MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

[Globální síťový reportér Zhao Youping] Podle Tchaj -wanové „Centrální zpravodajské agentury“, třetí vlna epidemie nové korunové pneumonie v Turecku v březnu, mnoho lidí na Tchaj -wanu šlo na „prohlídku prohlídky“, ale zadrženo za porušení místních zákonů s Betelem Betel matice.Přestože je načasování cestování nepochopitelné, objevují se podobné případy.Uvádí se, že od letošního roku se na tureckém sociálním uspořádání objevily případy podvodu zapojené do případu Tchajwanů, což přimělo lidi spojit se s výše uvedeným „případem Betel Nut“.

Podle zprávy Tchajwanské „ústřední zpravodajské agentury“ se v tiskové zprávě třicáta uvedla v tiskové zprávě, že od března se „reprezentativní úřad v Turecku“ vrátil do Tchajwanů.„V turecké reprezentativní kanceláři“ okamžitě poskytla nezbytnou pomoc a bude i nadále jednat s Türkiye.

Uvádí se, že turecké soudní orgány určily, že zadržení Tchajwanští lidé porušili „dovážené drogy nebo vzrušení“ regulované článkem 188 tureckého trestního práva.

Uvádí se, že turecké trestní právo výslovně nezmínilo Betel Nut, ale kvůli vzrušení z betel ořechu byla země uvedena jako zakázaný produkt.Výroba, dovoz a vývozní drogy mohou být odsouzeny na více než 20 let a méně než 30 let vězení; povolení nebo porušení povolení lze věnovat za 10 a více let po dobu delší než 10 let.

Oddělení zahraničních věcí na Tchaj -wanu připomíná Tchaj -wanu, aby šel do Turecka, aby nepřinesl Betel Nut, aby vstoupil do země, aby se vyhnul dotyku zákona.

Tchaj -wanská „ústřední zpravodajská agentura“ řekla, ale náhodou byla třetí vlna nové vlny turecké nové korunové pneumonie od března.Po lokalizaci mnoha epidemických zákazu prevence 2. března musel počet nových korunových pneumonie a počet závažných pacientů „tři maxima“ obnovit od 29. března.Od 7. dubna počet potvrzených případů dokonce překročil 50 000 případů.

To je hlášeno: Místní epidemie je nejzávažnější. ?

Současně, nouzové kontaktní telefonní číslo tchajwanského „zástupce v Turecku“ často přijalo výzvu k pomoci v Turecku, která tvrdila, že je v Turecku nesena s Betel Nuts.Když však „rezident“ doufá, že potvrdí vztah mezi pomocníkem nebo stranami nebo skutečným setkáním a pokusí se pomoci druhé straně požádat o pomoc v Turecku, druhá strana tato slova podpořila.Takový vývoj je nevyhnutelný „vůdce Li se zamračil a zjistil, že případ nebyl jednoduchý“ (klasické linky v tchajwanském televizním seriálu se později staly internetovým bzučením a měl smysl skrytých pocitů).

Uvádí se, že podle těch, kteří volali tísňové volání, byli někteří z nich zadrženi ještě méně než 20 let.Představte si: „Mladí lidé na Tchaj -wanu nemusí mluvit krůtí v Turecku, což je často nedosažitelné v angličtině, zuřící epidemii a spoustu ořechů Betel v zavazadlech.“

Uvádí se, že v květnu letošního roku došlo v tureckém sociálním rozvržení dva incidenty tchajwanských lidí, díky nimž se lidé spojili s výše uvedeným „případem Betel Nut“.

Zpráva citovala tureckou tiskovou agenturu Annear Thartu 24. května, že policie Istanbul popraskala webovou stránku podvodů a zadržela 115 lidí.

Turecký příkaz Gendarmerie 26. května oznámil, že popraskal „Tchaj -wanské lidi jako cíl podvodů“.V té době ústavní oddělení tweetovalo: „Záchrana 33 obětí na Tchaj -wanu, které zachránily obchodování s populací v mé zemi.“ hadí past a byly ovládány.

Podle „Ústřední zpravodajské agentury“ na Tchaj -wanu existují případy, které byly v minulosti v Turecku prasklé.

V květnu 2016 turecké oddělení a pořádek zatklo 81 podezřelých z Tchaj -wanu a na pevnině.Podle čínského webu Broadcasting Corporation (BBC) bylo v té době zatčeno 52 z 81.

Uvádí se, že turecké vstupní opatření pro turistickou turistiku jsou ve skutečnosti jednoduché, životní prostředí je pohodlné a tyto výhody jsou přímé turecké letecké společnosti.Zahrnuty na Severní Malajsii a Gruzii byli zločinci Tchaj -wanu, kteří již měli skupinu, vyloučeni.

Huang Zhiyang, „zástupce Turecka“ na Tchaj -wanu, řekl 13. místo, že Turecko s bohatými cestovními zdroji vítá většinu Tchaj -wanů, aby cestovali, ale činnost několika zločinců v Turecku může ovlivnit image Tchaj -wanu.Řekl, že příslušné turecké úřady úzce uchopily a monitorovaly relevantní činnosti a připomněly Tchajwanci, aby nezkoušeli cestu.

Poté, co někteří tchajwanští lidé mají po vypuknutí turecké epidemie betel ořech, kteří se „vylíčili“, někteří netizeni na ostrově vyjádřili pochybnosti: Tito lidé se opravdu chystají na prohlídku?↓

Jiní věří, že tito lidé pomáhají ostatním členům skupiny podvodů, aby přinesli Penangovu závislost.↓

Někdo je ironický: chudý!PrůsečíkPrůsečíkKromě toho, že byli řidičem skupiny podvodů, mladí lidé na Tchaj -wanu také provozovali mezinárodní linii k přepravě drog … ↓

Někteří lidé také ironií: Svět vidí Tchaj -wan.↓

Pokud jde o zadržení tchajwanských lidí, kteří nesou ořechy v Turecku, oddělení zahraničních věcí uvedla, že budou i nadále jednat s Tureckem.↓

„Ukázalo se, že se jedná o skupinu podvodů

Related Post

MLS Football Jersey