MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Do začátku letního přestupového období zbývají ještě měsíce, ale už nyní se objevují zvěsti o možných přestupech. Nejnovějším jménem, které se objevilo, je nizozemský útočník Joshua Zirkzee, o jehož podpis se údajně zajímají Manchester United, Arsenal a AC Milan Dresy.

Dvaadvacetiletý hráč, který v současné době působí v Boloni v Serii A, udělal v této sezóně velký dojem. V 28 zápasech nasbíral 10 gólů a 4 asistence, čímž se podílel na překvapivém čtvrtém místě a potenciální kvalifikaci do Ligy mistrů. Přestože před necelými dvěma lety podepsal smlouvu s Bayernem Mnichov, zdá se, že Zirkzeeho působivé výkony přitáhly pozornost některých velkých evropských klubů.

Podle zpráv Zirkzee sní o přestupu do AC Milán a dal svým agentům pokyn, aby se přednostně snažili zprostředkovat přestup na San Siro. Samotný Milán zvažuje nabídku ve výši 42,9 milionu liber, která by mohla být oslazena zahrnutím trvalého přestupu Alexise Saelemaekerse, jenž v této sezoně zapůsobil na hostování v Boloni.

Levné Dětské Dresy Manchester United
O Zirkzeeho se zajímají Manchester United, Arsenal a AC Milan

Český Fotbalový

Zirkzeeho sen by však mohl čelit konkurenci ze strany gigantů Premier League Levné Dětské Dresy Manchester United a Arsenalu. Oba kluby nutně potřebují posily do útoku. Trápení United v útoku je dobře zdokumentováno a po odchodu Edinsona Cavaniho vznikla výrazná mezera, kterou je třeba zaplnit. Arsenalu zase chybí spolehlivý střelec, který by doplnil kreativitu hráčů jako Bukayo Saka a Emile Smith Rowe. Zirkzee je díky svému věku, potenciálu a nedávné formě lákavou vyhlídkou pro oba kluby.

Ačkoli jsou Zirkzeeho preference jasné, konečné rozhodnutí nebude ležet pouze na jeho bedrech. United i Arsenal disponují ve srovnání s Levné Fotbalové Dresy AC Milán značnou finanční silou. To by mohlo hrát zásadní roli při určování nejlukrativnější nabídky pro Boloňu, která nakonec rozhodne o Zirkzeeho destinaci.

Tato potenciální přestupová sága je dalším příkladem stále se zvyšující konkurence o největší mladé talenty. Zirkzeeho situace poukazuje na kontrastní faktory, které jsou ve hře – ambice hráče splnit si vysněný přestup versus finanční svaly a potenciální projekt nabízený jinými kluby. Nadcházející měsíce ukážou, který faktor nakonec v Zirkzeeho případě zvítězí.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey