MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Noviny (reportér Gao Yizhe)18. dubna, místního času, se v Moskvě v Rusku konal ministr školství osmého Šanghajského spolupráce.Setkání se zúčastnilo Huia Jinpenga, ministr školství v Číně a mluvil.


Huai Jinpeng poukázal na to, že Čína vstoupila na novou cestu komplexního budování moderní země.Čínská vláda spojuje velký význam strategickému postavení vzdělávání, study a formuluje nástin plánování výstavby vzdělávání a dodržuje prioritní rozvoj vzdělání, rozvoj spravedlivého rozvoje, rozvoje inovací a otevřený rozvoj a slouží modernizaci země s vzdělání.


Huai Jinpeng uvedl, že Čína plně zavede iniciativu předsedy Nejvyššího vedení, poskytne mezinárodní stipendia čínského učitele a letní táborovou kvótu „čínského mostu“ do členských států, podporuje expanzi SCO University of Training Majors a velikost společnosti Vysoké školy a vytvořit třídu „Shanghe Master Class“ čekající na značky, posílit spolupráci ve SCO Education.Čína je ochotna spolupracovat s různými členskými státy na vybudování „velké rodiny vzdělávání“ s úplnějším systémem, bohatší konotací a inovativnějším rozvojem a vytvořit novou situaci ve spolupráci s digitalizací vyššího vzdělávání.


Setkání přezkoumalo a schválilo mezivládní vzdělávací spolupráci mezi členy organizace pro spolupráci v Šanghaji a sérií dokumentů v rámci univerzity pro spolupráci v Šanghaji. Vzdělávání devátého členského státu SCO a týdne vzdělávání „Education No Borders“ 2025 a dosáhlo konsensu o společném rozvoji spolupráce s digitálním vzděláváním členských států.


Setkání bylo sponzorováno ruským ministerstvem vědy a vysokoškolského vzdělávání.

Related Post

MLS Football Jersey