MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér Feng Li Corespondent Li Yan)Zahájení setkání provincie Shaanxi „Propagace a praktikování duchovních akcí pedagogů“ se ve městě Weinan konalo před několika dny.

Uvádí se, že provinční strana Shaanxi a provinční vláda spojují velký význam propagaci ducha praxe pedagogů. propagace ducha praktikování duchovního jednání pedagogů “.

Setkání zdůraznilo, že propagace ducha pedagogů, zaměření na implementaci a klíč k jednání.Prvním je implementovat ducha pedagogů do konkrétních akcí, které dodržují základní úkoly Lide Shushu, vést učitele, aby posílili své ideály a přesvědčení a infikovali studenty svým vlastním mentálním duchem.Druhým je implementovat ducha pedagoga do konkrétních akcí konstrukce týmu učitele, formovat běžnou hodnotu pronásledování většiny učitelů a nadále zvyšovat vědomí a akce „učení lidí jako první“.Třetí je implementovat ducha pedagogů do konkrétních akcí budování silné provincie vzdělávání, implementace základního vzdělávání k rozšíření a zlepšování kvality a zlepšení kvality, podpory kvality a kvality odborného vzdělávání, posílení role vůdců vysokoškolského vzdělávání, aktivně slouží slouží Národní strategie a hospodářský a sociální rozvoj v provinciiČtvrtý je implementovat ducha pedagogů do konkrétních akcí vytváření dobrých učitelů a opětovny a široce propagovat typické skutky respektování učitelů v nové éře, aby respektovali kulturu a model, zajistit, aby učitelé splnili své vzdělání v odpovědnosti v V souladu se zákonem chráníte legitimní práva a zájmy učitelů, posilujte snížení zátěže učitelů, které jsou prováděna.

Setkání pozvalo Yang Xiaobing, člena vzdělávacích přednášek Ministerstva školství, a Wang Ning, profesor botanické ochrany severozápadní zemědělské a lesnické univerzity a lesnictví, kázal. a prezident vzdělávací skupiny Chongqing Xiejiawan Liu Hiya podal zvláštní zprávu.Vynikající ředitelé a učitelé v provincii provedli diskuse a výměny na téma ducha a profesního růstu pedagogů, profesionálního štěstí, správy škol a vzdělávání kurikula.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajstvíZprávy (reportér Shi Jiansong)Nedávno se ve čtvrtém čtvrtém čtvrtém sportovním centru Peking University otevřelo 62. studenty a polní hry hlavní školy.Toto zasedání trvá 4 dny.

V Gymnastickém vystoupení ve velkém rozsahu skupiny skupiny provedlo více než 1 000 členů fakulty na univerzitě Yanyuan Kung FU; Chi.Spolu se dvěma mladými učiteli ministerstva tělesné výchovy a výzkumu Pekingské univerzity, mistrem světa Tai Chi Chai Yunlong a tanečnicí Qin Lang’s bojová umění a taneční držení těla, se pomalu rozšířila obrovská národní vlajka a ukazuje hluboké a silné rodinné pocity. Beibei.Letos si připomínáme 75. výročí založení nové Číny a 126. výročí Pekingské univerzity.Jak se rozvíjí obrovská národní vlajka,Pekingská univerzitaZněl znovu známý slogan „Revitalize Číny“.

Studentská traťová a terénní sportovní setkání The Capital College je každoroční komplexní událost studentů z Pekingu.Sportovci spojili mužský dlouhodobý šampion Shu Heng a ženského dlouhodobého šampiona Guo Sijia, včetně národního a polního Grand Prix 2024.

Uvádí se, že během her organizační výbor také speciálně uspořádal pozorovací akce pro mládež na některých univerzitách, středních školách, základních školách a mateřských školách v Pekingu a prozkoumal nové způsoby, jak kultivovat velké, střední, střední a mladé a malé a malé Cesta v cestě.

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér Shi Jiansong)19. května se v Pekingském mládežnickém paláci konal slavnostní podpisový obřad Pekingu -tianjin -hebei školy vzdělávání a spolupráce.Qin Lei, ředitel Pekingského mládežnického paláce, Yan Zengzhi, ředitel dětského střediska pro dětské aktivity Tianjin, a Qian Qihua, sekretářka -Obecná asociace pro výzkum vzdělávání v Hebei, označily „Peking -Tianjin -hebei školní vzdělávání ve spolupráci“, “, Označilo dohodu Formální zřízení Pekingu -tianjin -Hebei Education Alliance Essence

2024 je 10. výročí hlavní strategie koordinovaného rozvoje v Pekingu -tianjin -hebei.Zřízení aliance školního vzdělávání v Pekingu-Tianjin-Hebei je důležitým opatřením pro další implementaci „Peking-Tianjin-Hebei Education koordinoval akční plán rozvoje (2023-2025)“.Wei Xubin, člen pracovního výboru pro vzdělávání Pekingského městského výboru, a zástupce ředitele Komise pro městské vzdělávání, uvedl, že tři místa Pekingu -tianjin -hebei vezmou jako jádro, vezmou profesní růst učitelů jako jako jádro. výchozí bod a podporuje inovace institucionálních mechanismů.

Xi Yizheng, zástupce tajemníka městského výboru Tianjin Komunistické mládežnické ligy, uvedl, že Tianjin se spojí s Pekingem a Hebei, aby prozkoumal nové cesty, rozšířil nová pole, dodržoval výstavbu ideologických a politických kurzů v době , a společně stimulovat novou vitalitu vzdělávání mimo kampaň.Cai Hangzhou, ředitelka pracovního střediska školství provinciálního ministerstva školství Hebei, uvedla, že provincie Hebei bude plně hrát Hebeiovým geografickým výhodám a vzdělávacím zdroj ERA talenty s globálními vizí a inovačními schopnostmi.

Na slavnostním ceremoniálu přinesli studenti ze tří míst své jedinečné vystavovací činnosti.Na scéně byl také vydán roční klíčový pracovní plán pro výstavbu pekingu -tianjin -hebei školního vzdělávání. -Hebei School Education Fórum, výstavba Pekingu -tianjin -hebei, škola -vzdělávací tým a založení Pekingu -tianjin -Hebei škola -Of -school ideologické a politické vzdělávání. posílili spolupráci, podporovali optimalizaci a integraci zdrojů vzdělávání ve výši na třech místech, otevřeli nové skladby pro vysoce kvalitní rozvoj mimoškolního vzdělávání na třech místech, vytvořili nové výhody a stimulovali novou hybnost a stimulovali novou hybnost .

Čínská vzdělávací zpravodajská zpravodajská síť (reportér Yin Xiaojun korespondent Lee Tengxing) 18. května Gansu Agricultural University uspořádala zasedání strategického poradního výboru pro zemědělské zdroje a ekologické environmentální disciplíny a přečetla výbor pro stranu školy “o zřízení„ o zřízení “. Zemědělské univerzity v Gansu Zemědělské oznámení o strategickém konzultačním výboru pro zdroje a ekologickou environmentální disciplínu “.

Akademik Nanzhi Biao z Lanzhou University, akademik Zhang Fu Suo, Čínská zemědělská univerzita, akademik Liu Shirong z Čínské akademie lesnických věd, akademik Xu Minggang, Shanxi zemědělská univerzita, Zhao Xinquan, Zhao Xinquan a chov zvířat a severozápadní profesor Wei Gehong, viceprezident University of Agriculture and Forestry, profesor Li Fengmin, Nanjingová zemědělská univerzita, a profesor Jinsheng, ředitel Národní klíčové laboratoře Cao Di a Grass Agricultural Ecosystems konference.

Zhao Kai, tajemník strany stranického výboru Gansu Agricultural University, vydal jmenovací dopis odborníkům z poradenského výboru.Řekl, že škola shromažďuje integraci výhodných zdrojů a síly, plně podporuje výstavbu a rozvoj výboru, komplexně analyzuje a shrnuje argumentační a konzultační názory akademiků a vybuduje důležitou sílu pro školní zemědělské zdroje a disciplíně ekologického prostředí a disciplíně ekologického prostředí a disciplíně ekologického prostředí a ekologické životní prostředí Pro vedení, průvodce, pohon, výhody záření jiných disciplín jsou doplňkové a konkurenceschopné a bude stanoveno rozvržení rozvoje disciplíny s vědeckými a přiměřenými a vynikajícími výhodami.Doufá, že členové členů budou plně hrát důležitou roli „pana Big“ a „přitahování lidí“ a budují dobrá slova, vytvářejí dobré strategie a učiní vysoké kroky pro rozvoj souvisejících disciplín ve škole.

Po zřízení konference předsedal předseda strategického poradního výboru a akademika Nan Zhibiao první zasedání, pěstování inovacích talentů Jiaojiao, výstavbu vysoce úrovní inovací a zlepšení technologických inovacích schopností a odborníky z Setkání provedl diskusi a vedení a vytvořilo konzultační názory.

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér Yin Xiaojun korespondent Lee Tengxing)18. května se na zemědělské univerzitě „Telecom Cup“ v roce 2024 v roce 2024 v provincii Gansu provincie provincie otevřel aktivity na Gansu.Na místě bylo zřízeno celkem pět online a 29 událostí, které přitahovaly 16 týmů ze 14 měst, států, Lanzhou v celé provincii konkurují online.

Zahajovacího slavnostního zahájení se zúčastnil Bai Jiangping, člen skupiny strany a zástupce ředitele provinčního ministerstva provincie Gansu.Řekl, že během primární a střední školy je období, kdy jsou studenti zvědaví a zvědavost, a je to také kritické období pro pěstování vědeckých a technologických inovacích schopností. Aktivity vědy a technologie a nechte je prozkoumat v praxi.Každá primární a střední školy musí neustále zlepšovat vědecký a technologický inovační systém, aby studentům poskytoval více diverzifikovaných a kvalitnějších vzdělávacích zdrojů; Kvalitní a inovační schopnost stanoví solidní základ pro budoucí kariérní rozvoj a sociální přizpůsobivost.

Podle zpráv se v posledních letech v posledních letech všechny univerzity v Gansu kultivovaly kolem inovativních talentů, dobrou práci vědeckého vzdělávání plus práva v „dvojité redukci“ a aktivně vede studenty k účasti na aktivitách vědeckých a technologických praxe.Druhá fáze platformy GANSU Smart Education je dokončena a propojena s národní platformou pro inteligentní vzdělávání na národní a střední škole, takže studenti sdílejí vysoce kvalitní populární zdroje vědeckého vzdělávání.Prostřednictvím zástupců ředitelů všech vědeckých vzdělávání všechny lokality vyškolily učitele interdisciplinární integrace a umělé inteligence, aby prováděli užitečné zkoumání a praxi v učení učebních osnov, školení učitelů a praktických aktivit a vytvářely řadu efektivních případů a zkušeností.

Img_2684.jpg

Účastníci sestavují Yin Xiaojun

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Zvláštní korespondent SU QIN korespondent Urias)V poslední době vydala tajemní skupina školské vedoucí skupiny strany Vnitřní Mongolsko autonomní region pracovní plán na uspořádání centralizovaného čištění a regulaci autonomního regionu, aliance a Qixian County -úrovně inspekcí a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a hodnocení a Sociální záležitosti.

Plán je zřejmý, že vnitřní Mongolsko systematicky uspořádá dohled, inspekci, hodnocení a hodnocení primárních a středních škol a učitelů na všech úrovních a odděleních na všech úrovních a učitelů.Zřizování a zlepšení dlouhodobých mechanismů, standardizace správy procesů, přísně implementuje systém plánování na začátku roku, zprávy o schválení a systémy správy seznamu, zlepšují mechanismus normalizovaného dohledu a řízení, dále zlepšují mechanismy monitorování, hlášení, ověření, ověření, ověření, ověření , odpovědnost, oznámení atd. Přezkum a napravení nápravy a nápravy jsou přezkoumány, provádění nedostatečného provádění a těžké zatížení učitelů a zvýšené dohled a dohled.

Pokud jde o přísné řízení sociálních věcí do kampusu, vnitřní Mongolsko vyžaduje školy na různých místech, aby dále zařadily politický základ sociálních věcí do kampusu, analyzovali vztah mezi vzděláváním, výukou a odpovědností učitelů, objasnit hranici Odpovědnost za školní záležitosti, formulovat sociální záležitosti vstupující do přístupových standardů kampusu.Současně provedeme specifikace čistého -up -depth, přísně kontrolujeme implementaci úrovní, měřítka, celkové množství a frekvence a objasňujeme různé typy inspekcí, inspekcí, hodnocení a hodnocení a sociálních záležitostí k vstupu Seznam aktivit v areálu a upgradujte zprávu podle postupů.

Kromě toho vnitřní Mongolsko zlepší kanály pro zpětnou vazbu a problém odblokuje, zřídí v hierarchickém zařízení horkou linku nebo platformu dohled nad podáním stížností a zřídí a oznámí veřejnosti, aby oznámila různé typy inspekcí, hodnocení, hodnocení a společenských Záležitosti.

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér Pang Ke)S cílem dále posílit školní estetické vzdělávací práce, posílit funkci vzdělávání lidí, zaměřit se na základní úkoly lidí Lide Tree a implementovat školní estetické infiltrační akce v celé škole, provinční ministerstvo školství Henan nedávno vydalo oznámení a rozhodl se plně implementovat školní estetickou infiltraci.

Rozumí se, že tato akce pokrývá osm hlavní z osmi hlavních majora při zlepšování kvality výuky estetického vzdělávání, zlepšení estetického vzdělávání učitelů, popularizaci uměleckých praxe, optimalizace estetického vzdělávacího prostředí, zlepšování mechanismu hodnocení estetického vzdělávání, podpora, podpora, podpora, podporuje mechanismus estetického vzdělávání, podporuje mechanismus estetického vzdělávání, podpora, podporuje to, že podporuje mechanismus estetického vzdělávání, podporuje mechanismus estetického vzdělávání, podporuje mechanismus estetického vzdělávání a podporuje mechanismus estetického vzdělávání a podporuje mechanismus estetického vzdělávání a podporu Rozvoj venkovského estetického vzdělávání, zmocnění moudrosti kosmetické výchovy, integrace sociálních estetických zdrojů atd. Aspekt.

Henan vyžaduje, aby administrativní oddělení na všech úrovních organizovalo výstavní aktivity studentů každé 3 roky a pořádala 1 studentský festival, taneční festival, instrumentální hudební festival a dramatický festival každé 2 roky; Podmíněné školy by měly stavět nebo sdílet s místními uměleckými muzeami, muzeami, výstavními sály, koncertními sály, divadlem atd.; Porcelán, Oracle atd. Radiační řízení červených kulturních zdrojů, jako je duch Jiao Yulu, duch Hongqique a duch horské hory, vytvořili řadu vysoce kvalitních uměleckých komunit s demonstrací a vedoucích; mají sklon zvýšit školení učitelů venkovského estetického vzdělávání v „provinčním mírovém plánu“ na základních a středních školách.

Podle plánu bude do roku 2027 kvalita výuky estetických vzdělávacích kurzů komplexně zlepšena a vysoce kvalitní estetický vzdělávací zdroj interdisciplinární estetiky bude původně dokončen. Estetické vzdělávací systémy s výhodami a místními charakteristikami Henan.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajstvíZprávy (reportér Pang Ke)„Umělecká učebna může navrhnout cílené osvětlení pomocné, aby se vyskytlo skicování efektů. Venkovní hřiště zmocňují profesionální akce prostřednictvím ochranných stadionů …“ Na 6. Henan Education Equippo Nedávno se konala, osoba odpovědná za lidaxin digitální vzdělávání v současné době hledá. Účastníci představili systém osvětlení kampusu.

17. května se v Zhengzhou konala 6. provinční výstava pro provincie Henan a výstava výsledků vysokých škol a univerzit.Doba držení tohoto výstavy je 17. května, 3 dny. Zvláštní vzdělávání a vysokoškolské vzdělávání pokrývá celý průmyslový řetězec vzdělávání.

Na slavnostním zahájení tohoto výstavy Zhu Zifeng, člen skupiny strany a zástupce ředitele provinčního ministerstva školství Henan, uvedl, že toto expo bylo organizováno Asociací Henan Education Equipment Association a Henan Higher Education Society pro společnost Poprvé, účast podniku, komplexně ukazuje produkty a služby vzdělávacích zařízení od předškolního vzdělávání a vybudujte displej pro správu vzdělávání, různé školy a vystavovatelé na všech úrovních, různé školy a platformy, Windows, Windows. a spolupráce a výměny sdílení zkušeností, spolupráce a výměn, most.

Xia Guoming, výkonná viceprezidentka Asociace průmyslu China Education Equipment, ve svém projevu uvedla, že vzdělávací vybavení je důležitou podporou a zárukou pro zlepšení kvality vzdělávání a podpoře modernizace vzdělávání. Charakteristiky Henan.

Rozumí se, že výstava výsledků vysokých škol a univerzit je výstavní oblastí vytvořená tímto expom.V posledních třech letech se výsledky úspěchů vysokých škol a univerzit vystavovaly vědecké a technologické inovace, reformu vzdělávání a výuky, integraci výroby a vzdělávání a inovace a podnikání na vysokých školách a univerzitách.Současně uspořádala první asociace provincie pro provincie a cestovní vzdělávání Henan první výstavu pro provinční výzkum v provinčním výzkumu a zdroji kvality práce na pracovním vzdělávání na zobrazení výzkumných základů, měst, institucí, dodavatelských řetězců a vybavení práce.

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér Pang Ke)Za účelem neustálého pěstování vysoce kvalitních technických a technických talentů s komplexním rozvojem morálního, intelektuálního, fyzického a práce, pracovního výboru pro provinční stranu Henan a ministerstva školství provinční strany Henan a ministerstvem školství a ministerstvu školství a ministerstvu školství v Výbor provincie Henan provinční strana učinil názory na posílení a zlepšení ideologického a politického vzdělávání a morálního vzdělávání sekundárních odborných škol.

Názory poukazují na to, že díky dlouhodobému nepřetržitému úsilí jsou éru, vhodnost a účinnost praxe ideologického vzdělávání a morálního vzdělávání sekundárních profesních škol. jsou bohaté a efektivní a charakteristiky odborného vzdělávání se stávají stále živějšími.

Názory zdůrazňují, že zaměřením na školení učitelů školení, správců morálního vzdělávání a páteřního personálu, učitelů třídy, pěstování výstavby ideologických a politických výukových inovacích týmů, slavných třídních učitelských studií a zaměřením na zlepšení učitelů ideologických a politických tříd a morálním vzdělávání týmy.

Názory byly předkládány, že prostřednictvím aktivně vytváření ideologických a politických kurzů, učebny pro kurikulum a učebny politické demonstrace, pěstováním výběru pilotních škol pro komplexní reformu „tří vše -vzdělávání“ a v depatních aktivitách, jako je „civilizovaný styl“ Aktivity, komunitní aktivity, výzkumné aktivity, pracovní praxe a dobrovolnické služby, komplexně posilují konstrukci kultury kampusu, efektivně věnují roli školního ústupu a společnosti ke spolupráci s propojením a propagací typických případů morálního vzdělávání, Dále zlepšuje ideologickou a profesní morální gramotnost studentů, podporuje zdravý vývoj studentů ve všech aspektech a důrazně kultivuje morálku, intelektuální, fyzickou a práci, práci, práci, práci a práci. .

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér Zhang Yan)19. května uspořádala Pekingská univerzita Jiaotong University a kampus s otevřeným dnem a konzultační aktivity vstupu na přijímací zkoušku 2024.Úřad pro zápis školy a příslušné osoby, které mají na starosti různé vysoké školy, odpověděly na otázky od více než 3 000 kandidátů a rodičů z Pekingu a okolních oblastí tváří v tvář.

Ma Tai, ředitelka přijímací kanceláře v Pekingu Jiaotong University, představila základní situaci školy, disciplínovou výhodu, přijímací společnosti a přijímací politiku a zaměřila se na pět nových změn v zápisu do školy 2024: Za prvé, třída pilota Zhan Tianyou provedou Komplexní upgrade třídy pilota na komplexní upgrade pilotní třídy, přijetí podle informací a inteligentních kategorií.Druhým je, že škola přidá a optimalizuje různé typy pilotních tříd ke zlepšení kvality pěstování inovativních talentů.Zatřetí, „System Science and Engineering“ hlavní disciplína „dvojitá první třída“ je první přijímací zkouškou na vysoké škole poprvé v tomto roce.Začtvrté, automatizační major bude také přidán přímo pro první přijímací zkoušku na vysokou školu.Za páté, v provinciích, které provádějí reformu přijímacích zkoušek na vysoké škole, přiznání běžných profesionálních velkých společností zavede politiku nulové úpravy.

„Pilotní třída Zhan Tianyou je implementována osmiletým rozvojovým modelem„ 1+2+1+4 “. Dokud studenti splňují základní pojištění a výzkumné podmínky školy, nebudeme mít žádné požadavky na hodnocení skóre. může přímo získat přímé blogy. Hlavní kategorie informací a inteligentní.

„Systémová věda“ je stavební disciplína naší školy a disciplína je silná. První přijímací zkouška na vysoké škole v letošním roce.

Pro velitele umělé inteligence, kteří přitahovali velkou pozornost kandidátů a rodin, Ma Tai uvedla, že letos je automatizační major škola přímým přijímacím zkouškou na vysoké škole, včetně signálů a kontroly železniční tranzitu, automatizace, inteligentního vybavení a systémů, umělé inteligence (inteligentní (inteligentní inteligentní informace (inteligentní inteligentní inteligenci (inteligentní Systém a aplikace) 4 Majors.Automatizace a inteligentní vysoká škola nového majora mají dva národní vysokoškolské stavební body, včetně signálů a kontroly železnic a automatizace a mnoho národních výukových a vědeckých výzkumných platforem.Ve srovnání s majorem umělé inteligence pod školou počítačové vědy a technologie je nově zavedená umělá inteligence (inteligentní systém a aplikace) hlavní, že největším rysem čelí hlavně vertikálnímu poli železniční tranzitu a má silnější zaměstnání.

Podle zpráv se více než 50 univerzit v Pekingu a v zahraničí také zúčastnilo konzultačních aktivit Gaozhao.

Čína vzdělávání novinky Čína vzdělávání News Network News(Reportér je sladký)19. května se v Nanchangu konalo 65. výročí zřízení tradiční čínské medicíny Jiangxi.Vůdci na všech úrovních, hosté, absolventi doma i v zahraničí a učitelé a studenti ze všech úrovní se shromáždili, aby byli svědky 65. výročí založení tradiční čínské medicíny Jiangxi.

V 65 letech školy se Jiangxi University of Traditional Chinese Medicine zakořenila v zemi GAN a GAN a Země a vždy spolupracovala s národem a vpřed v době. Byly vytvořeny technologické úspěchy a kulturní úspěchy čínské medicíny a „hlavní postavení“ pěstování tradičních čínských medicínských talentů v Jiangxi vybudovalo „zlaté vizitky“ charakteristik průmyslových -vyhledávacích charakteristik a stala se “ Vanguard „z vysokoškolského vzdělávání Jiangxi v Jiangxi. Přispělo k podpoře vysoce kvalitního rozvoje vysokoškolského vzdělávání a tradiční čínské medicíny v provincii Jiangxi.

Xu Lanbin, tajemník strany strany Jiangxi University of Traditional Chinese Medicine, uvedl, že na základě nového historického směru rozvoje se škola zakořenila v Jiangxi, založená na Číně, čelí světu a snaží se postupovat vpřed Moudrost a síla se snaží tvrdě pracovat na podpoře výstavby vzdělávání a revitalizaci tradiční čínské medicíny.

V posledních letech se z Jiangxi University of Traditional Chinese Medicine Master of Medicine, dvou akademiků a národních modelů výuky a vzdělávání objevilo velké množství „Mr. Big“.Konference také provedla obřad darování zástupců květin vynikajícím učitelům a nalila „Happy Flower of Happiness“ Jiang Medicine.

Večer na jaře Zhongchun se na začátku Huayan na severním stadionu Anhui Normal University shromáždili vůdci a učitelé 19 vysokých škol a téměř 2 000 studentů ve škole, aby se zde zúčastnili hvězdného světla „Yueyou Chu Summer“ Noční běžící událost.Vedoucí školy vedli studenty a učitelé a studenti běželi na konec a hlasitě povzbuzovali a zpívali.

Tento „začátkem léta“ je úvodní událost školního festivalu sportovní kultury v letošním roce.Deng Linlin, dvoukamisová londýnské olympijské hry, a mladý učitel School of tělesné výchovy na Anhui Normal University, inicioval sportovní iniciativu učitelům a studentům ze školy. Ve sportu cvičte silnou kondici, zdokonalujte silnou vůli a přijímáte zdravý život.

V příštím roce 40 provinčních sportovních akcí vedených Deng Linlinem vyhrál učitele mistrovství na provinční úrovni nebo vyšší. cvičit, rozvíjet dobré návyky a podporovat fyzické a duševní zdraví.

Uvádí se, že od implementace „akčního plánu univerzitního studenta lyrologie“ na konci roku 2023 prozkoumala Anhui Normal University řadu efektivních klíčových opatření kolem ideologického doprovodu, doprovodu studie, doprovodu života, emocionálního doprovodu a fyzického a mentálního doprovod.

Aby se efektivně vyřešila problémy běžnějších životních návyků, mezilidské komunikace a duševního zdraví mezi vysokoškolskými studenty, škola vždy dodržuje koncept vzdělávání nejprve a organizuje všechny druhy kulturních a sportovních aktivit, aby obohatila studenty “ Sport, čtení a randění “. Život náhradních škol podporuje lásku studentů, silné tělo a ducha obsazení.

„V Zhou Zhou jsou aktivity, všude jsou překvapení.“V hudební noci „Yingchun Music Festival“ v hudební noci „Yingchun Music“ Učitelé a studenti zpívali „Juvenile“ a „Moje vlast“, fluorescenční noční běh … Různé typy fantazijních aktivit přitahovaly stále více studentů Připojit se; -směr.Série kulturních a sportovních aktivit „mládeže“ se stala první volbou pro studenty, aby uvolnili duchovní tlak, získali emoční hodnotu, dodržovali čistou lásku a přijímali zdravé slunce.

Related Post

MLS Football Jersey