MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Chinanews.com, Paříž, 19. dubna. Pařížská olympiáda.
Tisková konference se konala na stadionu Lahapelmen na olympijském místě, které je také známé jako stadion Adidas.Adidas bude oficiálními sponzory 9 olympijských delegací včetně Velké Británie a také poskytne olympijské soutěžní vybavení pro více národních týmů.
18. dubna vydala místní čas, sportovní značka Adidas, sportovní vybavení používané mnoha národními olympijskými delegacemi a národními týmy sponzorovanými Paříží v Paříži.Konference organizátoru
Národní tým a sportovci sponzorovaní společností Adidas zahrnují nejen tradiční konkurenční předměty, jako je trať a pole, tenis, basketbal, fotbal, volejbal, házená, hokej, box, box, zápas atd. , skateboarding atd. Projekt.
Jacqueline King, ředitelka speciálního sportovního designu společnosti Adidas, uvedla: „Olympijské hry jsou nejhojnější a nejvíce globální událostí ve sportu. Nic není smysluplnější než navrhování olympijského vybavení. Naše vybavení podporuje sportovce k dosažení nejlepších výsledků pod velkým tlakem, na at na at na atleti Ve stejnou dobu je nutné odrážet charakteristiky národního zástupce.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey