MLS Football Jersey
Po. Kvě 20th, 2024

□ Shao Guange novinového reportéra Qu Jing

Zdravotní produkt „Pit Old“ je naprosto nulová tolerance.Před několika dny naše provincie vydala „usnesení stálého výboru provinčního kongresu Heilongjiang pro posílení ochrany práv a zájmů spotřebitelů spotřebitelů v oblasti spotřebitelů“ a „doprovodila“ práva spotřebitelů “ a zájmy zdravotnických produktů seniorů z právního hlediska.Aby bylo možné svědomitě implementovat „usnesení“, provinční dohled a administrativní úřad nadále prováděl zvláštní kroky k boji proti nezákonnému chování podvodných prodejů produktů zdravotní péče seniorům. meč.

Posilujte tajné nasazení hlavy

Od listopadu 2018 nadále provinční dozorce trhu nadále provádí zvláštní akce pro podvodný prodej produktů seniory v souladu se zákonem. Byla vydána podvodná produkty prodeje a prodeje zdraví seniorům “a konala se zvláštní setkání na podporu celého systému k provádění operací rektifikace.Současně budou v souladu se zákonem prováděny zvláštní operace nelegálního chování podvodných produktů pro zdraví seniorům. a klíčový výzkumný obsah vůdců předsednictva.A důrazně provádějí popularizaci spotřebitelských znalostí různými kanály, posilují publicitu a vzdělávání a vytvářejí atmosféru.

„Pun starý“ světlý meč do zdravotnických produktů

Systém dozoru trhu provincie pečlivě nasadil rozdělení odpovědnosti „usnesení“ kongresu provinčního lidu a nasazení plánu rektifikace provinčního úřadu, zdůrazňuje zaměření na opravu, začněte se všemi aspekty a silně jej propagují.

Zdůrazněte oblast klíčového vyšetřování.Zaměření na charakteristiky falešných a falešných denominací skrytých v kombinaci obytných oblastí a městských a venkovských oblastí se zkoumá, aby prozkoumala černé workshopy, zdravotnické obchody, půjčovny, továrny a sklady a včas nalezly stopy o různých podezřeních na podezření Potravinové zločiny.Vezměte nelegální prodej falešných a podřadných zločinů potravin potravin jako zaměření práce, pečlivě vyřešte různé typy „klíčových slov“ různých typů sítí, spolupracovat s příslušnými jednotkami pro posílení online informačních platforem, posílení online informačního výzkumu a úsudek a včas klepnutím na stopy nelegálních zločinů.Pro klíčové oblasti, jako jsou maloobchodní produkty, jako jsou zdravotnické výrobky, velkoobchodní shromažďovací oblasti, seniory shromažďující místa atd., Půjčovna domů atd. Pro výuku seniorů, obchodů se zdravotnickými výrobky, lékárny a další klíčová místa, jako je taková spousta lidí a jiných lidí a jiných Klíčový personál, jako jsou chudí a náchylní k oklamání seniorů provádějících inspekce, bylo popraskano celkem dva případy podvodů se zdravotními výrobky.

Zvýrazněte klíčové regulační odrůdy.Zaměřte se na bezpečnost potravin a drog a bojují proti falešným nelegálním zločinům v souladu se zákonem.Zaměřte se na používání konferenčního marketingu, typického marketingu atd. Pro prodej potravin a zdravých potravin, jako jsou starší lidé, jako jsou starší lidé.Přísně kontrolujte hotely, hotely, turistické atrakce a komunity, parky, čtverce, trhy, městské -pravové vazby a další klíčové oblasti, abyste účinně omezovali nelegální prodej zdravé výživy pro starší skupiny.Od 10. září letošního roku bylo zkontrolováno více než 50 000 výroby a provozních podniků se zdravou výživou a 122 bylo nařízeno napravit a prozkoumat a prozkoumat 29 nelegálních činů.

Zvýrazněte specifikace klíčů.Standardizujte provozní chování cestovních kanceláří, přísně vyšetřují a zabývají se formálními spotřebitelskými skupinami, jako jsou stáří, slabé nemoci a další skupiny spotřebitelů, a prodávají produkty „zdravotní péče“ (služby) seniorům, slabé nemoci a dalším organizacím. Podmínky a bezplatné cestování k prodeji produktů „zdravotní péče“ (služby) pro triky a organizace spotřebitelů k provádění cestovního ruchu a přísně zákroku proti chování, která nebyla dovolena provozovat cestovní kanceláře.

Zdůrazněte implementaci klíčového systému.Naléhá na operátora, aby implementoval předpisy „usnesení“ pro sedm dní nákupu zdravotnických produktů po dobu sedmi dnů bez důvodu.Prostřednictvím „Oznámení o přísné kampani přísné korespondence s prasklými prodejními výrobky pro zdraví seniorům“, podepisování závazků s provozovateli, organizování personálu k návštěvě bodů správy zdravotnických produktů, pohovory s provozovateli, provádějí právní a předpisy, publicitu a konzultační činnosti, vydávání publicity, vydávání publicity Materiály jinými způsoby dohlíží na operátory, aby plnili své návratové povinnosti.Města a regiony jsou více než 60 let stará spotřebitelé, aby vyřešili 102 požadavků na 7 dní bez důvodu a pro spotřebitele získali více než 260 000 juanů.

Posílit společný společný rektifikace

V lednu 2019 je úřad pro provinční trh United 12, včetně provinčního ministerstva občanských věcí a oddělení bytové výstavby, aby prováděli 100denní operaci trhu „zdravotní péče“. Operační a administrativní rozhovory, 5477 Publicitní činnosti, 567 Kolaborativní vymáhání práva, 784 Zprávy o stížnostech spotřebitelů, 174 nepravdivých informací, 81 případů vyšetřovaných a manipulace s 1956 600 juanů.

Zaměřte se na monitorování a přísně spravujte reklamy.Od 10. září provincie monitorovala 5 5926 reklam na potraviny a zdravé jídlo a byla podezřelá z nelegální reklamy.Objednejte, abyste zastavili publikování 17 nelegálních reklam a objednávky k provedení oprav 10krát.Dohled nad uvolňováním falešné nelegální reklamy při vydání zdravých potravin bude zvýšen a bude zorganizováno celkem 24 případů administrativních pokynů, 25 případů reklamy na potraviny a zdravé potraviny je vyšetřováno a řešeno a žádné množství Pokuty budou shromažďovány bez 103 000 juanů.Přísně zkontrolujte přístup k lékařské reklamě, sledujte situaci vydání reklamy rozhlasových a televizních stanic v oblasti spotřeby, jako jsou výrobky pro zdraví starších lidí, a zabývejte se porušováním předpisů.Posílejte řízení zdravotnických programů, zkontrolujte 29. rozhlasové a televizní zdravotnické programy a zveřejňujte přezkum 15 programů pro veřejnost a zkontrolujte a vypořádejte se s programy zdravotnického zdraví, které nebyly vyplněny 5.

Povzbuzujte zprávy a včasné výplaty.Začátkem prosince 2018 provinciální tržní dozorce a provinční ministerstvo financí společně vydaly „názory odměny odměňující odměnu za nelegální činy za podvody a výrobky pro zdraví seniorům“, které jsou rozděleny do tří tříd, které jsou rozděleny do tří tříd, které jsou rozděleny do tří tříd, které jsou rozděleny do tří tříd, které jsou rozděleny do tří tříd, které jsou rozděleny do tří ročníků “, které jsou rozděleny do tří tříd, které jsou rozděleny do tří tříd. 1 000 juanů, 500 juanů a 100 juanů.V červenci letošního roku byly standardy ocenění zvýšeny na tři úrovně: 5 000 juanů, 2 000 juanů a 500 juanů.Objasněte telefon 12315 telefon a integrujte kanály pro stížnosti a hlášení „12315“.Od 10. září provincie přijala 388 stížností na seniory za podvodné produkty pro zdraví prodeje a získala 35 cen.

Od začátku srpna se v kombinaci se zvláštními opatřeními k rektifikaci ignorování zájmů zájmů lidí v oblasti bezpečnosti potravin, včetně Internetového informačního úřadu a celních úřadů, organizovaly boj proti falešné publicitě zdravých potravin. a přijetím publicity a vzdělávacích aktivit s rozsáhlým rozvojem seniorů, zakročením na podvody se zdravou výživou a falešnou reklamou v souladu se zákonem a falešnou reklamou. Systém podávání zpráv a odměňování, naléhá na operátory, aby splnili sedm dní žádný důvod k návratu zboží atd., A zaměření na řešení falešných problémů se zdravou potravou.

Related Post

MLS Football Jersey