MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
26. dubna, Panjiayuan Street, uspořádal okres Chaoyang ceremoniál „Health Panjiayuan“ aliance veřejné péče na lidové scéně.
Na scéně, Panjiayuan Street Union, Cancer Hospital of Chinese Academy of Medical Sciences, People’s Health Publishing Hospital, Chaoyang District Control Center, Chaoyang District Materna a Child Health Hospital, Panjiayuan komunitní zdravotnické středisko, Panjiayuan druhé zdravotnické středisko, středisko zdravotnictví, středisko zdravotnictví, středisko zdravotnictví Panjiayuan, druhé středisko zdravotnictví, Panjiayuan druhé zdravotnické služby, středisko Panjiayuan druhé zdravotnické služby, druhé středisko zdravotnictví Panjiayuan druhé zdravotnické služby, Panjiayuan. Jinsong druhá druhá druhá 12 lékařských institucí a sociálních jednotek, jako je komunitní zdravotnické středisko, Panjiayuan Tradiční čínská a západní medicína, Shuangjing Tradiční čínská a západní medicína nemocnice, Peking Er Yingzhi Oftalmologie, NAN Okresní stomatologická nemocnice, GU Shengtang Tradiční čínská medicína nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice a nemocnice GU Shengtang Tradiční čínská medicína a nemocnice a nemocnice. Společně podepsal iniciativu “, označil oficiální zahájení„ Zdravé Panjiayuan “veřejné aliance pro sociální zabezpečení.
Výstavba aliance „Health Panjiayuan“ je dlouhodobý mechanismus pro další zkoumání veřejných sociálních služeb regionálních zdravotnických institucí, který vytváří nový model spolupráce s více podniky, vícerozměrné podpory a multi -elementální služby. Zásady komplementarity, založené na koncepci vítězství a vítězství a vítězství, se zaměřují na urychlení propagace „lékařské záležitosti“ ukotvení spolupráce, podpora regionálního zdraví a zdraví na novou úroveň.
Značka „Four One“, tj. Zřizuje základnu pro zdraví, poskytuje slavné učitele a slavné lékařské zdroje od Aliance jednotky a pravidelně provádí regionální lékařské přednáškové haly nebo lékařské bezplatné kliniky na ulicích. Učebna. doporučení mezi lékařskými jednotkami; Zdraví „Pro obyvatele darováním materiálů, navázání projektů a poskytováním služeb. Hluboko fúze.Současně si ulice také vybere skupinu zdravého velvyslance Panjiayuan Public Welfare Alliance.
Jako člen Aliance příslušná osoba odpovědná za zdravotnický nakladatelství lidí uvedla, že aktivně provádí různé formy online a offline zdravotních veřejných činností na podporu reklamních prací, jako je prevence a kontrola nemocí, popularizace zdravotních znalostí , vlastenecké zdraví kampaně a zdraví Čína.
Relevantní osoba, která má na starosti nemocnici pro zdraví matek a dětí členských jednotek aliance a nemocnice pro zdraví matek a dětí.
Příslušná osoba odpovědná za ulici Panjiayuan uvedla, že po oficiálním zahájení veřejné aliance Panjiayuan bude provést koncept „velkého zdraví a velkého zdraví“ v souladu s požadavky na zdraví Pekingu (2020–2030), zaměření se na zaměření O regionálních rezidentních vyrovnávacích službách, podporování zdravotnických služeb „Hnutí čtyř let“, to znamená, že zdravotnické služby vstupují do jednotky, kampusu, komunity a rodiny, aby obyvatelům poskytly komplexní, profesionální a standardizované zdravotní služby s plným cyklem.
V dalším kroku bude Panjiayuan Street propagovat členské jednotky aliancí, aby posílila komunikaci a spolupráci, vzájemně se doplňovalo, vyhrála spolupráci a neustále vyhovovala potřebám různých lékařských a zdravotních služeb obyvatel, podporuje rozvoj zdravého zdraví. a zdravotní podniky.
Na místě akce byly také prováděny aktivity pro propagandu zdraví.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey