MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Pan Chen Yinque řekl: „Kultura národa Huaxia má tisíc let evoluce a je velmi populární ve světě Zhao Song.“

Svět HDP dynastie písně je první na světě HDP a je to také éra nejvíce humanistické a umělecké kultivace v čínské historii.Znalostní elity literatury postříkaly a jsou považovány za první „renesanci“ v Číně.Jeho jemná, klidná a hluboká minimalistická estetika dosud ovlivnila svět.

Song Huizong Cultural Figure „Song Banquet“ New Star Press

Kultura potravin dynastie písní také dosáhla svého vrcholu.Lidé dynastie písní nebyli nikdy vágní v jídle.Od kuře, kachny, ryb a ryb, brýlí z mořských plodů po poklady ptáků a zvířat, je všemocná.Metoda vaření je ještě důmyslnější, smažená, ravioli, konzervovaná, nakládaná, omáčka, podpis, 鲊 a „sledování zeleniny“, které nelze jíst, a „falešná jídla“ simulovaných ingrediencí.

Vzhledem k tomu, že dynastie písně byla tak „chutná“, jaký by to byl úžasný zážitek?

16. prosince muzeum Yongfu, které vyhrálo dva po sobě jdoucí roky Shanghai Michelin Star, oficiálně vydalo zimní menu banketu Yongfu Song.Prostřednictvím přítomnosti estetiky stolu obnovte elegantní život dynastie písně.To neznamená, že starověké gurmánské chování experimentovalo s duchem lidí písní.

Yongfu Song Banquet -No

Jezte celou jaro a podzim z jedné postranní stůl,
Pijte dvě písně z šálku čaje.

Tým šéfkuchařů asociace Yongfu začal studovat z místní stravy v Šanghaji s názvem „Jiading House“ v dynastii Song. Banket, spojený s moderní inovací a kreativitou.Zatímco vzdal hold estetice dynastie písní, kombinoval také kompatibilitu a ubytování kultury Haipai a hledal kouzlo jídelních stolů Fengya a tradiční kultury.

[Koncept potravin, který čas od času nejí]
Lidé v dynastii písně trvali na „nejev čas od času“, na jaře, v létě, na jaře, na podzim, a v zimě vytvořili teplé jídlo. výživná role.

Jaké zimní vlastnosti budete jíst na zimním vydání banketu písně Yongfu?Pojďme trochu spoileru.

Bývalá skopová pocta Royal Tribute

Nejčastějším masem na královském stole je rozhodně jehněčí a vepřové maso nelze v zásadě položit na soud.„Royal Kitchen Stop Lamb“ je pravidla soudu.Pod vlivem královské rodiny se třída vědců také stala tradicí jíst jehněčí.

Na banketu Song of the Winter bude každý mít štěstí, že ji ve starověku jedl, že to byla pocta poctě pláže Ningxia Yanchi královské rodině ve starověku.Legendární pláž Yanchi Beach, který je legendární „konzumace čínské bylinné vody“, se dodnes nazývá „jehněčí šlechtice“ a soukromý ekologický chov je vzácný a vzácný. .

Verze dynastie písně Hot Pot

Horký hrnec je pravděpodobně nejlepší jídlo pro zimu.Během dynastie písně se již objevil horký hrnec.Lidé romantického dynastie písně s literáty jí dali velmi poetické jméno „Plum Xia“.

Lin Hong, gurmánská dynastie Southern, napsal v „Shanjiaqing“: „Vlny řeky Qingjiang, vítr se otočí.“ Růžová jako západ slunce.

Zimní vydání banketu Song Yongfu také uspořádalo v nabídce „Du Xia Confer“, která interpretuje zimní chuť ve formě Shabu -Shabu.Tento způsob stravování je skvělým testem pro ingredience, metody moření a metody vaření.Jaké překvapení nás přinese sdružení Yongfu?

Například dezert dynastie písně v oranžové

Pokud je vybrána verze dynastie písně Net Red Dezert, může být nakreslena medová smažená kumquat.Stejně jako narážka „One Riding Red Concubine Smile“ byla královna Wen Cheng konkubínou písně Renzong.

Jako prefabrikovaná prefabrikovaná jídla s vysokou koncovou banketou v dynastii písně používá kumquat z medu kombinaci „ovoce a medu“: přidejte med a cukr a vařte dvakrát.Zlatá oranžová smažená medem, sladká a příjemná, může stále ochutnat zjevnou pomerančovou chuť, která je v mandaríně.

Vynikající estetika čtyř ročních období

To, co jíme, je sezónní a naše nádobí by mělo mít také sezónnost.Vynikající estetika dynastie písní může zažít rotaci sezóny, že každá sezóna má barvu každé sezóny a různé barvy nebo teplota barev přímo ovlivňují zájem života.Život dynastie písně a výběr nádobí by měl změnit počasí následovníků.

Pět prvků v zimě patří do vody a reprezentativní barva je černá.V pevném porcelánu jsou skutečná seniorská tvář a černá labuť černá.„Gugu údržba“ Ming Cao Zhao: „Existují fialové barvy ding fialové, tmavě černá barva barvy a půda je bílá a její cena je vyšší než Bai Ding.„ Flying Fairy Fairy “, což je cena 13,14 milionu oblohy -vysokých cen je černý ding.Pro zimní vydání banketu Yongfu Song, společnost Yongfu přizpůsobila náčiní „Outer Black and White“, které odráželo zimu z Jingdezhenu, které se objevilo na stole.

Bílé nádobí v černé barvě převládá v dynastiích Tang a Song

Černá a bílá jsou vždy filozofická barva a barva vesmíru.Dynastie písně byla extrémně omezená dynastie.Vracející se linie, žádná modifikace, sebevědomá duchovní poptávka, musí být filozofie.

Při této volbě yongfu písně hostiny má starověký význam i návrat do moderních časů -v proti proudu královských typů nástrojů, jako jsou Ruyao a Dingyao, a vezme si své linie; bez času.

Za tímto účelem restaurace zvláště pozvala Allen Wang, zakladatel SACA Ancient Art Society, přinesl své vzácné sbírky porcelánu písně k tématu: „Vynikající zimní Číňan -současný znovu se objeví potravinové kultury v dynastii písní“, v in v. -Důstání diskuse o Huizongu, Gao Zongu a Ru Kiln, Estetické asociaci a vlivu Guanyao budou před večeří interpretovat příběh za jídelním zařízením Feast Food.

Related Post

MLS Football Jersey