MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Čínská zpravodajská služba, Xinjiang News, 22. května (Alaig Li Tasken) „Musíme trvat na tom, aby pro masy dělali praktické věci, aby se zvýšili povědomí o životním prostředí a společně se účastnili environmentálních hygienických aktivit.“ Členský kádr strany Jinshuo Community ve městě Tori.
Za účelem plné hry roli členů strany a kádrů při zlepšování environmentální rektifikace živého prostředí.Členové strany a kádry „Velké strany výboru velké strany“ v poslední době provedli členové „Velké strany výboru pro stranu“ komunitě Jinshuo.
Během aktivity členové strany a kádry použili opatření k zajištění toho, aby byly použity jako standardy, objasňují dělbu práce a rafinace úkolů k soustředění a účinnému čištění bílého odpadu v odpovědné oblasti.Členové strany a kádry se ujali vedení, aby předali význam environmentální hygieny na masy se skutečnými akcemi, stimulovali nadšení mas k účasti na zlepšování životního prostředí, podpořili účinný pokrok v živém prostředí živého prostředí a realizovali Kádry, aby řídili členy strany a členy strany, aby řídili masy a masy k účasti.
Od nynějška bylo provedeno celkem více než 20 lidí na zlepšování životního prostředí, což komplexně zlepšilo životní prostředí mas.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey