MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Mnoho lidí se nad tím, že se zvyšuje počet sportovních zařízení v životě a protahovací cvičení, vzpírání, jogging, plavání atd.Pro tyto typy sportu je však vhodný.Podstata

tady máČtyřiSmoothy, bezpečné, ale také efektivní cvičení,Můžeš to zkusitPodstata

První, Pilát

Plati byl vynalezen během první světové války a byl pojmenován po jménu jeho tvůrce pana Josepha Palatiho.Zpočátku byl Pirati navržen pro veterány, aby jim pomohli zlepšit páteř a kosti po zranění a uvolnit duševní stres.

Jedná se o řadu kontrolovaných tréninkových metod, které kombinují řadu kontrolovaných cvičení, jako jsou stroje pro tvarování těla, židle Wanda, žebříkové sudy atd., Aby pomohly udržet vyváženou postavu, silné svaly a zdraví.

S vynikající výhodou této disciplíny je nyní více využíván a je dobře známý mnoha celebritám.

Toto cvičení se zaměřuje na zadní svaly, které nám pomáhají udržovat zdravé, přísnější a není snadné způsobit poškození páteře, aby se zabránilo onemocněním, jako je herniace disku nebo vaz.Pohyb Prate má neutralizaci mezi svaly.Zadní svaly budou těsné, silné a flexibilní a v kombinaci s pohybem mezi jinými svalovými oblastmi, aby se minimalizovaly onemocnění a bolest.

Druhý typ:Tai chi

Studie ukázaly, že meditace je nejlepším způsobem, jak se postarat o kontakty a zdraví.Současně Tai Chi zvedla meditaci na novou úroveň tím, že trénovala tělo a mysl.

Na rozdíl od jiných forem cvičení se Tai Chi podílí na řadě pomalých pohybů, zaměřující se na rovnováhu a zmírnění stresu.Na tomto cvičení se mohou účastnit lidé všech věkových skupin.

První,Zlepšit rovnováhu, snížit riziko páduPodstataLidé starší 50 let jsou obvykle vyšší kvůli ztrátám svalů způsobené osteoporózou a stárnutím.Naštěstí často praktikující taijiquan může zlepšit rovnováhu a posilovat nohy.Mnoho studií ukázalo, že často praktikování Tai Chi po dobu 1 roku může snížit míru poklesu o 43%.To je obzvláště důležité, protože pád je hlavní příčinou poranění kyčle a zlomenin starších 50 let.

kromě,Zlepšit zdraví srdcePodstataPodle studie zveřejněné v časopise „American Heart Association“ může praktikování Taijiquanu po dobu asi 6 měsíců zlepšit fyzickou aktivitu, váhu a kvalitu života koronárních arteriálních onemocnění.Mnoho dalších studií také ukázalo, že praktikování taijiquanu může pomoci snížit krevní tlak, regulovat krevní cukr a překonat vysoký cholesterol v krvi.

Třetí typ:Jóga

Jóga je známá jako jedna z praktických metod pro zvýšení fyzického a duševního zdraví, což může všem pomoci zlepšit jejich životy.

1Jakož iSnižte stres a zlepšit morálku

Hlavním cílem jógy je vykonávat sílu těla, aby každý mohl soustředit svou pozornost po delší dobu a protahování může zajistit, aby síť měla zdravé tělo.

Hnutí jógy přinutila lidi soustředit se na pohyby.

2Jakož iSnižte riziko zranění

Toto je pohyb s nízkým dopadem na tělo.

Jóga je navíc dobrým způsobem, jak obnovit fyzickou rovnováhu a symetrii, pomoci lidem stát pevně a zlepšit jejich držení těla.

Čtvrtý typ:plavat

Výhodou plavání je, že se nejedná jen o dovednost přežití, ale tento pohyb vody má také pozitivní dopad na celkové zdraví sítě.

Zvýšit sílu: Ti, kteří často praktikují plavání, se svalová síla celého těla postupně zvyšuje.Při ponoření do vody musíte koordinovat, jak cvičit s více svalovými skupinami dohromady, aby téměř všechny končetiny mohly zlepšovat sílu a vytrvalost.

Zlepšit kvalitu spánkuTheJednou z výhod plavání je to, že v noci může lépe spát

Kromě toho jsou starší lidé často snadno ovlivněni onemocněním svalů a kostí, takže cvičení, jako je jogging nebo cyklování, je mohou váhat.Při plavání však voda pomůže lidem maximalizovat tělo na podporu těla, čímž pomůže všem nohám a pažím a přitom se vyhnout zbytečnému poškození

Referenční informace

„Jaké jsou výhody Tai Chi pro tělo?》 Lékařská zkoušející Vicente Diaz, MD, MBA 19. dubna 2017

Related Post

MLS Football Jersey