MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Dozvěděl jsem se, že zpráva o odborník na kliniku odborníka na lidovou nemocnici v Guangdongu přišla na volnou kliniku.Po půl dne bezplatné konzultace se 50 pacientů, kteří měli výhrady, zvýšily na více než 200 na místě a dokončily více než 20 ultrazvukových zkoušek pro místní obyvatele.
Od 19. do 20. dubna se lidová nemocnice v provincii Guangdong (dále jen označovala jako „provinční medicína“), která se provedla s Guangdongovou ženskou federací, aby řídila více než 200 kilometrů a šla do Yunan County, Yunfu City, provincie Guangdong. Odesílání zdravých aktivit na místní úrovni na pomoc 10 milionům činností “v řadě aktivit, jako jsou velké kliniky bez stupně, odborníci s výukovými domy, přednášky o vědě o zdraví a diskuse o vysoké úrovni zdravotních prací atd.Na akci se zúčastnili Zhang Li, tajemník strany skupiny a předseda ženské federace Guangdong, Zhou Lin, tajemník provinční lékařské strany a příslušného vůdci okresu Yunan.
Ve větru a dešti jsou lidé vřelí a energičtí.Jakmile skončila bezplatná klinika Yu Nan, čtyři lidé z Lodan East, novorozené oddělení prváka, Zhong Jin a ředitel Institutu pro výzkum srdečního výzkumu provinčního medicíny, Zhang Lingling, ředitel úřadu Institutu Institute of Heart Research Institute, jezdil 400 kilometrů v bouři a šel do nemocnice Heyuan City Hospital.
Provinční odborníci, aby masy nemohly vyjít z kraje, aby vyřešily velké problémy
„Máme to štěstí! Jen vděčný! Technologie dnešního ředitele provinčního lékaře je velmi dobrá a velmi opatrná, nejen vzhledem k diagnóze a uspořádání polohy postele, které nebylo jasné, ale také pomáhá kontaktovat charitativní fond pro pomoc. váhal a odhodlaný okamžitě ošetřit dítě.
Paní Chen a jeho manželka vyšli brzy ráno se svým synem ve věku tří let. Více než tucet kilometrů.Když bylo dítěti dva roky, zjistil, že potom byl srdeční problém.
Uvádí se, že tato bezplatná klinická činnost pro běžné nemoci a nemoci lidí v Yunan County, zejména místních žen a dětí, v kombinaci se skutečnými potřebami místních primárních lékařských institucí, provinční lékařský tým poslal tým odborníků s odborníky Bohaté klinické zkušenosti, pokrývající gynekologickou a prsní žlázu. Zlepšit také obchodní schopnosti pro zdravotnický personál krajské lidové nemocnice poskytuje dobré příležitosti pro učení a výměny.
Zhou Lin řekl: „Doufám, že zkombinuji potřebu Yu Nan, naděje lidí a provinčního lékaře, aby využívali lékařské zdroje provinční medicíny pro zvýšení kvality a kapacity v reakci na zdravotní problémy lidí z Yu Nan a hrát dobré zdraví pro miliony milionů projektů.
Během akce provedl Shi Yuhua, hlavní lékař porodnictví a gynekologie, přednášku o zdravotních znalostech žen u více než 200 lidí v místní oblasti.“Nadšení každého z nich je dostačující k ilustraci potřeb všech zdravotních znalostí a také odráží některé nedorozumění znalostí.“ Nedocházení: Ženy, které jsou ve svých 40 letech, chtějí mít tři děti, ale pevně věří, že musí nejprve upravit můj menstruační tok, než se připraví na těhotenství.Oba odborníci se podívali na její související zkoušku a rychle „opravili“ pacienti, aby teď začala těhotenství!Matka -v -, která přišla vedle doktora, mu šťastně poděkovala.
Tři předpisy ke zlepšení kvality a efektivity pro místní úrovni
Nápady na diagnostiku a léčbu, popularizace zdravotnické vědy a návrhy konstrukce disciplíny jsou tři předpisy pro zlepšení lékařského ošetření lidí, které poskytuje skupinu provinčních lékařských odborníků.
Deng Shirong, ředitel těžkého oddělení ministerstva zdravotnictví, Lidová nemocnice Yuan County, která studovala na provinčním institutu pro výzkum lékařského srdce před deseti lety, tentokrát jsem viděl ředitele druhého ředitele provinčního lékařského lékaře lékařského lékaře Těžký supervizor Rodan.„Pokračujte v uspořádání mladých lékařů pro další studium“, „existuje případ obtížných případů a režisér Luo má nový nápad.“ Diagnóza a myšlenky léčby jsou vzácným klinickým výukou, takže se místní lékaři mohou učit.
Integrace lékařské a obrany, zlepšení zdravotní gramotnosti je druhým předpisem, který odborníci zvýšili úroveň lékařské péče.“Zdravotní vědomí, zdravotní koncept a zdraví vědy na místní úrovni jsou důležité.“ Pacienti s nádorem na místě bezplatného konzultace na 20. místě.“Jako příklad, který užíval nádory prsu, byla většina pacientů, se kterými jsem se v Guangzhou kontaktoval, brzy v prvních dnech; zatímco na úrovni na místní úrovni zjistili, že někteří pacienti byli pozdě, když přišli, a mnoho pacientů užívalo léky bez diagnózy.“ Wang Kun řekl: „Proto bychom měli opakovaně zdůraznit význam rakoviny prsu a screeningu rakoviny děložního čípku.
Zhong Jin, ředitel oddělení nováčků, také zmínil důležitost simultánní konstrukce primárních lékařských multidisciplinárních disciplín na zpáteční cestě.To, co si nemohl ujistit, byl sedmletý chlapec, se kterým se setkal na volné klinice.Je to velmi podobné Kawasakiho onemocnění při klinických projevech, ale doprovodné periodické mléčné oddělení Dr. Sun Ling nenašel léze koronární arteriální dilatace v srdečním ultrazvukovém vyšetření.Zhong Jin nařídil rodičům pacientů, aby šli na dětské oddělení People’s Hospital v okrese Yunan, aby včas pokračovali ve zlepšování příslušného vyšetření a poté ho požádali, aby se poradil s jasnou diagnózou.“Diagnóza a léčba onemocnění často vyžaduje účinnou podporu více souvisejících disciplín, takže je velmi důležité současně vybudovat multidisciplinární simultánní konstrukci lékařských institucí.“
Spolupráce s více stranami „Six Gets“ Jděte na krajinu, aby pomohla „milionům projektů“
„Tato aktivita je živou praxí provinčního lékaře a ženské federace Guangdong, která aktivně provádí aktivitu„ šesti učedníků ““. Politika, zasílání politik, zasílání doručování „šest -off“ aktivity příspěvků, poskytování dovedností, vysílání kultury, posílání zdraví a teplo „přispívá k praxi pomoci„ milionům projektů “a podpora modernizace modernizace čínského stylu .
Zhou Lin řekl: „Doufám, že tuto činnost využiji jako příležitost k vytvoření mostu mezi provinčním lékařským systémem a místním lékařským systémem Yu Nan a snažím se zavést více lékařských zdrojů s vysokou kvalitou do úrovně zdola, aby se zlepšila úroveň lékařského a zdraví Yunanu, takže masy jsou doma doma, můžete si vychutnat lékařské služby vyšší úrovně. “
Text |.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey