MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

 Zdraví je nevyhnutelným požadavkem na podporu komplexního rozvoje lidí a je základní stavem hospodářského a sociálního rozvoje.Nedávno ve sloupci Guangdong Digital Platform Platform Platform Platform „Výbor“, 10 členů „cloudového“ hosta z provinčního výboru pro provinční CPPCC v Guangdongu, obklopující témata jižního lékařství, odvětví zelené potraviny, zdravotní pojištění a další témata komunikovat a interagovat s netizeny.Interaktivní interakce série přilákala Netizens k procházení více než 20 000.

 Téma 1: „Life Genzi“ vývoje Dao Di Nanyao

 Fenomén, Chenpi, Hua Orange … Lingnan Land chová zdroj jižní medicíny v debutové zemi, promění se v tisíc zlatých receptů a chrání zdraví lidí.Autentické léčivé materiály se vztahují na léčivé materiály, které se vyrábějí ve specifických oblastech a mají zjevné regionální charakteristiky a vysokou léčivou hodnotu.Plánovací obrys „Zdravá Čína 2030“ poukázal na to, že ochrana důležitých zdrojů a biologické rozmanitosti čínské medicíny, zavedení rozmnožovací základny pro sazenice, autentické a ohrožené léčivé materiály a podpora zeleného vývoje tradičních čínských léčivých materiálů.„Dobrý lék nelze oddělit od dobrého lékařství.“ Materiály jsou zásadní.Vysoký standard pro stavbu zárodečného zdrojového zahrady (knihovna) Guangdong South Pharmaceuticals může lépe chránit „kořen života“ rozvoje průmyslu Dao di Nanyao.

 “Existují nějaké výhody a nedostatečné výhody a nedostatek farmaceutického průmyslu Guangdong?“V odpovědi Chen Caiying uvedl, že průmysl Guangdong South Pharmaceutical má dlouhou historii, má bohaté zkušenosti s tradiční technologií výsadby a zpracování, má kompletní průmyslový řetězec, má širokou vyhlídku a velkou propagaci.Zároveň je však třeba vyřešit problémy, jako jsou nedostatečné kvalitní zdroje, nedostatečné vědecké a technologické inovace a nízká standardizace kvality.

 „Guangdong by měl integrovat zdroje místních léčivých materiálů k provádění ochrany odrůdy a genetických zdrojů. Kontrola kvality a standardizace Diaoya South Medicine. Zároveň je nutné provádět výzkum účinných složek a výzkum farmakologických účinků, obohatit vědeckou konotaci léčivých materiálů Guangdong Dao Dao a položit základ pro vytvoření vysoce kvalitních farmaceutických značek.

 Téma 2: Rozvíjejte odvětví zelených potravin pro zlepšení úrovně kvality a bezpečnosti zemědělských produktů

 S neustálým zlepšováním životní úrovně lidí a neustálým zvyšováním zdravotního a zdraví povědomí je nabídka zemědělských produktů z minulosti spokojena, aby se uspokojilo plnost, dobré jídlo, bezpečné a zdravé směr.„Rozvoj zeleného potravinářského průmyslu je hlavním opatřením k podpoře strukturální reformy zemědělské nabídky a splnění touhy lidu po lepším životu.“ Místopředseda provinčního výboru CPPCC v Guangdongu se točí kolem „rozvoje zeleného potravinářského průmyslu“ na plný čas a zvyšuje úroveň kvality a bezpečnosti zemědělských produktů “a vyhřívané diskuse s Netizens v„ pokoji pro hosty ““ .

 Jak dohlížet na kvalitu zeleného jídla?Ou Zhuangzhang v odpovědi zmínil, že zelené jídlo má přísný a standardizovaný mechanismus řízení.Čínské středisko pro rozvoj zelených potravin důrazně posílilo regulační opatření a eliminační systémy prostřednictvím týmů dozoru stavebnictví, implementaci ročního inspekčního systému podniku a provádění vzorkování kvality produktu. produkty pro zajištění kvality a bezpečnosti certifikovaných zelených potravinářských výrobků.Spotřebitelé nakupují na trhu zelené jídlo.

 „Zemědělství Guangdongu vždy podniklo cestu charakteristik, vysokou kvalitu a efektivního rozvoje. V současné době urychlilo vysoce kvalitní rozvoj zemědělství a energicky se vyvinuloZemědělské výrobky (s odkazem na neligorénové zemědělské produkty, zelené potraviny, ekologické zemědělské produkty a geografické indikace zemědělských produktů), věří, že v blízké budoucnosti budou typy a typy bezpečných a vysoce kvalitních zemědělských produktů v Guangdongu rozhodně rychle.„Ou Zhuangzhang sdílel svá očekávání ohledně rozvoje zeleného potravinářského průmyslu v Guangdongu v„ pokoji pro hosty “.

 Druhý den na konci schůzky Ou Zhuangzhang napsal svou zkušenost v pracovním kruhu: „Netizens se velmi obávají kvality a bezpečnosti zemědělských produktů a poselství má na tváři obě vědecké znalosti, což také zahrnuje profesionalitu, což také zahrnuje profesionalitu a silný vpřed.

 Téma 3: „Suisiu Kang“ podporuje zdravotní deštník pro občany Guangzhou

 „Suisui Kang“ je exkluzivním inkluzivním podnikovým doplňkovým zdravotním pojištěním se souhlasem městské vlády Guangzhou a je režírován vládním ministerstvem.„Proč si musíte koupit„ Suisui Kang “s zdravotním pojištěním?“ ., Ltd. Netizens se ptal „Suisui Kang“.

 V tomto ohledu Wu Jian vysvětlil Netizens: Sociální zdravotní pojištění jsou zdravotní výdaje, které řeší zdravotní pojištění, který patří k základnímu zdravotnímu pojištění. Základní zdravotní pojištění.Proto, pokud existuje zdravotní pojištění, může účast na „Suisui Kang“ efektivně zabránit a vyřešit rizika, snížit břemeno osobních lékařských výdajů a vybudovat víceúrovňový systém pro občany Guangzhou, aby se vyhnul velkým onemocněním do chudoby. “

 Osnova plánování „Zdravá Čína 2030“ uvádí, že je nutné zlepšit víceúrovňový systém zdravotního zabezpečení doplňovaného základním lékařským zabezpečením jako hlavní orgán, jiné formy doplňkového pojištění a komerčního zdravotního pojištění.Wu Jian uvedl, že víceúrovňový systém lékařského zabezpečení je bezpečná síť pro životy lidí a stabilizátor pro sociální operace.Základní zdravotní pojištění hraje funkci „základního pojištění“, která je zajištěna základní institucionální uspořádání „nemocí a léků“ celé populace; Nemoci a dosahuje na základě základního zdravotního pojištění.Městské vlastní pojištění zastoupené „Suisui Kang“ účinně spojuje základní zdravotní pojištění a zdravotní pojištění, takže mnoho lidí, kteří si nemohou koupit komerční pojištění, může mít příležitost získat velké množství záruky a plně odrážet inkluzivní vlastnosti.

 Wu Jian představil, že od roku 2021 má „Suisui Kang“ celkem 14,72 milionumnohoZdravá ochrana mas v Guangzhou.Od března 2024 zaplatil „Suisui Kang“ celkem 572 000 lidí, s kompenzační částkou 1,66 miliardy juanů a částka osobní kompenzace dosáhla maximálně 2,908 milionu juanů.“Mezi roční kompenzační personál byl podíl pojišťoven, kteří byli poprvé kompenzovány Huike.

 Nanfang.com, Guangdong Learning Reporter Liang Zhizhen

Related Post

MLS Football Jersey