MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

24. dubna je 9. „China Aerospace Day“.Jako jeden z nových růstových motorů byl „komerční prostor“ poprvé zapsán do zprávy vlády.V posledních letech China Aerospace prozkoumala stopy obrovského vesmíru.

Domácí komerční letecká kapacita Maximální rakety nosiče poprvé létají v červenci

20. dubna přišla dobrá zpráva od Zhangjiagang.Jedná se o první rozsah kapaliny Inteligentní výrobní základnu v naší provincii.První létající rakety „Tianlong 3“ budou pojmenovány „Suzhou“ a v té době bude poprvé létat v červenci.

Workshop čistoty, nakládací oblast Liangtang, „ležící“ v sestavě raketové šipky v semináři … „Science and Technology Weekly“ reportér viděl v dekorační dílně Jianjian inteligentní výrobní základny, která bude v červenci prvním letem. „Rakety jsou výrobou, výroba ventilů na šipce a sestavení těla šipky.

Kromě workshopu ASSSOUTH ARROW jsou také motory, jako jsou workshopy motoru, nakládací oblasti a další oblasti v inteligentní výrobní základně mají výzkum a vývoj. je každý rok offline.

V roce 2021 založila technologie Tianbing inteligentní výrobní základnu v Zhangjiagang.“Tato základna je jediným projektem v Číně, který je na míru na míru pro velké kapalné rakety a postaven od nuly.“

Ve skutečnosti, právě před rokem, Tianbing Technology úspěšně spustila rakety „Zhangjiagang“ Tianlong II.Ve srovnání s „Zhangjiagangang No.“ aplikoval „Suzhou“ desítky nových technologií pomocí velkých tahů a opětovných používaných tekutých raketových motorů, aby vyhovoval startovacím potřebám „nízkých nákladů, vysoké spolehlivosti a vysoké frekvence“ internetových satelitů.Kromě toho je také druhá fáze technologie Tianbing Technology Zhangjiagang Inteligentní výrobní základna.

„Komerční letectví je součástí čínského letectví. Zdroje se integrují do života lidí. miliony yuanů.

Jak řekl Kang Yonglai během rozhovoru s reportéry: „Vlna komerčního letectví v tomto kole je otevřít historii lidí, aby dobyli prostor, aby obyčejní lidé mohli volně vstoupit a vystoupit.“ Projektový management může být v roce, doktor inženýrství vyšel z institutu, aby zahájil podnikání, protože viděl budoucí vyhlídky na rozvoj komerčního letectví.

Komerční aerospace inovace Highland zrychluje hybnost

Komerční letectví je jedním z vysoce technologických polí s náročným a rozsáhlým řízením.Ve skutečnosti má Jiangsu také více než 400 leteckých společností, včetně Aerospace Blue Arrow, Oriental Space, CCCC Tianhe, Xingyaoguang Yuyu, které lze popsat jako vrchol nad náhorní plošinou.Od komerčních raket po satelitní výrobu, po různé podpůrné díly, šípy, lodě a hvězdné průmyslové řetězce v Jiangsu lze popsat jako docela kompletní.

Proč se zde shromažďuje komerční vesmírný průmysl?Výrobní průmysl společnosti Jiangsu byl vždy v popředí země a zpočátku vytvořil relativně úplný systém podpory leteckého leteckého průmyslu z nových materiálů, klíčových komponent po motory, letecké systémy, elektromechanické systémy a kompatibilní výrobní a provozní servisní zařízení vybavení a provozní servisní zařízení vybavení zařízení .

Když mluvíme o důvodech, proč technologická technologie tekutého nosiče kapaliny -intelektuální výrobní základna raket, Kang Yonglai řekl: „Když jsem byl zkontrolován v Zhangjiagang, zjistil jsem, že 95%raket může najít dodavatele do 100 kilometrů na náměstí., Line těsnění. zařízení, hydraulické vybavení s nízkou teplotou a další výrobci.

Aby se chopila období okna průmyslové transformace a upgrade, bylo předem nasazeno mnoho měst v Jiangsu, aby se vytvořil „první šachy“.Již v roce 2018 začala Suzhou nasazovat letecký průmysl a urychlit vytváření inovativních shluků moderního leteckého průmyslu s výraznými charakteristikami, aglomeracemi a inteligentními vysoce.Jako město County -Level City v Suzhou je zřejmé, že komerční a letecké výhody Zhangjiagang City lze přepravovat na startovací místo a je vhodné pro implementaci velkých produktů, jako jsou rakety. Wenchang, Hainan.V leteckém průmyslu, Wuxi, který byl spuštěn dříve, vytvořil silnou konkurenční výhodu v oblastech klíčových komponent, klíčových materiálů, zpracovatelských zařízení v loňském roce bylo v regulaci Wuxi Lienka 54 podniků. Yuan.

Na základě „tříletého akčního plánu pro rozvoj provincie Jiangsu (2023-2025)“ je speciálně začleněn do provincie národního hospodářského a sociálního rozvoje v národním hospodářském a sociálním rozvoji. Mechanismus propojení politiky na úrovni provincií, měst a krajů, aby se zabránilo homogenní konkurenci z vnějších provincií a vytvoření „vnitřní spotřeby vnitřních vnitřních rolí“ v provincii.

Jako jeden z důležitých růstových motorů nové produktivity musí mít inovativní zdroje kromě úplného průmyslového řetězce.Ať už se jedná o vědeckou výzkumnou instituci v letectví nebo související univerzity, aktivně provádí průmysl -univerzita -výzkum spolupráce a školení talentů s komerčními leteckými společnostmi.

Zhang Xiang, zástupce ředitele Micro -NA Satellite Research Center v Nanjing Institute of Technology, uvedl, že univerzity mohou spolupracovat s podniky na vytvoření platformy pro spolupráci a klíčovou laboratoř pro výzkum a klíčovou laboratoř, podporují transformaci výsledků vědeckého výzkumu na skutečnou produktivitu na skutečnou produktivitu na skutečnou produktivitu , a podporuje aplikaci více komerčních technologií a produktů souvisejících s leteckým prostorem.

Kultivujte více o novém „džbánu“ na obloze

17. ledna letošního roku byl čínský mládežnický vědecký populární vědecký satelit „Nanjing“ „Nanjing“ ze satelitního týmu Nanjingového odborného a technického vysoké školy mechanických a elektrických a elektrických a elektrických institutu mechanických a elektrických a elektrických institutu. .Dnes se satelit vyvinul a úspěšně spuštěn na první odborné vysoké škole v zemi neustále pracuje s kombinací čínské vesmírné stanice a bude propuštěn.V Jiangsu stále více a více talentů leteckých rezerv tvrdě pracuje na učení a aktivně se účastnit praxe.

S rychlým rozvojem komerčního leteckého průmyslu se poptávka po talentů a technologii každým dnem zvýšila.Sheng Qinghong řekl, že v minulosti měla Nanjingova univerzita a astronautika hlavně dlouhodobá a ve spolupráci s technologickou skupinou „národního týmu“ a Aerospace Science and Technology Group. Letecký průmysl do klíčové práce roku.“Budeme do hloubky spolupracovat s předními podniky komerčního letectví a aplikují technologické úspěchy v oblasti komerčního letectví.“„Budeme vyvíjet některé konkrétní funkce satelitů podle potřeb komerčních leteckých společností. Například budeme spolupracovat s výměnou„ uhlíkových “satelitů, abychom kvantitativně sledovali výměnu lidských činností nebo ekosystémů a atmosféry a atmosféry V „Constellation Tianfu“ bude dálkový průzkumná konstelace „konstelace Tianfu“ společnosti Huantian Smart Technology Co., Ltd.

Naléhavé potřeby talentů v oblasti komerčního letectví lze vidět také ze strany zaměstnanosti.„Vysoká škola vyškolila studenty se studenty v oblasti designu letadel, kontroly, síly, optiky atd. A nepřetržitě přenášejí celkový satelit komerčního letectví. Studenti jsou kolem 40 000 až 500 000 juanů , každý vysokoškolský vysokoškolský inženýr a maják letadel má 100 % praktické zkušenosti v leteckých společnostech jako satelitní designér v budoucnosti. věda a vzdělání a posilují pěstování inovativních talentů a inovativní rozvoj komerčního letectví. “

Na Nanjing University of Science and Technology byla do učebny přivezena technologie Cutting -Adge v oblasti komerčního letectví a studenti mohou kontaktovat nejnovější vědecké a technologické úspěchy.“Poskytujeme studentům více příležitostí k účasti na projektech souvisejících s komerčními letectvími, vykonáváme své praktické schopnosti a inovace, kultivuje inovativní talenty a kultivuje jejich schopnost řešit praktické problémy.“

Nové úspěchy vědeckého výzkumu se přesouvají z „knihovny“ na „workshop“ a je neoddělitelné od profesionálních technických talentů v leteckém prostoru.V provincieových odborných vysokých školách byli také nasazeni velitelé související s Aerospace.V roce 2021 najala první dávku studentů „satelitní komunikační a navigační technologie“ na Nanjingové odborné a technické vysoké školy.

Related Post

MLS Football Jersey