MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

  Na výstavě 83. China Education Equipment, která se nedávno konala, Lenovo jako téma vzal téma „Full Stack Ai Wisdom“.Na místě akce společnost Lenovo nově vydala řadu inteligentních vzdělávacích a inovacích terminálů, jako je Tianyi Smart Education a Smart Education Big Screen a Smart Blackboard.

  Tato výstava vybavení je také poprvé, kdy společnost Lenovo komplexně prokázala produkty, řešení a služby „plně zásobního AI“ v oblasti vzdělávání, včetně inteligentních terminálů AI, infrastruktury ai nativních služeb AI a nativních služeb AI.

  Huang Xinwei, generální ředitel divize Lenovo Commercial Intelligent Equipment Division, řekl: „Jako důležitou součást nativního řešení AI inteligentní řešení inteligentních vzdělávání vloží„ moc AI “do digitalizace vzdělávání a zlepší efektivitu výuky a řízení. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. Příspěvek. „Lenovo moudrost“ “

  S technologií AI představované velkými modely, technologie AI proniká do všech oblastí života a digitální transformace vzdělávacího průmyslu se zrychlila do „hluboké vody“ a všech aspektů řízení kampusu.

  Podle zpráv má nově vydané řešení Lenovo Tianyi Smart Education integrované pokročilé technologie, jako jsou modely AI a velká data, s Cloud Services Lenovo Tianyi. Kombinace všech softwarových platforem v oblasti řízení, hodnocení a měření za účelem vytvoření vstupu do práce pro manažery a učitele, které pomáhají dosáhnout vysoké účinnosti a inteligentní výuky a správu předběžných tříd, ve třídě a po třídě.

  V relaci před třídou mohou učitelé najít vysoce kvalitní výukové zdroje na PC Lenovo Tianyi, což účinně zlepšuje efektivitu lekcí a výuky a používá AI k automatickému generování výukového výuky, psaní výukových plánů, psaní přednášek a dokonce i jednoho -Klikněte na zkušební papíry, výrazně snižte přípravu tlaku.Uprostřed třídy, Lenovo Tianyi DA Screen nejprve vytvořila pocit, že není přihlášení do učebny. čas.

  Po třídě může PC Lenovo Tianyi inteligentně analyzovat jazyk a chování učitelů a studentů ve třídě, aby pomohl manažerům a učitelům revidovat, odrážet a vyhodnotit učebnu.Společnost Lenovo zahájila řešení multiscenario, jako jsou obecné učebny, výukové a výzkumné místnosti AI a diskusní učebny kolem různých scénářů ve škole a nadále pomáhají inovacím při výuce modelů.

  Na této vzdělávací výstavě vydala společnost Lenovo řadu produktů, jako je nová inteligentní vzdělání, inteligentní tabule a inteligentní pódium.Společně se také objevily nově vydané nové produkty společnosti AI PC společnosti Lenovo.

  Huang Xinwei uvedl, že synergie softwaru a hardwaru může poskytnout komplexní záruky pro výuku.

  Lenovo také vystavoval na scéně PC Lenovo Zhaoyang AI PC.Stroj je vybaven nejnovějším AI PC Personal Intelligence AI PC -Lenovo Xiaotian.Na základě vestavěných místních modelů, základů osobních znalostí a bohatých aplikací AI lze Lenovo přeměnit na osobního asistenta.

Related Post

MLS Football Jersey