MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

 ■ Pohledy

 Nechte chlapec rozbít vlastní ruku, nechte dívku hodit komiksovou knihu hraček do koše a zaútočit na jazyk: „Jste druhý ve druhém roce, jak můžete vytvořit třídu mateřských škol“ … nedávno, sociální Mediální účet „Zhao Juing několik videí vydaných rodinným vzděláváním způsobila kontroverzi.

 Zhao Juying prohlašoval, že je odborníkem na rodinu a za 33 let seniorským čínským mistrem.Dne 6. května osoba ze vzdělávacího úřadu ve městě Jiayuguan provincie Gansu uvedla, že Zhao Juiyovi odešel ze základní školy ve městě v roce 2023. Do vyšetřování zasáhne vzdělávací úřad.

 Bez ohledu na to, zda je jeho název „oslňující“ nebo ne, je to opravdu nemotorné pro „vzdělávací metodu“, kterou video představuje nejen, že není hodná „odborníků na vyšší vzdělávání“, ale dokonce i slovní vzdělávání.

 Logikou chování tohoto odborníků na vzdělávání rodinného vzdělávání je zabavit lidi jako první, odradit studenty a poté zpomalit a pokusit se vést studenty, aby poslouchali jejich přikázání.Například, když to přijde, jedná se o jazykovou bouři a jednoduše zasáhne, rozbíjí a házíte různým dělením dětí a emocionální výživou a snaží se je zaměřit na cíle učení.

 Možná, že v očích jednotlivých rodičů má tato osoba určitou rozhodující rozhodující a může opravdu „svázat“ některé děti, ale to je vše.Koneckonců, výchova dětí vyžaduje lásku, ne zastrašováním.

 Správný přístup je komunikovat a připomínat jim, stimulovat endogenní motivaci dětí a pomoci jim zajistit jejich čas pro učení a odpočinek.„Dispostering“ „Zničením mrtvol“ nejenže uspěje, ale také spustí vzpouru, a dokonce se od té doby nechá dítě uzavřít.

 V posledních letech se rodiče a společnost věnovali stále více pozornosti vzdělávání a pohodlné sociální platformy se také staly přehlídkou „odborníků na vzdělávání rodinného vzdělávání“.Uprostřed mnoho bystrých odborníků skutečně poskytlo dobré názory, ale nevylučuje to nějaké blátivé vody -lidi, kteří sklízejí provoz.

 V žádném případě není koncept vzdělávání rodinného vzdělávání rodinného vzdělávání, jako je „Zhao Juing Family Education“, chvályhodný a neměl by být na sociálních platformách populární.

 Koneckonců, buď odborníci na vzdělávání nebo rodiče by se měli učit hladce se svými dětmi.Spoléhá se na vzdělávání rodinného vzdělávání SO a nemůže si dovolit budoucnost dětí.

 □ Dragon Zhu (Mediaman)

Related Post

MLS Football Jersey