MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

19. dubna, 83. výstava China Education Equipment, pořádaná Asociací průmyslu China Education Equipment Association, byla otevřena v Mezinárodním středisku Chongqing International Expo.Tématem této výstavy je „Displej, výměny, spolupráce, inovace a rozvoj“, který přilákal více než 1300 vzdělávacích společností doma i v zahraničí, aby se účastnil výstavy.Mnoho společností na scéně se zaměřuje na horká témata, jako je umělá inteligence+a digitální transformace vzdělávání, přineslo bohaté a rozmanité produkty a služby vzdělávacích zařízení.

Dříve ministerstvo školství uspořádalo zvláštní akci digitálního vzdělávání, inteligentních a internacionalizovaných akcí a slavnostní zahájení „Rok rozšíření a kvality“ a zveřejnilo 4 akce na podporu vzdělávání umělé inteligence.SIWO aktivně reagoval na politiku „umělé inteligence+“ v kombinaci s akumulací algoritmů, dat a aplikačních scénářů na této výstavě dekorace.Zobrazit inovativní aplikaci nových technologií v „výuce, učení, výzkumu, řízení a hodnocení“ a prozkoumejte nekonečné možnosti budoucího vzdělávání v tomto odvětví.

V říjnu 2023 se Hivoova „budoucí lekce“ ohromila.V letošním roce Hivo přinesl „budoucí lekci“ inovací a modernizace a živěji představoval učitele ve výuce ve třídě založený na velkém modelu výuky Hivo.

S hlubokou integrací informačních technologií a vzdělávání a výuky zmocňuje inteligentní technologie moderní hodnocení výuky ve třídě s cílem podpořit normalizované inovace výuky tak, aby se v tuto chvíli stala hlavní praxe.V „Budoucí lekci“ mohou učitelé automaticky generovat proces výuky předchozí lekce prostřednictvím zprávy třídy AI, která automaticky generovala inteligentní systém zpětné vazby třídy Siwo, ale také komplexně zkontrolovat proces výuky předchozí lekce.Současně mohou výukovou a výzkumnou odborníci také pomoci jejich přesným problémům s výukou výuky prostřednictvím zprávy AI ve třídě a zároveň v kombinaci s jejich profesními návrhy na pomoc při výuce a zlepšování výzkumu.„Budoucí lekce“ umožňuje publiku ponořit hlubokou integraci technologie umělé inteligence a digitalizaci vzdělávání a inovace inovací učitelů.

Na této výstavě implementoval HIVO technologii umělé inteligence, počínaje „skutečnými potřebami“ učitelů a přinášela více produktů a řešení digitálního vzdělávání.

V novém řešení Smart Classroom zahájil pozornost nový učební terminál AI, Sedmý interaktivní inteligentní tableta AI.Uvádí se, že interaktivní inteligentní tableta Hivo v sedmém generaci je vybavena prvním fotoaparátem AI čtyři v oboru, vybaveným velkým výukovým modelem a exkluzivním výpočetním čipem AI, kombinovaným s inteligentním systémem zpětné vazby ve třídě ve třídě Přesná, včasná a efektivnější zpětná vazba ve třídě.Poskytněte učitelům funkce, jako je zpětná vazba ve třídě, akademická analýza, přesně zmocňují výuku a výuku a výzkum učitelů a pomáhají učitelům růst.

V tradičních scénářích výuky strojní místnosti existuje mnoho problémů, jako je nasazení vybavení, velké náklady na údržbu a vysoké potíže s řízením učitelů, Hivo spustil řešení počítačové místnosti kampusu.Kromě toho SIWO také vystavoval integrovaný výukový terminál A24 Hevo, speciálně navržený pro učitelskou kancelář, která zlepšuje přednášky učitelů a efektivitu kanceláře.

Nově upgradovaný plán nahrávání HIVO butiků a řešení vysílání mobilních záznamů také přilákaly mnoho diváků.Prostřednictvím technologie AI, která posílí aktualizaci zvukového a video systému, nová generace nahrávacích a vysílacích řešení dále rozšíří digitální výukové scény tak, aby vyhovovaly potřebám školních učitelů a butikových kurzů studentů, velké -živé vysílání, vzdálené interaktivní výuku a výzkum a další scénáře.

S cílem zlepšit vysokou kvalitu úrovně vzdělávání a úrovně výuky poskytuje přesnou podporu dat a vědecké rozhodování -výroba pro regionální a kampusové vzdělávací manažery.Nástroje pro spolupráci s okresní školou, Rubikova kostka · Digitální základna pro vytvoření komplexní datové platformy pro zlepšení kvality a efektivity digitální správy.

Od velkých modelů po skutečné aplikace se Xivo zaměřil na výukové potřeby učitelů a pokračoval v hloubce, takže „lekce v budoucnosti“ vstoupila do stále více a více škol a umožňuje více učitelům a studentům růst.Na základní škole Boya v novém okrese Liangjiang, Chongqing, byl inteligentní systém zpětné vazby ve třídě Xivo široce používán na pomoc učitelům růst.Učitel vám, vůdce čínské výukové a výzkumné skupiny základní školy Boya, řekl: „S pomocí inteligentního systému zpětné vazby učebny Howo jsou učebny excelence možné. V kombinaci s návrhy AI přinášejí skutečné výukové údaje , údaje o třídě mohou být vizualizovány, efektivita zpětné vazby ve třídě, vědecká reflexe ve třídě a vědecká odrazy ve třídě, vědecká odrazy ve třídě, vědecká reflexe v reflexi učebny a vědecká odrazy, vědecká odraz a vědecká vědecká učebna Růst třídy nadále dosahuje skutečného inteligentního vzdělávání.

Ve stejném období, 3. národní disciplinární vzdělávací aliance, pořádaná Southwest University, Národní akademie disciplínového vzdělávání, Southwest University Teacher Education College, Southwest University přidružená střední škola, Southwest University přidružená základní škola a Xivo Teachers Development Center, Western Basic, Western Basic Výroční zasedání aliance pro rozvoj vzdělávání a digitální propagace integrované reformy velkého, malého a sekundárního výuky a výzkumu.Mnoho odborníků v oboru, vědci, výuku a vědci a učitelé předních linií je vyzváni, aby společně prozkoumali celkovou reformu formátu třídy výuky základní školy, juniorské střední školy, střední školy a univerzity.

Digitální vzdělávání je spravedlivé a tolerantní, kvalitnější, vhodnější pro všechny, zelené rozvoj a otevřenou spolupráci.V budoucnu bude Hivo vést inovace a pomůže propagovat aplikace umělé inteligence, aby lépe sloužily vzdělávání.

Related Post

MLS Football Jersey