MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

□ Náš reportér Yi Chunxiang Zhao Yinuo

Za účelem provedení ducha konference Národní konference o konstrukci etiky v souladu s požadavky požadavků na inspekci a opravu výboru provinční strany a celkové nasazení zvláštního operace opravy „mikrokorupce“ na základních a středních školách v provincie.Na 9. provinční ministerstvo školství oznámilo těchto 29 typických případů.

Provinční ministerstvo školství uvedlo, že učitelé zapojeni do 29 případů se dotkli červené linie morálky učitele a spodní linii disciplíny a poškodili obraz týmu učitelů.Provinční ministerstvo školství vyžaduje, aby školy a školy dále zvyšovaly vzdělávání a regulační úsilí, zlepšily dlouhodobý mechanismus konstrukce etiky učitelů, podporoval normalizaci a dlouhodobě práci na morálce učitele, řídili učitele, aby se učí, učit , a plnit své sliby v souladu se zákonem.Náš provinční kapitál nadále zvyšuje disciplínu a učitelé, kteří dělají to nejlepší a disciplinární porušení silné disciplíny a rozhodně objevují vyšetřování a trest, pro lidi dobře.

Případy 29 porušení a disciplinárních případů v těchto poznámkách jsou následující:

I. Li Yanchao, učitel univerzity Heilongjiang, doplňkové zkoušky Li Yanchao.Během rekonstrukce a hodnotících dokumentů od 25. do 29. března 2019 Li Yanchao shromáždil 25 studentů, kteří poskytli studentům doplňkové zkušební dokumenty a standardní odpovědi, aby prošli opětovným prozkoumáním, celkem 25 000 juanů.Li Yanchao byl propuštěn ze strany.

2. Hu Xueli, učitel Heilongjiang University, nelegálně provedl pro studenty před testovým doučováním.Hu Xueli, jako učitel národního magisterského studijní zkoušky v roce 2019, vydal učitele tématu pro předměty sebe sama a poskytl koncentrované poradenství pro 10 kandidátů a účtoval celkem 30 000 juanů.Hu Xueli byl varován, aby potrestal a vrátil příjem disciplinárních porušení.

3. Závěrečná zkouška učitele Duana Lihua, učitel Harbin Normal University, má problém s kompenzací.Duan Lihua, jeden týden před koncem druhého semestru školního roku 2016–2017, se některým studentům vzdal lekcí, aby shromáždili kumulativní doplňkové lekce studentů.Duan Lihua byl vážně varován a potrestán uvnitř strany a vrátil příjem disciplinárních porušení.

4. Changbo, učitel v Harbin Normal University, účtuje podvod v rozporu s pravidly.Během přednášek získal Changbo celkem 8 000 juanů v profesionálním „statistice tělesné výchovy“.Changbo byl podroben roční inspekci strany po dobu jednoho roku, snižování první úrovně po úrovni, převedeno z učitelských pozic a vrátil příjem disciplinárních porušení.

5. Učitel komerční univerzity Harbin Shi Xiuguan akademická nekonzistence.Od roku 2017 zveřejnil Shi Xiichuan celkem 39 příspěvků ve více časopisech, které překročily standardní poměr kopie. jeden návrh více obsazení „.Shi Xiugawa byl varován.

6. Yang Junjie, učitel Harbin Huade College, soukromé přijetí poplatků za soukromé sponzorství studentů.Během svého působení jako zástupce děkana School of Art and Media Yang Junjie nelegálně účtoval 10 juanskou školu 965 studentů ve třech stupních tří stupňů vysoké školy, celkem 9560 juanů, soukromou vazbu a nahlášení ji a nahlásila ji v porušení předpisů.Yang Junjie si vzpomněl, zůstal v práci a odečítal stipendia semestru.

7. Wang Haibin, učitel společnosti Heilongjiang Biotechnology Vocational College of Biotechnology, chce dostávat dary.Od dubna do května 2018 poslal Wang Haibin na nákupní odkaz prostřednictvím WeChat, aby požádal o předměty od studentů;Wang Haibin byl potrestán varováním v rámci strany, eliminoval pozici zástupce ředitele oddělení a zrušil čestný titul nejpopulárnějších učitelů na vysoké škole a byl převeden z pozice učitele.

8. Ren Shihong, učitel ve městě Tieli, Yichun City, obdržel dárek od rodičovských darů a doplňkových tříd v rozporu s předpisy.Po vyšetřování, během dne učitelů 2018, obdržel Ren Shihong celkem 1 900 juanů od WeChat Red obálky studentů od zimních svátků v roce 2018, od května-června a říjen-listopad, došlo k třem kompenzaci Třídy v bezpečné komunitě, celkem 5 200 juanů.Ren Shihong byl potrestán snížením úrovně zaměstnání, zrušil postavení učitele třídy a vrátil příjem disciplinárního porušení.

Devět.Od září 2016 do září 2018 sbíral Tong Dongmei dárek od domácího výboru k daru 3076 juanů třikrát;Během vyšetřování Tong Dongmei vrátil své osobní dary a třídu na nákup tiskáren rodičům studentů.Tong Dongmei byl potrestán varováním uvnitř strany.

10. Li Xueping, učitel třetí střední školy Tongjiang City ve městě Jiamusi, obdržel problém rodičovských darů.Prostřednictvím WeChat, Li Xueping obdržel 500 juanů za červenou obálku původního studenta mateřského mahoumou dne 7. března 2019. 8. března obdržel studentovu rodiči Zhang Moumou’s Festival Blessing Red Envelope 88 Yuan a ti dva studenti dostali celkem celkem celkovou 588 juanů pro studentovu WeChat Red Envelope 588 YuanLi Xueping byl varován.

11. Ma Junhua, učitel v okrese Jidong, Jidong County, Jixi City.Během zimní dovolené od ledna do února 2019 si Ma Junhua pronajala mateřskou školu v Yiyuanském domě v okrese Jidong pro studenty.Ma Junhua byla v rámci strany vážně varována a snižovala úroveň zaměstnání.

12. Zhang Jinbing, učitel střední školy Mudanjiang č. 11, má problém s kompenzací za třídy v rozporu s předpisy.Dne 14. dubna 2019 provedl Zhang Jinbing třídy kompenzací v budově 7 vlády Rizhao Street, East Primary School, a účtoval celkem 40 000 juanů.Zhang Jinbing byl potrestán snížením úrovně pracovních míst, provedl hluboké písemné recenze, vrátil příjem disciplinárního porušení a zrušil hodnocení a hodnocení cen do dvou let.

Třináct, Sha Weiwei, učitel střední školy Mudanjiang č. 14, má problém s kompenzací za třídy v rozporu s pravidly.2019

30. března uspořádal Sha Weifei 18 studentů, aby na New Dream Education School of Ping’an Street vytvořili třídy kompenzací, celkem 7 200 juanů.Sha Weifei byl potrestán snížením úrovně příspěvku, hlubokým písemným přezkumem, vrácením příjmu disciplinárního porušení a zrušením hodnocení a hodnocení cen do dvou let.

Čtrnáct a Qitaihe City č. 10 Učitel střední školy Yu Tianming měl problém s kompenzací za třídy v rozporu s pravidly.12. ledna 2019 využil Yu Tianming svou dovolenou, aby zaplatil za rodinnou budovu v rodinné budově okresu Taoshan, aby vyplatil lekci pro 12 studentů, a obvinil 600 juanů, aby nahradil pro každého studenta.Yu Tianming byl potrestán úrovní snižování profesionálních a technických a kvalifikace pro hodnocení profesních a technických pozic pro uplatňování profesních a technických pozic byl zrušen do 3 let.

15. Wang Fusheng, učitel Wang Fusheng, učitel ve městě Wulianchi č. 2 střední školy ve městě Wuhe, má problém s kompenzací.Wang Fusheng najal ubytování doma v rozporu s pravidly během letní dovolené v roce 2018. 6 920 juanů.Wang Fusheng byl vyhrazen, vrácen k příjmu disciplinárního porušení a byl převeden z druhé střední školy.

16. Zhang Jing, učitel Zhang Jing, učitel 21. střední školy v Hegang City, má problém kompenzace za třídy v rozporu s předpisy.Počínaje na začátku března 2019 provedl Zhang Jing třídy kompenzací pro 27 studentů a každý student účtoval 200 juanů, aby se vyrovnal měsíc, s celkem 5 400 juanů.Zhang Jing byl vyhrazen, vrácen k disciplinárnímu příjmu, provedl písemnou inspekci a zrušil kvalifikaci pro propagaci do tří let.

17. Yang Panyi, učitel na 51. střední škole v okrese Daoli, Harbin City, má problém kompenzace za třídy v rozporu s pravidly.V září 2018 uspořádal Liu MOU, student studenta, osm studentů v této třídě a 4 studenty mimo školu, aby koupili a prodali dům v okrese Daoli, aby požádali Yang Panzhen na výuku pro čínštinu.Ke konci listopadu 2018, Liu účtoval celkem 6 studentů, aby vytvořili 5 100 juanů, a zaplatil poplatky za doplnění Yang Panzhen ve výši 4 500 juanů.Yang Panyi byl vyhrazen a vrácen k příjmu disciplinárního porušení.

18. Zhang Zhenqiang, učitel Zhang Zhenqiang, učitel Zhang Zhenqiang, 34. střední škola v okrese Longsha, Qiqihar City, má problém s kompenzací.Od prosince 2018 provedl Zhang Zhenqiang jedno školné na pět studentů ve svém domě a během ověření účtuje celkem 4 400 juanů.Zhang Zhenqiang byl vyhrazen a vrácen k příjmu disciplinárního porušení.

Devatenáct, učitel střední školy Qiqihar City č. 5 Wang Construction má problém kompenzace za koláče v rozporu s předpisy.Od září do listopadu 2018 bylo v sobotu a neděli zaplaceno 11 studentů z organizace Wang Construction Organization.Wang Jian byl potrestán.

20. Wo Shuying, učitel ve čtvrté střední škole v okrese Gagdaki v Daxing’an Ridge, má problém kompenzace za třídy v rozporu s předpisy.Dne 15. dubna 2018 zorganizovala Wo Shuying 13 studentů juniorských středních škol, aby ve svém domě vyladili angličtinu, a v re -corses účtoval celkem 2 000 juanů.Wo Shuying si rezervoval informace o poradenství pro 13 studentů, aby nahradili studenty, s celkem 426,4 juanů.Wo Shuying byl potrestán snížením pozic a vrátil se k příjmu disciplinárního porušení.

Dvacet -One, Yu Jingxi, učitel střední školy Hongqiao v okrese Nangang, Harbin City, má problém s kompenzací za třídy v rozporu s pravidly.V prosinci 2018 poskytla Yu Jingxi dvakrát kompenzaci pro 19 studentů v Hongqi New District, celkem 1710 juanů.Yu Jingxi byl potrestán varováním uvnitř strany.

Dvacet -two, Li Xiaomei, učitel v okrese Longsha, okres Longsha, Qiqihar City, má problém s kompenzací za třídy v rozporu s předpisy.V prosinci 2018 uspořádala Li Xiaomei třídu doučování v komunitě Xinhe v Qiqihar s celkem 1 400 školními poplatky.Li Xiaomei byl varován varováním strany, zrušil morální standardy učitele v roce 2017, vynikající učitele v roce 2018 a vynikající učitelé v roce 2018.

Dvacet tři, Lin Dongbo, učitel Lin Dongbo, učitel v okrese Yichun, Yichun City, má problém kompenzace za třídy v rozporu s předpisy.Počínaje 2. březnem 2019 má Lin Dongbo lekci nahrazení v komunitě Hongqi v okrese Yichun, sbírá 300 juanů na studenta za měsíc a celkem 1 200 juanů pro 4 studenty.Lin Dongbo byl vážně varován a pamatován v rámci strany a ředitel oddělení politického a vzdělávání byl zrušen.

Dvacet -čtyři, Hou Xiaolei, učitel střední školy Shuangyashan č. 1, má problém s kompenzací za třídy v rozporu s předpisy.Začátkem března 2019 vytvořil Hou Xiaolei 11 studentů, z nichž každý pokaždé obvinil 100 juanů.Hou Xiaolei byl v rámci strany vážně varován a snižoval úroveň zaměstnání.

Dvacet -pět, Feng Xigang, učitel střední školy Xiao Hong, okres Nangang, Harbin City, má problém s kompenzací za třídy v rozporu s pravidly.Dne 8. dubna 2019 provedl Feng Xigang lekci kompenzace v Pekingu Yicai Cultural School of Xidong Street v okrese Nangang, který byl pronajat jeho spolužákem Li.Feng Xigang byl stranou vážně varován.

26. Zhang Xingwang, učitel Zhang Xingwang, třetí učitel střední školy ve městě Jiamusi, má problém doplnit třídu v rozporu s pravidly.2. března 2019 vytvořil Zhang Xingwang 13 studentů v Qinyuan Community v Funyuan Town pomocí ShuangjiewangZhang Xingwang byl potrestán varováním uvnitř strany.

27. Wang Hongxu, učitel mateřské školy Kangrong Center, Lanxi County, Suihua City, ztrácí problém ochrany tříd v rozporu s pravidly.Od března do dubna 2019 byli Wang Hongxu a další (neeacher identita) placeni komunitě Chongwen bez licence a zaplaceny za ochranu za dva měsíce.Wang Hongxu byl pamatován.

28. Shao Zhenbo, učitel 23. střední školy v Daqingu, se zabýval obchodními aktivitami.V letech 2014 a 2016 investoval Shao Zhenbo do registrovaných obchodů s kulturními potřebami a obchody klavíru s ostatními v oblasti Salu v Daqing City a sloužil jako právnický člověk, aby se zapojil do obchodních aktivit.Shao Zhenbo byl potrestán.

29. Zheng Lei, učitel střední školy ANDA č. 2 ve městě Suihua, nelegálně určil studenty, aby si koupili informace o výuce pomoci.6. června 2019 požádal Zheng Lei studenty, aby tuto třídu učili, aby během ověření byly zakoupeny nákup geografických cvičení.Zheng Lei byl varován.

Related Post

MLS Football Jersey