MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Před několika dny byl první online předpis v zemi s Tang Jing® (Daglie Crisp) otevřen Li Yongem, hlavním lékařem nemocnice Huashan v nemocnici Huashan přidružený k Fudan University.Znamená to, že tato hypoglykemická léčiva s vysokou kvalitou a nízkou cenou oficiálně vstoupily do klinické aplikace a přinesly většině pacientů s diabetem 2. typu.

Nové hypoglykemické řešení vstupuje do klinického použití zdravotního pojištění a pacientů s dvojím výhodou

Síťové tablety Daglie jsou inhibitor SGLT-2 (sodík-glukóza protein 2), který se používá hlavně pro pacienty s diabetickými dospělými typu 2 pro zlepšení kontroly hladiny cukru v krvi.DAG LEDIAN byl schválen do Číny v roce 2017. Je to první inhibitor SGLT-2 schválený v Číně.

Podle Li Yongu je příjemcem prvního elektronického předpisu Tang Jing® 58 -letý pacienta, který trpí diabetem typu 2 více než 3 roky tlak.Jako lékař, který otevřel první online stránku Tang Jing®, Li Yong vyjádřil své vysoké uznání produktu.Poukázal na to, že Dagli Jingovy vícenásobné komplexní účinky, jako je silná redukce cukru, úbytek hmotnosti, redukce tlaku a redukce kyseliny močové, jakož i ochrana srdce a ledvin a dobrou bezpečnost. Pacienti s léky na terapii první linie.Tang Jing® ekonomicky snížil lékařskou zátěž pacientů, což má velký význam pro pacienty, kteří potřebují dlouhodobé léky.

Jako první příjemce prvního online stránky země pacient řekl: „Jsem velmi rád, že pro mě formuluji nový plán medikací, abych lépe kontroloval hladinu cukru a krevního tlaku v krvi a cena je velmi cenově dostupná, což ušetří asi 20% Každý rok náklady na lék více než 20%.

DAG LEDjing je v současné době největší rozmanitost ústních hypoglykemických léčiv s vysokou mírou nemocnice v roce 2023.Z pohledu kontroly zdravotního pojištění má zvyšování Tang Jing® obrovskou hodnotu ekonomiky drogy.Podle konzervativních odhadů, pokud je produkt plně popularizován, očekává se, že ušetří asi 10-15 miliard juanů v lékařských nákladech pro pacienty po celé zemi.

Digitální technologie zvyšuje nové léky, které poskytují více služeb pacientům s chronickými onemocněními

Počet pacientů s chronickými onemocněními v mé zemi je obrovský a počet diabetických pacientů je zvláště významný.Podle údajů z International Diabetes Alliance v roce 2022 dosáhl počet dospělých diabetes v mé zemi 141 milionů a na světě se umístil na prvním místě.Mezi nimi diabetes 2. typu zabírá drtivou většinu, tito pacienti se obvykle musí spoléhat na drogy, aby regulovali hladinu hladiny cukru v krvi po dlouhou dobu, což pacientům přináší těžké ekonomické zátěž.S blížícím se desátým dávkou národní sbírky je velká škála „by se neměla přijmout“ ve velké poptávce po žádosti o Daglida v tomto odvětví je plná očekávání.

On Tang Jing® byl vyvinut a produkován Nanjing Fangsheng Hehe Pharmaceutical Technology Co., Ltd., a jeho dceřiná společnost společnosti Zhiyun Health byla výhradně komercializována.Lék byl schválen 13. prosince 2023 a byl oficiálně spuštěn na celostátní úrovni 9. března 2024.Od nynějška komercializace Tang Jing® dosáhla hladkého pokroku.

Wang Jingxu, prezident společnosti Zhiyun Health Maneter, uvedl, že na základě postaveného na základě postavené společnosti uzavřený cyklus uzavřený plný život -Systém s plným životem uzavřený -loop systém postavený společnost a platforma pro digitální technologii, která poskytuje bezprecedentní propagaci a dostupnost vysoce kvalitních produktů pro propagaci a dostupnost vysoce kvalitních produktů a efektivity. Za méně než 2 měsíce výpisu. a účinně rozšiřují léčebné přínosy pacientů (DOT).

Jako první podíl na řízení digitálních chronických chorob, Zhiyun Health se spoléhá na inovativní obchodní modely a technologické výhody, nadále rozšiřuje rozsah obchodního pokrytí v nemocnici a mimo -of -hospital trhy, což zrychlí proces komercializace Tangjingu ®.K 31. prosinci 2023 pokrýval systém Zhiyun Health SaaS 2 719 nemocnic, více než 219 000 lékáren a více než 180 milionů online služeb.

V budoucnu bude Zhiyun Health plné hry svým vlastním technickým výhodám a ve spojení s mnoha průmyslovými partnery bude i nadále propagovat diverzifikované služby pacientů s vysoce kvalitními lékařskými zdroji a diverzifikované služby pacientů s chronickými onemocnění Většinu chronických pacientů prospívá více vysoká kvalita a nízká kvalita a nízká kvalita a nízká kvalita a nízkou kvalitu Tangjing®.

Related Post

MLS Football Jersey