MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Chizhou do Huangshan High -Speed ​​Rail (dále jen označovaná jako Chihuang High -Speed ​​Rail) byla otevřena do provozu 26. dubna. V té době budou cestující Chizhou vzít vysokou rychlostní železnici do Jiuhuashanu a Huangshan Scenic Spot. .
Železnice Chihuang High -Speed ​​se nachází v hornaté oblasti Southern Anhui.Hlavní linka je dlouhá 125 kilometrů a rychlost designu je 350 kilometrů za hodinuPodstataV Chizhou jsou 4 stanice, Jiuhua Mountain, Huangshan West a východně od Qixianu, mezi nimi jsou jiuhua a Huangshan West, stanice Chizhou má rekonstrukci a rozšíření stanic a stanice Yixian East Station.
Hory podél vysokorychlostní železnice Chihuang jsou hluboko v údolích, vypouštění je vertikální a horizontální, terén je složitý a konstrukce je obtížná.Od výstavby výstavby v prosinci 2019 zorganizovala Národní železniční skupina stavební jednotky Národní železniční skupiny, aby pronikla celým procesem ekologické priority, shromáždění a konceptů rozvoje nízkého karbonu v průběhu procesu plánování železnic, design, design, a konstrukce kontroly investic, vysoká kvalita a efektivní propagace výstavby projektů, 55 mostů, jako je Taiping Lake Bridge, 34 tunelů, jako je tunel Tunchen ve vesnici Lingshang.
Před otevřením projektu pečlivě uspořádala národní železniční skupina relevantní jednotky přísně přísně předpisy a standardy a provedla společné testování, inspekci a přijetí a hodnocení bezpečnosti různých profesionálních vybavení v Chihuang High -Speed ​​Rail. Komplexní optimalizace a nastavení.V současné době tato linka splňuje požadavky bezpečnosti železnic s vysokou rychlostí a stabilní operace a má otevření provozních podmínek.
Nejvyšší rychlost kolejnice s vysokou rychlostí rybníka je provozována na 350 kilometrů za hodinuPodstataV prvních dnech operace se železniční oddělení zařídilo, aby až 24 sloupců řídilo vlak motocyklu.v,Stanice JIUHUASHAN na Chizhou a Hefei South jsou až 14 bodů, 1 hodina a 37 minut a nejrychlejších 30 bodů a 1 hodinu 53 minut je dosaženo ze stanice Huangshan West na Chizhou a Hefei South Station.V budoucnu, podle změn tržní poptávky a toku osobních toků, bude flexibilně a dynamicky upravovat plán vlaku tak, aby lépe vyhovoval potřebám lidí podél linie.
Aby se zlepšila kvalita operací a uspokojila různé potřeby cestování cestujících, železniční oddělení implementuje flexibilní slevu a diferencované tržní mechanismus mezi projekty a poskytuje více možností pro cestování cestujících. Železnice 12306.
Hraejská železnice Chihuang High -Speed ​​je připojena k vysokorychlostnímu železniční železniční železnici na Nanjingu. Lidé podél cesty k podpoře rozvoje cestovního ruchu a průmyslového rozvoje mají velký význam, aby pomohli konstrukci hospodářského pásu řeky Yangtze a integrovaným rozvojem delty řeky Yangtze.
Zdroj: Číslo železnice RenminGuangzhou Daily Xinhuacheng Editor: Li Fenghe
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey