MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

(1) Napařená kraba 

【Originální výňatky】

… Baoyu se na to podíval, když tleskal, Dai Yu to vytrhl a vyhořel, protože jsem se zasmál: „Neudělal jsem to jako ty, spálil jsem to. Jsi v pořádku, například například Pouze chrysantmum báseň chryzantémů naštěstí jste ho drželi s ním.Když se na to podíváte, napište: 

Když to viděli, všichni si to nemohli pomoci.Baoyu Dao: „Chirurgie! Moje básně by také měly hořet.“

Poté, co to sledovali, všichni řekli: „Tato strana je zpěvem krabů! Tato malá témata, původní význam velkého významu je velký talent. Je to jen trochu jedovaté.“

(Třicet -osmé kolo Lin Xiaoxiang Kui zabavilo básně chrysanthemum Xue Xuewu a skandování krabů) 

【Analýza zpráv】

Baodiho „Crab Yongnong Tong Tong Yin Sedění“ je vlastně „zpěvem krabského stravování“ v historii literatury.Krab je nekontrolovatelný a rozšiřuje se tak, aby byl nadšený;Na konci ocasu se věta „Ho Yi v konvici“ směje, i když mají více myšlenek a nekončí na konci dušeného jídla.Na základě tohoto konce se slovo „prázdné“ ve výstřihu „prázdné černé a žluté“ zdá být hluboké.Celá báseň není jen škádlením bílým obrazem, ale také výsměchem světu.

(2) KONTROLOVÁ KONTROLOVÁNÍ

【Originální výňatky】 

Když už mluvíme o Jia Yi, sestra Feng nasadila víno a manžel a manželka seděli.Ačkoli sestra Feng dobře pije, odváží se to nechat jít.Pil jsem a viděl jsem, jak přichází ošetřovatelská matka Jia Yan Zhao Yan.Sestra Jia Fengfengová mi dovolila jíst alkohol a řekla mu, aby šel nahoru.Zhao Yan odmítl.Ping’er čekal dříve než okraj loutky a na jeho nohy se posadil na nohu.Sestra Feng znovu řekla: „Máma to nemůže žvýkat a on si nalil zuby.“ Vezměte si to, abyste si pospíšili, zavolejte jim, aby se horko „“

(16. kolo Jia Yuanchun si vybral Fengzao Palace Qin Whale Qing zemřel na Road Huangquan) 

【Analýza zpráv】

Šumaná loket je dnes v dynastii Qing.„Seznam potravin Bei Yan,“ řekl: Jedná se o ohňostroj, který má shnilou chuť a je vhodný pro seniory.

(3) zvěřina Xiangyun 

【Originální výňatky】 

Li Yan vyšel a našel ho dva a řekl: „Vy dva budete jíst syrovou Já. .(Jia Baoyu a Shi Xiangyun byli v luxusním pavilonu, a tak znepokojivé sestry, jako jsou Tanchun, Baodi, Baoqin atd. loupež v Lu xietingu dnes. „

(Čtyřicet -nine kol glazovaného světa bílý sněhová sněhová červená švestka Flum Fat Poward Frantrant Baby Cut Fishy) 

【Analýza zpráv】

„Skutečná jména self -romantická“ nejsou „romantické“, ale „sebe -romantické“, což je upřímná a přírodní krása.Xiangyun má styl Wei a Jin a hrdinskou hrdinu.Romantika skutečných a slavných učenců pocházela z jeho světonázoru, který se rozšiřuje k výhledu na život a hodnoty, takže každodenní chování.Tato jedinečná myšlenka ho zvykne na to, aby jeho život a smrt a míru zájmu.Pro ně je život praxe a jedna zkušenost.Protože to není nuceno najít cizí předměty, život je snadný a zajímavý.Bai Lotianova báseň „Víno“:

(4) Pigeonová vejce 

【Originální výňatky】 

Potom se posadil a zvedl svou loutku.Liu Xun se setkal a řekl: „Tato vidlička se potápí než železo.Viděl jsem dceru -v místním prostoru stála a stála se dívkouMatka Jia řekla: „Prosím“, Liu Ye vstal a řekl hlasitě: „Lao Liu, Lao Liu, jí hodně jídla. Jezte staré prasnice, nedívej se přímo na oběma očima, neřekněte nic .Dav byl stále nejprve ohromen a pak o tom přemýšlel a smál se nahoru a dolů.Xiangyun to nemohl držet a byl nastříkán doušek čaje.Daiyu se usmál a vydechl a stůl se nazýval pouze „嗳“.Baoyu se převalil do Jiaových paží a Jia Mu se usmála na „Heart“.Paní Wang se usmála na sestru Fengovou, ale nemohla mluvit.

(40. Shi Taijun Two Banquet Grand View Garden Grand View Garden Sanxuanyan Card:

【Analýza zpráv】

Existuje mnoho způsobů, jak vyrobit vejce holubů. 

(5) Smažená křepelka 

【Originální výňatky】

Sestra Feng změnila své oblečení dříve a ona řekla Pingerovi, protože v domě nebyl nikdo.Ping’er také zavrtěl hlavou a smál se: „Pokud to považuji, nemusí to být vhodné. Obvykle mluvíme o lidech, kteří o tom mluví a poslouchají jeho myšlenky, ne nutně. Jen o tom mluvím.“ řekl: „Moje žena přijde. Diskuse v tomto domě je stále stále. Pokud nejste, není zajímavé o tom diskutovat. Před vámi, nevypadáš dobře na tváři. Venku jinde jsem se odhadoval, že jsi přišel znovu.

(Čtyřicet -trapné lidi jsou nevyhnutelné trapné věci. 

【Analýza zpráv】

Jak se říká: „Jíst ptáky, hrabět Quail.“Křepelní maso je jemné a voňavé, voňavé, ale ne mastné a vždy bylo uvedeno jako divoká drůbež.Podle „Compendium of Materia Medica“ je křepelka divoký migrační pták.Northern Song Poet Zhang Yan’s „Winter Words“ Báseň: Dnes může být křepelka domestikována ve velkém množství, která se stala domácí křepelkou pro vejce a maso. 

(6) Rouge Goose zachováno 

【Originální výňatky】

Když jsem mluvil, viděl jsem, že rodina Liu poslala krabici.Když ho Chunyan otevřel, byla v něm miska, mísa nakládané misky a talíř čtyř a velká mísa horké a brilantní.Chunyan oblékl pouzdro, šel do Xiaocai Bowl a přišel vytočit misku rýže.Fang Guan řekl: „Gormentoval, který jí tyto věci jí!“Baoyu voněla a cítila, že je to lepší než obvyklá chuť, takže snědla svěží rolku.Také nařídil Chunyanovi, aby dialekt půl misky rýže.

(Šedesát -two -times, Xiang Xiangyun opilý spící pivoňka Yinxiang Lingqing Sukně granátová jablko)

[Výzkumná analýza] Fang Guan byl původně jednou z dvanácti dívek, které studovaly a zpívaly z Suzhou.Liu Xunzi v kuchyni nedávno vzal zadní dveře Baoyu a chce zařídit svou dceru, aby šla do špatného jídla, a tak poslal bohatší jídlo, včetně rouge husí.Jedná se o slavné jídlo Dao Suzhou, což je standardní příchuť pro Fang Guan.Proto Fang Guan ignoroval jiná jídla a vybral pouze dvě nakládané husí.Rouge Goose je čerstvá, voňavá, slaná, sladká, růžová barva.„Dream of Red Mansions“ je psán více než u hus, a to nejen kvůli lahodné husí chuti, ale také kvůli jeho terapeutické hodnotě. 

(7) Napařená kachna kachna

【Originální výňatky】

Když jsem mluvil, viděl jsem, že rodina Liu poslala krabici.Když ho pak Chunyan otevřel, byla tam miska kuřecí polévky z krevet, další mísa, talíř nakládané rouge husí a kus čtyř krémových borovic a velkou mísu horké a zelené zelené zelené voňavé rýže Japonica Rice.Chunyan oblékl pouzdro, šel do Xiaocai Bowl a přišel vytočit misku rýže.Fang Guan řekl: „Gormentoval, který jí tyto věci jí!“Baoyu voněla a cítila, že je to lepší než obvyklá chuť, takže snědla svěží rolku.Také nařídil Chunyanovi, aby dialekt půl misky rýže.

(Šedesát -two -times, Xiang Xiangyun opilý spící pivoňka Yinxiang Lingqing Sukně granátová jablko)

【Analýza zpráv】

Víno je v Jiangnanu, která se nazývá vinařská matka.„Tu ding ji · baijiu niang,“ řekl: „Lu’s jaro a podzim, synovská palentry, chuť“: “

(8) Divoký kuřecí meloun 野

【Originální výňatky】

Baoqin byl vyčištěn v místnosti.Na chvíli se sestry sešly a Baoyu měl hlad a naléhal na jídlo.Je snadné čekat na jídlo. „Dav souhlasil.Baoyu nemohl čekat.Udělal jsem jen misku s čajem a vyšplhal jsem nahoru a vytáhl se nahoru.

(Čtyřicet -nine kol glazovaného světa bílý sněhová sněhová červená švestka Flum Fat Poward Frantrant Baby Cut Fishy) 

【Analýza zpráv】

Meloun je jako konzervovaný a sušený, což je produkt léčby ingrediencí.Divoký kuřecí meloun je podobný vaření jídel, jako je smažené kuře.„Kolekce melodie“ v dynastii Qing byla zatažená: ““.To ukazuje, že miska divokého kuřecího melounu je v dynastii Qing velmi běžná a stala se domácím pokrmem Houmen Gongfu.„Compendium of Materia Medica“ zaznamenává, že bažant je hlavně bažanta, s omáčkou a zelenými paprikami, bohatými na výživu a chutný.Barva zeleniny je zlatá, chutná, voňavá, křupavá.

(9) Kuřecí bambusové výhonky 

【Originální výňatky】

Baoqin se vzdal jeden po druhém, Fang Gui seděl.Matka Jia by snědla Chun, aby se najedla společně.Tanchun to také nechal jít a on se posadil s Baoqinem a kniha byla zaneprázdněna tím, že si vzal misku.样 Také odkazuje na tato jídla: „Tito dva nevidí, co se blíží, je to velký pán.Jia Mu chutnala dva body a pak nařídila: „Pošlete všechny ty, kteří jsou všichni lidé, a říkají, že jsem to snědl, a nemusím to dávat každý den. Co chci přirozeně jíst?“ V minulosti v žádném případě.

(75. noční banket má jiný 十 (((((谶 谶 谶 谶)

【Analýza zpráv】 

Kuřecí bambusové výhonky jsou vysoce kvalitní bambusové výhonky v hory Tianmu v provincii Zhejiang, s černými (černé bambusové výhonky) bílé (bílé kuřecí bambusové výhonky).Slovo „dřeně“ v knize je významem svěžesti.Místní obyvatelé je rádi zpracovávají jako sušené bambusové výhonky.

(10) smažení Artemisia 

【Originální výňatky】 

„… tvůj hluboký dům,“ přichází voda, aby se natáhla a jídla přicházejí otevřít ústa. Jen vím, že vejce jsou obyčejná věc. Kde víte, že město se venku obchodovalo? Neříkej to, je tam Den, kdy jsou slaměné tyčinky pryč! Den, říkáte takové dvě auta? Zamíchejte lepek, jen dáváte méně oleje, jste zaneprázdněni, že jste ohromeni, a spěcháte, abyste si umyli ruce a smažili to jako vor. „“ „“

(Šedesát prvních časů myší tabu, Baoyu, skrývá nespravedlnost a soudit právo na Ping’er)

【Analýza zpráv】 

Jídlo Artemisiae musí být připraveno do doby, geografie, lidí a tří předmětů a chuť může dosáhnout extrému.Dny svolené SO označují na jaře vybrané a konzumované na jaře jako na jaře divokou zeleninu.Bez ohledu na zmrazené úložiště poškodí chuť.Podle legendy šlo Su Dongpo do Ruzhou do práce a oblékla se na ochutnat Artemisia.Nejkrásnější v Nanjingu a ostrovy na ostrovech mistrovství drby v řece Yangtze jsou nejvíce autentičtější.Tento druh autentického je vynikající.Pokud jde o lidi, je třeba říci, že vaření dovedností vaření jídel a druhým je to, zda se Artemisia rozhodne spekulovat nebo spekulovat.Qingwen je náročný gurmán.Chuť ingrediencí se navzájem zlepšuje, místo toho, aby nejprve hledala vítězství, je účelem gurmánského vaření.Smažená Artemisia se samozřejmě neomezuje pouze na lepek.Pokud opravdu upřednostňujete amarantu, můžete se také pokusit nahradit ho drceným vepřovým masem a drceným kuřetem.

(11) Ropné a smažené pupeny 

【Originální výňatky】

Rodina Liu je zaneprázdněna říkat: „… Koupil jsem si to bez jídla a musím jít! Umístit na světě všechno na světě. „Jíst 500 juanů je dívka, která chápe tělo.

(Šedesát první časy myši tabu, baoyu, skrývá sílu Ping’er) 

【Analýza zpráv】

Lycium Barbarum se obvykle používá pro léčivé, ale existuje také druh okrasné rostliny.Na jaře a v létě, kvetoucí bledé fialové květy, bobule jsou kulaté a červené.Nabídné listy větví lze vybrat a míchat, které se nazývají smažené wolfberry pupeny.“Ru Cao’s Editor“ říká: „“ V Qianlongu, věci, které byla konkubína v paláci konzumována, a dívky Grand View Garden to také jedly. 

(12) lahodný lilek 美 

[Originální výňatky] … sestra Feng se zasmála: „Co chceš jíst? „Položte ho lilek a nakrmte o něm.“ : „Nepochají mě. Z tohoto chuti dochází lilek. ústa znovu.Liu Ye žvýkal dlouho a smál se: „Ačkoli je tu malý lilek, není to jako lilek. Řekněte mi, co je vyrobeno, a také to sníst.“ „Liu Ye poslouchal, zavrtěl hlavou a jazykem a řekl:„ Můj Buddho!

(Čtyřicet -první čas, Jia Baoyu, čaj, Cuiyu, Liu Lao Lao Lie Yiyi Red Court) 

【Analýza zpráv】

CAO XUEQINOVÉ DRÁVNÉ PÍSEM TAKÉHO PŘEDMĚTY nejen dokazují hlubokou čínskou potravinovou kulturu, ale také zobrazují mezeru mezi bohatými a chudými.Napište Liu Ye do Jiafu a nevzbudil lidi, aby se probudili z fascinace talentů a krásy a využili další perspektivu, aby prozkoumali význam Jiafuho života.““.Je snadné vyrobit lilek na venkově: možná kvůli jednoduché a silné kvalitě venkovského života způsobilo, že lidé z farmářů chutnají utrpení a plné větru a mrazu, ale stále vydrží. 

(13) Ham Fresh Bambus Shot polévka 

[Originální výňatky] Chvíli holčička držela krabici a přišla. Když byl otevřen Qingwen Muyue, byla to stále tato čtyři malá jídla.Qingwen se zasmál: „To je v pořádku, nedělejte mi dvě lehké zeleniny, co na okurce?“Baoyu se popíjel na stůl a řekl: „Je horko!“Protože viděl Fanga Guana na boku, podal ho Fangovi Guanovi: „Také se naučíte některé služebníky, nebuďte jen hloupí a ospalý., Velmi správný.

(Padesát -osmé časy meruňky Zi Yin Zi, Phoenix Weeping, Phoenix Sweet Window True Love) 

【Analýza zpráv】 

Ham Fresh Bambus Shot byla uprostřed dynastie Qing. střílí.

(14) Divoká kuřecí polévka 

【Originální výňatky】 

Říká se, že paní Wangová neměla v DA Guanyuanu nějaký vítr. Zheng.Zheng Shang vyjednával a viděl, že matka Jia křičela, a paní Wangová byla zaneprázdněna vedoucím k sestře Fengové.Paní Wang se také zeptala: „V tuto chvíli se cítíte lépe?“ života a jsou namočeni ve slané.

(Čtyřicet -třikrát se postaral o hudbu a loutky, Jin Qingshou necítí půdu pro vůni)

【Analýza zpráv】

Polévka na bažantu je polévka divokého kuře.Tělo bylo jemné a svěží, takže Jiaova matka ochutná polévku a cítila, že „chuť“ jedla maso, „velmi užitečné v mém srdci“.„Pět metod divokého kuře“ v Qing Yuan Mei představilo tyto dva způsoby stravování:

(15) Polévka z krevet z kuřecí kůže

【Originální výňatky】 

Když jsem mluvil, viděl jsem, že rodina Liu poslala krabici.Když to Chunyan otevřel, byla v něm miska a miska vína vyrobila dušenou kachnu, talíř marinované husy a kousek čtyř krémových borovic a velkou mísu horkých a brilantních zelených zelených cvrčků Voňavá rýže japonská rýže.Chunyan oblékl pouzdro, šel do Xiaocai Bowl a přišel vytočit misku rýže.Fang Guan řekl: „Gormentoval, který jí tyto věci jí!“Baoyu voněla a cítila, že je to lepší než obvyklá chuť, takže snědla svěží rolku.Také nařídil Chunyanovi, aby dialekt půl misky rýže.

(Šedesát -two -times, Xiang Xiangyun opilý spící pivoňka Yinxiang Lingqing Sukně granátová jablko)

【Analýza zpráv】 

Použijte ji k tomu, aby polévka byla čerstvá a krevety jsou křupavé a něžné.Krevetová polévka z kuřecí kůže z kuřecí kůže způsobila, že krevetové kuličky do bílé a zelené, což je docela výrazné.Záznamy „Suiyuan List“: „“ také řekl: „“ 

(16) Sour Bambus střílí kuřecí polévku 

【Originální výňatky】 

(Bao Dai navštívil poklad v nemoci, potkal místo tety Xue, Baoyu se chystal pít).Naštěstí teta Xue koaxiovala, jen aby snědla několik brýlí, vzal to.Poté, co to udělal, měl Baoyu několik misek bolesti a na chvíli snědl půl miskyTeta Xue se ulevila.Xueyan a další lidé přišli a sloužili.Dai Yu se zeptal Baoyu Dao: „Nemůžeš jít neúnavně?“ „Řekni ty dva a odejděte.

(Osmé kolo zlatého Warblera Tonglingu mírně odhalilo poklad, poklad, daiyu je napůl dopadem)

【Analýza zkoumání】

Vyberte kůži, hladkou a houževnatost, ne zřejmé pupínky, méně podkožní tuk a je nejlepší přirozeně růst, nejen chuť je hladká a výživná.Kyselé bambusové výhonky lze vypnout z rybí kůry a mastného a umami chuť kuřecí kůže způsobuje, že kyselá bambusová polévka není příliš vegetariánská a je velmi chutná.Kyselé bambusové výhonky jsou druhem vegetariánského jídla, které lidé rádi v jihozápadních lidech během dynastie Qing.Teta může toto vzácné jídlo použít k čekání na Baoyu, což naznačuje, že miluje zejména Baoyu.Kysalé bambusové výhonky jsou přirozeně fermentovány čerstvými bambusovými výhonky.Kuřecí kůže odkazuje na maso v kuřecích prsou ve tvaru kůže, tj. Plátky kuřecích prsou.Když přišel Baoyu, následovala také jeho babička a opakovaně zablokovala Baoyu, aby jedl alkohol, obával se, že byl opilý a byl obviňován.Bao Yu však neposlouchala její přesvědčování pod Daiyuovým nerozlišováním.Kvůli zakysané polévce bambusové polévky, teta Xue mu dala kyselou polévku.Baoyu také znala záměr její tety, takže „měla dvě misky bolesti“.

 

(17) Bisin kaše 

【Originální výňatky】

(Bao Dai navštívil poklad v nemoci, potkal místo tety Xue, Baoyu se chystal pít).Naštěstí teta Xue koaxiovala, jen aby snědla několik brýlí, vzal to.Po provedení kyselých bambusových střílení si Baoyu vzal několik misek a na chvíli snědl více než půl mísy.Teta Xue se ulevila.Xueyan a další lidé přišli a sloužili.Dai Yu se zeptal Baoyu Dao: „Nemůžeš jít neúnavně?“ „Řekni ty dva a odejděte.

(Osmé kolo zlatého Warblera Tonglingu mírně odhalilo poklad, poklad, daiyu je napůl dopadem)

【Analýza zpráv】

Bi -Japonica je pocta dynastie Qing.Vůně rýže kaše vyrobené z bi -Japoniky byla prolita a červené sídlo byly provedeny ve snu o červeném sídle.Bi -Japonica kaše je kaše vařená s rýží Yitian Bi -Japonica.Jíst rýžové kaše je pro tělo dobré.Cloud „Compendium of Materia Medica“: „“ Rýžová kaše je také dobrá terapie pro léčbu nedostatku.Mistrovské dílo jídla a terapeutického monografie „Vhodné k životu v restauraci“ velmi velmi respektuje výživný účinek rýžové polévky Bi -Japonica a zdůrazňuje:

(18) Kachlová kaše kachna 

【Originální výňatky】

Tato ohňostroje jsou všechny věci pocty.Dai Yu byl slabý a nemohl si pomoct, ale vyhýbal se zvuku natáčení a Jia matka ho držela v náručí.Teta Xue objala Xiangyun a Xiang Yun se zasmál: „Nebojím se.“Sestra Feng se zasmála: „Nikdo se bolí!“ Sestra Feng se zasmála: „Počkej, pojďme, pojďme to do zahrady, jsem lepší než malé holčičky.“Existuje také mnoho sporadických malých dělostřeleckých bitev, jako je „Full Sky“, „Kowloon vstupující do mraků“, „Fluttering Thunder“, „Flying Ten Life“.Pojďme, a pak nařídil malé drama, aby znovu hrálo „Lotus Fall“, rozptýlilo peníze plné peněz a tyto děti popadly peníze, aby se bavily.Když jsem byl v polévce, řekla matka Jia: „Noc je dlouhá, necítím se trochu hladová.“

(Padesát prvních časů Shi Taijun zlomil staré shnilé staré sady Wang Xifeng Effect Play Barevné skvrny)

【Analýza zpráv】

Jiafu je slavná rodina a v rodině jsou nejvyšší poklady a lahodnost a matka Jia je v této rodině nejvyšší status.Současně „úspěšná disciplína“ řekla: „„ Z toho lze vidět, že starší jedící kaše v noci v noci netrpěnou sušenou tekutinou a suchými rty; cítit se žízní uprostřed noci.

(19) Tofu kožené buchty 

【Originální výňatky】

Když se na to Baoyu podíval, viděl, jak lidé a oblečení spí.Baoyu se zasmál: „Dobře! Spal jsem tak brzy.“ To?

(Osmé kolo zlatého Warblera Tonglingu mírně odhalilo poklad, poklad, daiyu je napůl dopadem) 

【Analýza zpráv】 

Proč talíř housek vzbuzuje zájem tolika lidí?Protože je vyrobena z tofu kůže, není to jen výživnější, ale také to, že je neobvyklá.Tofu pokožka napařená je zde mastná kůže.Tradiční teorie věří, že zároveň je snadné trávit a absorbovat rychle a je to dobré jídlo, které je vhodné pro ženy, mladé, staré a slabé.Dynastie Qing dynastie používala tofu pokožku jako buchtu, zabalila nádivku shnilou kůží, jako je 4 % sleva, jako jsou papírové sáčky, čtvercový sáček a vaječná bílá byla zablokována a napařena na kleci.Tofu Buns byly také hold v dynastii Qing a v archivech Qing Gong Yufan byla tato věc.

(20) Zao ni Yama Cake 

【Originální výňatky】

Sestra Feng souhlasila jeden po druhém.Druhý den jsem měl snídani a přišel jsem na NINGFU.Takže jsem seděl s Qinem dlouho, mluvil o klebetech a osvítil nemoc.Qin řekl: „Dobře, víš to na jaře. , jako pohyb gramatiky.

(Jedenáctá zpět do banketu dobrovolníka Qingshou Chen Ningfu, kde uvidíte Xi Feng Jia Rui z obscénnosti) 

【Analýza zpráv】

Qin Keqing byl od srpna „líný k jídlu“.Tradiční teorie věří, že chuť červených dat je sladká, takže jujube jam dort je dobrý výživný občerstvení.

(21) Křupavý sýr na cukr 

【Originální výňatky】

Když to Baoyu uslyšel, změnil si šaty.Když jsem musel jít, najednou jsem dal Jia Fei.Baoyu chtěla tuto věc jíst naposledy, takže odešla a zaútočila na lidi…. Li Yan se znovu zeptal: „Tento obal je sýr, proč mi ho nedat?“Dívka řekla: „Nepohybujte se! „Věřte, že je tak špatný! Jí tak velké.

【Analýza zpráv】

Křupavý sýr, známý také jako sýr, sýr a agar, je lahodné jídlo v severních etnických menšinách.Xin Qiji, slavné podstatné jméno dynastie písní, se této věci líbilo a ocenil: „„ Dynastie Qing Shen Taizhen „Donghua Jizu“ řekl:

(Dvacet -dva) ling fanoušek dort

【Originální výňatky】

Když všichni viděli, jak přichází Ping’er, všichni řekli: „Co dělá vaše babička, proč nepřijdeš?“ Nemůžeš přijít, tak mi řekni, jestli je, požádal jsem mě, abych si vzal několik domů.Ping’er řekl: „Vezměte několik dalších šňůr.“Po rušném doušku, Ping’er odešel ordered: „Give the box first, I said that I left Ping’er. „The woman took the box back for a while and said,“ Grandma said: ‚Call grandma and girls, do n’t laugh. Oil roll, give to babičce dívek.

(39. Hui Murakami je dopis bratru řeky Kaihe, aby našel kořeny)

【výzkum

Jíst dort na opláchnutí se stagnací zázvorové polévky.Diamantový prášek zpracovaný ze starého diamantového rohu je čistý a sladký a chuť je plynulejší.Smíšená mouka smíšená mouka jako koláče a dušený osmanthus, cukr, sušené ovoce atd. Se staly různými druhy koláčů s diamantovým práškem.Metoda „Tu Ding Ji“ v dynastii Qing obsahuje metodu Yangzhou: „“

(23) Rolls kuřecí oleje 

【Originální výňatky】

Když všichni viděli, jak přichází Ping’er, všichni řekli: „Co dělá vaše babička, proč nepřijdeš?“ Nemůžeš přijít, tak mi řekni, jestli je, požádal jsem mě, abych si vzal několik domů.Ping’er řekl: „Vezměte několik dalších šňůr.“Po rušném doušku, Ping’er odešel. : „Dej krabici nejprve, jdi, řekl jsem, že jsem opustil Pinger.“ Žena na chvíli vzala krabici zpět a řekla, “řekla babička,„ „Zavolej babičce a dívky, nedělejte si vtip k jídlu. Dort. , dejte to babičce dívek.

(39. Hui Murakami je dopis bratru řeky Kaihe, aby našel kořeny)

【Analýza zpráv】 

Kuřecí olejové role jsou válcované pokrmy a dynastie Sui měla „Shuangjiu deset podobných rolí“, „Mao Sheep Treasure Roll“ a „Roll Town zamotané květiny a mraky.“Tato chuť je dušená nudle, s kuřecími olejovými rohlíky a příchuť je vysoká.Dívky v zahradě Grand View se líbily oleje na hlavu, když se oblékaly.

Related Post

MLS Football Jersey