MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

V posledních letech se počet účastníků venkovních sportů nadále zvyšoval a rozsah průmyslu se nadále zvyšoval.Národní plán rozvoje pro venkovní sportovní průmysl (2022-2025) ukazuje, že od nynějška počet účastníků venkovního sportu v zemi překročil 400 milionů a celková rozsah venkovního sportovního průmyslu do roku 2025 překročí 3 bilion juanů.

Nadšení venkovních sportů vedlo k neustálému růstu souvisejících služeb a produktů.TMALL nedávno vydala „jarní a letní Tmall Trends Trends Trends White Paper“, že více než 60 % respondentů v posledním roce v posledních letech výrazně zvýšilo více než 60 % respondentů.Hlavní sportovní technologická platforma také zdůrazňovala ve finanční zprávě, že venkovní kurzy a zkušenosti přidané do aplikace v minulém roce poskytly motivaci pro růst společnosti. Obsah s vysokou kvalitou a nové.

Nedávné vydání 8.0 Keepu ukazuje, že Outdoor se stane důležitou růstovou rudou pro udržení.V minulosti byl obsah Keep zaměřen na rodinné scény, rozvržení kolem uživatele „stravování a nošení“ a verze 8.0 byla otevřenější a pokrývala více než 60 sportovních kategorií, včetně vnitřních fitness položek, jako jsou kurzy, box, piratti a Další indoor fitness předměty.Veřejné informace ukazují, že současná verze Keep 8.0 pokrývala více než 100 000 běžeckých tras ve více než 300 městech po celé zemi.

Peng Wei, spoluzakladatel Keep, vyjádřil odhodlání a důvěru ve venkovní sporty a na konferenci o značce v roce 2023 v roce 2023. Nejvyšší procento offline uživatelů používajících Keep k dokončení zápasu 25%a počet soutěžících může v roce 2024 představovat až 30%. .

Zpráva o výzkumu Guoxin Cenů se uvádí, že podle finanční zprávy Keep 2012 je vidět, že se očekává, že trend ztracených ztrát před vámi bude vidět příjmy ze spotřebního zboží a zvýšený příjem spotřebního zboží. Hrubá zisková marže.

Podle nejnovější finanční zprávy Keeda činil celkový příjmy v roce 2023 2,138 miliardy juanů po úpravě čisté ztráty. -Fáze vývoje kvality.

Poháněná příznivým venkovním rozvržením a finanční zprávou, cena akcií Keese prudce vzrostla až o 45,65%.

Related Post

MLS Football Jersey