MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

 

  Rodina je první školou dítěte.24. dubna provincie Qingxian People’s Court of Hebei vyslechl případ soužití společně s podporou sporů ve sporech dítěte. , a chránit zdravý růst nezletilých.

  Během soudního řízení se soudce dozvěděl, že žalobce Wang (Pseudonym) a obžalovaný Zhang (pseudonym) uspořádali svatební obřad v dubnu 2016 podle místních zvyků, ale procházel registračním postupem. Rui Rui (pseudonym).Poté, co obě strany skončily v roce 2017, nikdy nenavštívil Rui Rui Dysfunkce spektra, inteligentní vývoj a schopnost výrazu jazyka je mnohem nižší než děti ve stejném věku.

  Poté, co se dítě narodilo, bývalí a obžalovaný nesplnil své podpory a vzdělávací závazky jako jejich rodiče.Aby se zlepšil pocit odpovědnosti obou stran a vedl obě strany, aby věnovali pozornost zdraví a emocionálním potřebám svých dětí, vydal soudce „pokyny pro rodinné vzdělávání“, které obě strany vyžadovaly Strany posilují společníci rodičů v každodenním životě, spolupracují mezi sebou na plnění svých rodinných vzdělávacích povinností a sledují soud podle soudu.

  ““ „“ „Čínská lidová republika„Zákon o propagaci rodinných vzdělávání“, jako první zvláštní legislativa v oblasti Národního vzdělávání, zvýšila rodinné vzdělávání z tradičních „rodinných záležitostí“ na „státní záležitosti“ nové éry.

Related Post

MLS Football Jersey