MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Shangluo News Network:nedávno, podnikáníVláda Lowe People vydala oznámení,V roce 2024, národní sjednocené zkoumání přijímání obecných vysokých škol (dále jen „přijímací zkouška na vysokou školu“) a Shaanxi Junior High School Education Level Assisted (dále jen „juniorský test střední školy“) bude od 7. června do 7. června do 7. června do 7. června do 8. a června 22. až 24., respektive, v den denního dne. :
I. Některé silnice kolem testovacího místa implementují kontrolu provozu.

2. Kandidáti, příbuzní a příbuzní a během zkoušky nemají nic společného s testovací prací.

3. V rámci 200 metrů kolem testovacích míst a kandidátů musí být všechny stavební podniky, zábavní místa a všechny obchodní činnosti přísně zakázány.

Začtvrté, hotely, hotely a nájemníci domu do 200 metrů kolem testovacího místa musí přísně implementovat systém registrace identity, vědomě přijmout inspekci orgánů veřejné bezpečnosti. Zprávy agentury.

5. Komunikační signál 5G bude uzavřen do 500 metrů kolem testovacího místa.

6. V rámci 500 metrů kolem testovacího místa je výška od země k nekonečnému vysoké úrovni. , Fotografujte, fotografují, fotografují, fotografují, fotografují, fotografují, video.

7. Kandidáti a místa pro ubytování a spotřebitelské obchody na testovacích místech jsou přísně zakázány prodávat podváděcí zařízení, padělané a podřadné výrobky a zkoušky se zdravotním postižením, které přísně zakazují prodej vypršených potravin, což přísně zakazuje nelegální obchodní činnosti, které jsou přísně zakázány zaručit s Pořadí zkoušek

Related Post

MLS Football Jersey