MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Čína čisté financování 24. dubna.
Yiming Food nedávno zveřejnil výroční zprávu z roku 2023.Během vykazovaného období si společnost uvědomila provozní příjem 2,643 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 8,66%; Stejné období v loňském roce.
V prosinci 2023 se někteří investoři zeptali na interaktivní platformu Yiming Food.V tomto ohledu Yimingové odpovědi uvedly, že bude i nadále zvyšovat počet franšízových obchodů, zvyšuje výkon jediného obchodu a současně rozvíjí distribuci a přímé prodejní činnost nepřetržitě prostřednictvím inovace technologií, produktů a služeb a Přijďte více; s vývojem hlavního podnikání společnosti se zlepší mezní výhody a hlavní obchodní zisky budou i nadále růst.
Výše uvedené investoři mají neustálé dotazování, zda Yimingův potravinový výkon roste.V roce 2022 ztratila Yiming Food více než 100 milionů juanů; se ztrátou 1320,68 10 000 juanů, ale ztráta se ve srovnání se čtvrtým čtvrtletím roku 2022 zúžila.
Příjmy z online kanálu se zdvojnásobí
Pokud jde o důvody růstu příjmů v roce 2023, Yiming Food zmínil ve výroční zprávě, že online tržby, dětské mléko a velký růst zákazníků se významně zvýšil. Růst příjmů franšízových obchodů v roce 2023.
V posledních letech Yiming Food pokračoval v vytváření online kanálů.V roce 2022 a 2023 činil prodej online kanálů 30,6285 milionu juanů a 68,667 milionu juanů, s rokem -ročně o 44,63%a 122,56%, respektive, účetnictví o 1,26%a 2,58%celkových výnosů, zatímco příjmy Z východní Číny představoval účty.Někteří lidé v oboru uvedli, že pro Yiming Food není snadné se opravdu dostat z východní Číny a veřejnosti v zemi.
Zatímco prodej společnosti Yiming Food Online se výrazně zvýšil, provozní náklady také vzrostly.V roce 2023 se provozní náklady na online prodejní kanály Yiming Food Online zvýšily o 127,45%, což také vedlo ke snížení o 1,29 procentního bodu na 39,75%.
Podle Yiming Foods provedl tým společnosti E -Commerce rafinované operace prostřednictvím provozních údajů o nabídce vynikajících obchodů.
Pokud jde o rozšiřování kanálů, pokračujte v posilování stávajících kanálů, nadále vyvíjí odborníky na KOC, vytvořte novou maloobchodní metodu pro krátké video s maticí nákladu a produkty výstupu+obsah; značky poskytuje lepší služby pro celou platformu E -Commerce a marketingové značky.Tím, že pokračujete v prohloubení místního života Douyina, vytvořte kosmetickou vzdálenost s rozsazenou energií, v departálním výzkumu provozu členských centrů a metodiky formy v marketingových metodách, plánování zboží, interakci uživatelů a rozhodování o datech.
Celkový počet obchodů se zvýšil na 2058
Kromě online kanálů se dveře baru mléka připojily další „magickou zbraní“, aby Yiming Food změnil ztráty.Ke konci roku 2023 měly Yiming Foods celkem 258 v obchodě s táborem, z toho 1 440 franšízových obchodů, 618 přímo provozovaných obchodů a obecně podepsalo 43 obchodů.
Podle reportéra má franšízový model Yiming Food dva typy: „Nezávislá operace“ a „Operace ve vazbě“.Mezi nimi je nezávislá operace přímá účast franšízy na správě obchodu. .
V roce 2023 se franšízové ​​obchody Yiming Food vzrostly o 345, ale snížily se o 179, čistý nárůst o 166 se zvýšil o 40, uzavřen 77 a čistý nárůst o -37.
Proč je Yiming Food Store velkým měřítkem „hraniční hranice“?Existuje mnoho účtů, které tvrdí, že jsou v knize na Xiaohongshu franšízy, že „připojte se k Yiming Milk není ziskové“.Yiming Food však ve výroční zprávě zmínil, že v roce 2023 společnost v roce 2023 zvýšila společnost konečná služba a zvýšila systém školení o schopnostech zaměstnanců na základě procent zákazníka.Současně plánování potravin v roce 2024 nadále optimalizuje zdroje dodavatelského řetězce a správu nákladů a snižuje náklady na investici do jednoho obchodu o 10%.
Yiming Food zdůraznil ve výroční zprávě, že byla zmíněna strategie společnosti „1, 3, 4, 11“.Mezi nimi je strategickým cílem „1“ dosáhnout 6 600 mléčných baru ve východní Číně.Podstata
Výkon Yiming Foods, cena akcií na sekundárním trhu také fluktuuje.Zejména od listopadu 2023 jeho amplituda cen akcií překročila 90%.Vzhledem k tomu, že 340 milionů akcií společnosti Yiming Foods bylo „zvednuto“ 28. prosince 2023, zda se vedoucí pracovníci společnosti stali středem pozornosti investorů.Yiming Food reagoval na začátku února na interaktivní platformě, že společnost se po uspořádání omezení akcií přísně dodržuje relevantními zákony a předpisy. “
Může YIMING FOODOVÝ PRÁVNÍ PŘÍBĚHY INTER ROSING?Sníží výkonný pracovník?Čínští reportéři čistého financí budou i nadále věnovat pozornost.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey