MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Úřadující nejužitečnější hráč NBA Joel Embiid bude několik týdnů mimo hru kvůli zranění bočního menisku v levém koleni, což ho fakticky vyřadí z boje o víkend hvězd a z letošního závodu o nejlepšího hráče sezony. Centr Philadelphie 76ers, který byl připraven na svůj sedmý výběr do All-Star, nyní prestižní akci v Indianapolisu vynechá, což pro něj znamená výraznou komplikaci v sezoně.

Zranění Joela Embiida vyřadilo uchazeče o titul MVP z All-Star víkendu i ze závodu o titul MVP

Embiidova neúčast má dopad nejen na jeho osobní ocenění, ale je také ranou pro aspirace 76ers na play-off a jejich vyhlídky na hlubokou účast v play-off. Vzhledem k tomu, že liga vyžaduje, aby se hráči zúčastnili alespoň 65 zápasů, aby měli nárok na ocenění All-NBA a MVP, Embiidova omezená účast v této sezóně – zatím jen 34 zápasů – ho činí nezpůsobilým pro tato ocenění.

Devětadvacetiletý hráč je dominantní silou týmu 76ers, který má průměr 35,3 bodu, 11,3 doskoku a 5,7 asistence na zápas. Jeho zraněním vynucená absence však vytváří příležitost pro další hráče, aby vstoupili do centra pozornosti a bojovali o uznání.

Vzhledem k tomu, že Embiid nemůže bojovat o ocenění v All-NBA, zde jsou tři potenciální náhradníci:

Anthony Davis (LA Lakers): Davis je vynikajícím hráčem Los Angeles Lakers a s průměry 24,7 bodu, 12,2 doskoku, 3,7 asistence a 2,4 bloku na zápas přispívá velkou měrou na obou koncích palubovky. Jeho trvanlivost, neboť v této sezóně odehrál 48 zápasů, z něj dělá hlavního kandidáta na zaplnění mezery po absenci Embiida.

Kristaps Porzingis (Boston Celtics): Porzingis, který byl vyměněn do Bostonu Celtics, se výrazně prosadil jako opora obrany a zároveň předvádí své ofenzivní schopnosti: v průměru 19,6 bodu, 6,9 doskoku, 2,0 asistence a 1,9 bloku na zápas. Pomohl Celtics do čela ligové tabulky.

Paolo Banchero (Orlando Magic). S průměry 23,0 bodu, 6,9 doskoku a 5,1 asistence na zápas se Banchero díky svým konzistentním výkonům a vlivu na hřišti dostal do výběru All-NBA.

V průběhu celé sezony NBA představuje absence Joela Embiida příležitost pro další hráče, aby předvedli svůj talent a bojovali o prestižní ocenění, a přetvářeli tak podobu individuálních ocenění v lize.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey