MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Hunan Daily, 24. dubna (celý mediální reportér Yu Rong, korespondent Li Fang) 23. dubna na 415. místě Hunan Post a telekomunikace odborné vysoké školy a telekomunikací, Hu Guoan, děkan marxistické vysoké školy (School of General Education) Xie Xie Xie Shengguo vzal pamětní desku do rukou a na scéně zazněl teplý potlesk.Dne 29. světového čtení se na Hunan University of Posts a telekomunikační odborné a technické vysoké školy konalo celoadere na celostátním čtení.
Zřízení výzkumného střediska pro vzdělávání a výuku čtení je dalším klíčovým opatřením k vytvoření modelu „Hunan Post“ pro čtení a výuku na výuku a přesné politiky na podporu komplexní integrace vzdělávání a výuky čtení do denního vzdělávací a vyučovací systém.Xie ShenggUo, tajemník strany strany a předseda školy, uvedl, že škola to využije jako příležitost k dalšímu posílení čtení a čtení vzdělávání a výuky, dále prohloubí reformu vzdělávání a výuky, dále optimalizovat rozvojové prostředí společnosti talent a dále zlepšuje kvalitu tréninku talentů.
Současně se Hunan Post a Telecommunications Odborná a technická vysoká škola také spoléhají na novou generaci informačních technologií, produkční a vzdělávací integrační komunity a oficiálně spustili a držel „Smart Reading Club“. země ve jménu integrace výroby a vzdělávání.
Dříve škola vydala „pracovní plán organizace pro integraci vzdělávání a výuky čtení do každodenního vzdělávání a výuky“, který vytvořil model čtení a výuky „xiangyou“. Čas „Každý den zorganizujte řadu aktivit čtení a sdílení každý měsíc, doporučujte každou čtvrtletí dávku seznamů čtení, každý rok mluvit o„ hlavním kurzu pro čtení “, každý rok organizovat řadu výběrů čtení, každý rok jednou a Čtení fóra, každoročně se vytváří řada výsledků čtení a čtení vzdělávání … Čtení je jako stín, chodit do srdce učitelů a studentů a vstup do srdcí učitelů a studentů.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey