MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

V životě často slyšíme pokyny lékaře k jídlu lehké stravy.Mnoho lidí však má nedorozumění ohledně světelné stravy a věří, že světelná strava se „snaží být vegetariánská, jak je to možné, a nejíst maso“.Ve skutečnosti tento způsob stravování nejen nevede k nutriční rovnováze, ale také způsobuje špatnou ústavu.

Světelná strava se nerovná vegetariánské

Hlavním faktorem fyzického zdraví není jíst nebo vegetarián, ale co jíst a kolik k jídlu, to znamená, zda jsou živiny potřebné lidským tělem úplné nebo mírné.

Potraviny, jako jsou kuřata, kachny, ryby a maso, se mohou stát důležitým zdrojem výživy a poskytovat spoustu vysoce kvalitních proteinů a mastných kyselin pro růst a vývoj lidského těla a metabolismu.Proto je pro běžnou populaci správné jíst maso velmi prospěšné pro fyzické zdraví.

tak,I když požadavky lékaře jsou lehkou stravou, zkuste co nejvíce jíst.Strava se zeleninou a zeleninou může podporovat metabolismus lidského těla, udržovat strukturu tkáňových buněk, zlepšit rezistenci na onemocnění, pomáhat oddálit stárnutí a podporovat zdravou a dlouhověkost.

Diverzifikace potravin je základní princip

Jaká je skutečná světelná strava?

Odpověď ve skutečnosti není komplikovaná,Nejzákladnějším principem je diverzifikace potravin.Skladové jídlo by mělo být založeno na bramborách zrn, jíst více zeleniny a ovoce s mírou a často jedí mléko, fazole a vhodné množství ryb, drůbeže, vejců a libového masa.Na tomto základě je chuť lehká, aby dosáhla méně oleje, méně soli a cukru.

Vyberte si přírodní ingredience pro každodenní stravu a můžete ji jednoduše zpracovat.Některé hluboké občerstvení v supermarketu a lahodná jídla poskytovaná restaurací jsou často pro chuť, buď vysoká olej, buď vysoká sůl, vysoký cukr nebo dokonce tři vysoké.Jíst takové „tři vysoké“ potraviny po celý rok a nakonec se také výrazně zvýšilo riziko „tří vysokých“ (vysoký krevní lipidy, tlak hyperlipu a hyperglykémie).

Related Post

MLS Football Jersey