MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Chelsea se díky výhře 2:0 nad West Hamem vrátila na první místo v ženské Superlize. Aggie Beever-Jonesová skórovala již po dvou minutách hry a rychle tak reagovala na nedávné vítězství Manchesteru City nad Manchesterem United. Zápas se však neobešel bez kontroverzí, protože Riko Uekiové z West Hamu byl pro ofsajd odmáván platný vyrovnávací gól, což bylo rozhodnuto kvůli absenci systému VAR v Super League.

Navzdory převaze Chelsea Maillot de foot pas cher měl West Maillot de foot Chelsea pas cher, Kirsty Smith a Viviane Asseyi promarnili důležité šance. Nepodařilo se jim však proměnit žádnou z osmi střel na branku.

Maillot de foot Chelsea pas cher
West Ham 0-2 Chelsea: WSL-kontrovers, da Uekis mål bliver underkendt.

Chelsea se snažila zvýšit své vedení až do konce zápasu, kdy Erin Cuthbert pečetil vítězství silným úderem.

Celkově se jednalo o těžce vybojované vítězství Chelsea Kids Shirts, které bylo poznamenáno kontroverzním rozhodnutím, které West Hamu upřelo potenciálně rozhodující ale. Přesto výsledek umožnil Chelsea vyšplhat se zpět do čela tabulky.

Chelsea se díky vítězství 2:0 nad West Hamem vrátila na první místo ženské Superligy. Skóre otevřela už ve druhé minutě Aggie Beever-Jonesová, která tak reagovala na nedávné vítězství Manchesteru City. Navzdory dominanci Chelsea měl West Ham levné fotbalové dresy šance, včetně sporného odmítnutí ofsajdu. Chelsea nakonec zpečetila vítězství gólem Erina Cuthberta. Sporné rozhodnutí znamenalo těžce vybojované vítězství pro Chelsea, která se vrací na vrchol tabulky.