MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Navzdory nedávnému vítězství Sevilly proti Getafe, které ji posunulo na 14. pozici v tabulce Fotbalové tričko La Liga, se vyhlídka Quique Sancheze Florese na konci sezóny jeví jako stále pravděpodobnější.

Kike, který v prosinci převzal funkci po Diegu Alonsovi, má v současné době smlouvu pouze do konce sezóny, o prodloužení se nevedou žádné diskuse. Klub aktivně hledá náhradu a jedním z hlavních uchazečů je Yagoba Arasat, odcházející manažer Osasuny.

Nicméně Kikeův odchod není pevně daný. Deportivo La Coruna navrhlo, aby si ho Fotbalové tričko Sevilla udržela, pokud se mu podaří dostat Los Neviones do horní poloviny tabulky. To by vyžadovalo překonat sedmibodový náskok Villarrealu v průběhu posledních osmi zápasů sezóny.

Ačkoli se tento úspěch zdá nepravděpodobný, Kike zůstává optimistický a spoléhá na dynamiku získanou z jejich nedávného vítězství nad Getafe. I když je úkol před námi skličující, není zcela neřešitelný.

Sanchez Flores opouští Sevillu, pokud cíl minul

Fotbalový obchod

Situace představuje křehkou rovnováhu možností. Pokud by Dámské fotbalové tričko Sevilla nedosáhla cíle stanoveného Deportivo La Coruna, je pravděpodobné, že Kike skutečně odstoupí z pozice manažera. Pokud se však nějakým zázračným zvratem událostí podaří Seville zajistit umístění v první polovině, klub se může rozhodnout zachovat Kikeho služby, čímž se změní trajektorie jeho manažerského působení.

Jak se sezóna chýlí ke konci, všechny oči se upírají na Kikeho a jeho sevilskou stranu a dychtivě očekávají, zda dokážou vzdorovat přesile a dosáhnout neočekávaného.
Nedávné vítězství Sevilly proti Getafe ji posunulo na 14. místo v La Lize, ale Quique Sanchez Flores pravděpodobně do konce sezóny odstoupí z funkce manažera. Kike, jeho náhradník od prosince, čelí nejisté budoucnosti a žádné prodloužení smlouvy se neplánuje. Přestože Deportivo La Coruna nabízí, že si Kikeho udrží, pokud povýší Sevillu do první poloviny ligy, vzhledem k sedmibodovému náskoku Villarrealu se tento výkon zdá být náročný. Navzdory přesile zůstává Kike v naději a snaží se využít nedávné vítězství týmu k oživení.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey