MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

[Globální síťový reportér Chen Chao] 17. dubna Čína Čína Petroleum Enterprise Association a University of Economic and Trade ze zahraničního hospodářského a obchodu společně organizovaly „Blue Book of the Development and Outlook of China’s Rop-Gas Industry (2020-2021) „(označované jako„ Oil and Gas Blue Book “) a„ Čína nízkohlíková zpráva o hospodářském rozvoji Blue Book (2020-2021) “(označovaná jako„ nízkohlíková modrá kniha “).

Mezinárodní kniha „Oil and Gas Blue“ zdůraznila, že v roce 2020 byla poptávka po ropě a plynu v ropě a plynu snižována jeho produkce a přeprava do značné míry; Snížení o 32,1 % ve srovnání s rokem 2019. Nově přidané osvědčené rezervy ropy a plynu na světě nespadaly ani nezůstalySoučasně ovlivněné faktory, jako je dopad epidemie, nízká cena ropy a slabý trh, světový výstup a objem spotřeby ropy a spotřeby v roce 2020 výrazně snížil a ceny ropy a plynu na světě byly na světě nízká úroveň.

V roce 2021 se v roce 2021 v roce 2021 kniha ropy a plynu. Očekává se, že se efektivně kontroluje epidemie a postupné zotavení ekonomiky, na světě se objem a spotřeba na světě zotaví.

V Číně „Olejová a plynová modrá kniha“ poukázala na to, že v roce 2020, postižená novou epidemií koruny, se čínský hospodářský růst výrazně snížil.S hlavními strategickými výsledky prevence a kontroly domácí epidemie a pozitivních výsledků podpory obnovení práce a opětovného produkce prokázala čínská ekonomika silná regenerační hybnost. Epidemie, ačkoli globální ekonomika je v postupném zotavení, mezinárodní ekonomika je na světě, ale mezinárodní ekonomika je mezinárodně. přinesl také mnoho rizik a výzev pro čínské hospodářské oživení.V roce 2020 byla politika ropy a plynu propagována kolem reformy průmyslové výstavby, tržní ceny a tržního systému Číny v roce 2020 se zvýšilo o 2,5 %. Poptávka po trhu s ropou a plynem byla nízká. % rok za rokem.Zároveň se také zpomalil čínská ropa a produkce zemního plynu. , nárůst o 9,8 % rok -za rok.Čínská situace v oblasti zásobování ropou a plynem je stále těsná a podniky pro výrobu ropy a plynu se zaměřují na udržitelnost zdrojů a zvyšují průzkum ropy a plynu.Pokud jde o následky, výstup čínského rafinovaného oleje v roce 2020 dosáhl 33,126 milionů tun, o rok -o rok -o 8,1 %.

Domácí výhled „Oil and Gas Blue Book“ Domácí výhled v Číně 2021. Vzhledem k tomu, že země důrazně zlepšuje implementaci „sedmiletého akčního plánu“ pro zkoumání a rozvoj ropy a plynu sedmi let, bude pokračovat v průzkumu ropy a plynu. Zvýšení. Kolísání, průměrná hodnota cen ropy se mírně zvýší, výstupní a importní objem rafinovaných ropných produktů se sníží, v kontextu nadměrného nadbytku a pomalé poptávky se výrazně sníží. má významný vývojový trend, poptávka po rafinované ropě udržovala nízkou rychlostí a nabídka stále roste. jako je průzkum a vývoj ropy a plynu, zlepšování infrastruktury potrubních sítí a skladování plynu, zlepšuje cenový mechanismus trhu s zemním plynem, posiluje vedení ropného a plynárenského průmyslu ve fiskální a daňové politice a neustále implementuje rozvoj v oblasti rozvoje. Průmysl ropy a plynu.

Pokud jde o mezinárodní energetickou spolupráci, kniha „Oil and Gas Blue“ uvedla, že vzhledem k vlivu nové epidemie koruny čelí rozvoj globálního energetického průmyslu bezprecedentní nové situace. Objevily se však také nejistoty. Mezinárodní energetická spolupráce.Mezinárodní spolupráce v čínských ropných a plynárenských společnostech byla velmi ovlivněna, ale čínské ropné a plynárenské společnosti obecně nezastavily „globální“ a přijala účinná opatření k účinným opatřením.Čínské ropné a plynárenské společnosti zároveň ukazují svůj styl v různých oborech zámořské spolupráce, jako jsou ropné a plynárenské společnosti zastoupené vrtáním West, které se snaží kopat hluboko na vlastní trh a aktivně vyvíjejí rozvíjející se trhy; Orientálním pokrokem v ropných a plynárenských službách, mořském podnikání atd. Mezinárodní pole s vysokým koncem je stále více pokročilejší.Zároveň úspěšné držení expo a podpis RCEP přineslo více, lepší a pohodlnější oblasti spolupráce ropným a plynárenským společnostem, ale zhoršení geografických politických rizik v roce 2020 a vliv amerických faktorů přinesl a vliv amerických faktorů přinesl a vliv amerických faktorů přinesl Mezinárodní spolupráce mezi mezinárodní spolupráce v Číně.

„Olejová a plynová modrá kniha“ předpovídá, že současná světová ekonomika má zpomalení kinetické energie, zjevnou diferenciaci, rostoucí downlink rizika a zrychlení pravidel v roce 2021. slabý trend růstu.V roce 2021 představí mezinárodní spolupráce ropy a plynu několik hlavních vlastností v nových prostředích: Hlavním trendem je v budoucnu provádět mezinárodní energetickou spolupráci s vysokou kvalitou. Geopolitický vzorec, spolupráce s ropou a plynem, ropa a plyn a plyn a plyn a plyn a plyn a plyn a plyn a prostor pro infrastrukturu. Spolupráce se příliš nezmění. Podniky postupně posilují mezinárodní spolupráci.

Related Post

MLS Football Jersey