MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Šéf Nottingham Forest Fotbalový Dres Nuno Espirito Santo rozpoutal pozápasovou bouři, když prohlásil, že James Maddison měl být za úder do Ryana Yatese při porážce 3:1 s Tottenhamem Hotspur vyloučen.

Incident se odehrál těsně před poločasovou přestávkou za stavu 1:1, kdy Maddison udeřil Yatese do břicha. Rozhodčí Simon Hooper se rozhodl neukázat kartu ani jednomu z hráčů a přezkoumání VAR rozhodnutí nezrušilo.

Nuno, viditelně frustrovaný, vyjádřil svou nedůvěru k hlášení: „Je to červená karta. Překvapilo mě, že VAR [Maddisona] nevyloučil. Maddison ztratil klid a udeřil Yatese do břicha. To, co viděli oni, se zjevně neshoduje s tím, co jsme viděli my. Nemluvil bych, kdybych si nebyl stoprocentně jistý.“

Sám Yates v rozhovoru pro reportáž uznal Maddisonův význam pro hru Levné Fotbalové Dresy Tottenham Hotspur, ale měl pocit, že kontakt byl neoprávněný: „James Maddison je dobrý hráč, vím, že jim dělá dobře. Mým úkolem je narušit jeho dynamiku. Několik rozhodnutí nám asi nevyšlo, ale viděli jsme, jak je to v této sezóně Premier League nekonzistentní.“

Nottingham Forest Fotbalový Dres
Maddison unikl červené kartě za úder, Santo volá po důslednosti

Český Fotbalový

Kontroverzní incident přidává další vrstvu zkoumání používání VAR v Premier League. Zatímco někteří tvrdí, že technologie měla v tomto případě zasáhnout, jiní tvrdí, že kontakt neopravňoval k udělení červené karty. Tento nedostatek konzistence v rozhodování je předmětem sporu pro mnoho manažerů i fanoušků.

Mezitím bylo vítězství Tottenhamu důležitými třemi body. Vyšplhali se na čtvrté místo v tabulce a přeskočili Aston Villu rozdílem gólů, přičemž mají zápas k dobru. Díky tomuto vítězství se pevně usadili ve hře o účast v Lize mistrů na konci sezony.

Nottingham Forest Fotbalový Dres se po této porážce nachází na nejisté 17. pozici. Zatím se sice drží mimo sestupové pásmo, ale jejich náskok je mizivý, protože jim na záda dýchá Luton Town s rozdílem gólů.

V příštích dnech budou jistě pokračovat následky incidentu Maddison-Yates. Obě strany si chtějí upevnit své pozice v tabulce, a proto je na rozhodčí a úředníky VAR vyvíjen tlak, aby činili jasná a konzistentní rozhodnutí, která spravedlivě ovlivní výsledek utkání.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey