MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
„Malý make -up“ Ying Lanma Jincheng Huan Yan
Hluboké čisté prostředí města zlepšuje kvalitu města
Denní gansu.com 24. května NewsPodle Lanzhou Daily se v posledních několika dnech začne Lanzhou Marathon.
Komise pro správu městského měst je plně povýšeno
Rektifikace kapitálu a environmentálního řádu
Komise pro městskou správu měst potvrzuje a optimalizuje nastavovací bod mobilního toaletního nastavení hlavního místa a koncového bodu „polovičního koně“. Opraveny veřejné toalety podél trati.Současně byly přidány 4 mobilní toalety na severním výstupu Tongwei Road na Nanbinhe Road, severní výjezd z Jingning Road a křižovatku Dajiao Liangyuchizi.
Podle charakteristik dodávky Lamaret Road a pozice stanic přiměřeně uspořádejte personální síly klíčových oblastí a důležitých uzlů trati a nastavují recyklovatelné látky pro shromažďování krabic a sbírání kapes v oblasti podél hry podle potřeby .Kombinace skutečné situace události přidejte klasifikaci a startovací zařízení v hustě personální silniční úseku a klasifikují recyklovatelné hodnoty generované během akce.Posílejte propagandu klasifikace odpadu a vede účastníky a občany, aby řádně klasifikovali a vložili odpadky.
Komise pro městské městské městské komise zároveň trvala na tom, aby učinila více opatření k komplexnímu posílení parkovacího řízení kola, pečlivě nasazeno a celkové plánování, dočasně nastavené zastávky na kole, nastavení dočasných parkovacích míst, posílení inspekcí ve službě práce , zaměřte se na optimalizaci prostředí silničního provozu, plně zaručuje, že se konal Lanlan Ma Shunli.Od května bylo na sdílené kolo převedeno celkem 116 000 sdílených kol a bylo umístěno 91 000 sdílených kol.
Řídící komise linie stylu Yellow River Lanzhou
Posílit hygienické zlepšení a zkrášlení zelené
Vynikající správa a komplexně posilují rektifikaci environmentální hygieny podél trati.Nedávno se výbor pro správu malebných oblastí zaměřil na olympijské sportovní středisko, mateřské náměstí žluté řeky a okolní místa mostu Zhongshan Denně odesláno více než 450 lidí, 34 vozidel, které propláchly most 240 000 metrů čtverečních, propláchnutí mostu 240 000 metrů čtverečních čistá cesta asi 600 000 metrů čtverečních a asi 1 milion metrů čtverečních říční pláže a 23 čistých veřejných toalet.Za účelem vyřešení problému toalety se vytvoří jedna nová ekologická veřejná toaleta a 6 toaletních pozic nouzových mobilních veřejných toalet je zřízeno, aby znovu vybudovalo jednu starou veřejnou toaletu.Aktualizace 280 klasifikací odpadu a více než 200 velkých koše po celé desce, aby byla zajištěna poptávka po odpadu.Posílejte čištění říčních pláží, záchrany a vyčistěte všechny druhy plováků a odpadků a různých předmětů na pláži River, abyste zajistili, že nábřeží je čistší, plynulejší a krásnější.
Posílejte opatření a vynaloží se veškeré úsilí k vytvoření krásného prostředí trati.Velký výbor pro správu malebných oblastí se plně dotkne situace zelených kosmických keřů a chodníků podél linie stylu žluté řeky a nedostatkem stánků na chodnících a nahoty alopecia areata zeleného prostoru.Proveďte zvláštní akce pro škodlivou biologickou prevenci napříč deskou a zabraňte kontrolním lékům, jako je vícenásobná a plná kontrola.Koncentrované čištění větví a větví podél trasy, účinně snižuje zátěž stromu, podporuje růst a zvyšuje celkové zelené prostředí.
Multi -měření, budeme vyvinout veškeré úsilí k napravení okolních měst ve městě.Po téměř měsíci rektifikace vyčistil velký výbor pro správu malebných oblastí celkem 1 258 stánků s průtokem, přesvědčil civilizaci, aby chodila více než 80 psů, přesvědčila 223 necivilizovaných chování a přesvědčila 78 lidí z mostu Zhongshan.
Úřad komunálního ekologického prostředí
Návrh na spuštění „non -waste“ Lanma
Nedávno městské úřad pro ekologické a životní prostředí vydalo iniciativu: počínaje mnou, vytvoření zeleného, ​​nízkokarbonového a ekologického prostředí pro maratón Lanzhou.
Obhájce „měst bez procházení“: Aktivně obhajuje civilizovaný životní styl výroby s ekologickou prioritou a ekologickým vývojem, obhajuje konstrukční metodu „ko -konstrukce, vládnutí a sdílení“, podporuje výstavbu „měst, která nesedí „, Postavte čisticí vodu a oblohou modrou, tujing, nekvasný Lanzhou.
Praktikující „měst bez procházení“: Během nadcházejícího závodu si veřejnost vybrala metodu zelené cestování a obhajovala prioritu, aby si vybrala metody cestování s nízkým zakysaním, jako jsou autobusy, metro, sdílené kola a chůze na přenos. Den akce, snížit přetížení silnic a snížit emise uhlíku generované personálním provozem.
Městská ekologická a environmentální úřad obhajuje, že většina maratónských nadšenců začíná ode mě, obhajuje jednoduché, mírné, zelené, nízkotarbonové, civilizované a zdravé životní styl a modely spotřeby, integruje konstrukci „nekvašených měst“ do kousku Práce a život a aktivně používají recyklaci.
Lanzhou Daily Hlavní reportér Lu Shengjun reportér Wang Xiaoxuan
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey