MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
China News Service, Chongqing News, 19. dubna (Xiao Jiangchuan), 18. místo, se základním vzdělávacím a vzdělávacím výzkumným prací v Hechuanské čtvrti konala v Akademické hale Hechuan Teacher’s Training College v roce 2024.Účelem tohoto setkání je dále propagovat výzkum a výzkum základního vzdělávání a výuky v okrese Hechuan a podporovat vysokou kvalitní rozvoj základního vzdělávání.
Obrázek ukazuje místo základní asociace výzkumu vzdělávání a vzdělávání v okrese Hechuan v roce 2024.Fotografie Chen Haidong
Wu Zhiqiong, tajemník pracovního výboru pro vzdělávání okresního výboru Hechuan a ředitel okresní komise pro vzdělávání, ve svém projevu poukázal na to, že výuka a vědecký výzkum po dlouhou dobu hrála velmi důležitou roli při propagaci reformy učebních osnov a vede výuku výuce a vede výuka výuky a vede výuku výuce a vede výuku výuce Praxe, podpora rozvoje učitelů a rozhodnutí o vzdělávání služeb -výroba.
Obrázek ukazuje Wu Zhiqiong, tajemníka pracovního výboru pro vzdělávání Okresního výboru Hechuan a ředitelky okresní vzdělávací komise.Fotografie Chen Haidong
Na schůzce učinil Chen Yu, tajemník strany School of Education of Hechuan Teachers College, pečlivé uspořádání vědeckého výzkumu.Nejprve provedl revizi minulých výukových a výzkumných prací v okrese Hechuan a poukázal na problémy v něm.Pokud jde o budoucí plán výuky a výzkumné práce v okrese Hechuan, Chen Yu uvedl, že je nutné implementovat „šest uchopení“ ve výuce a výzkumu: Jedním z nich je pochopit konstrukci výukových a výzkumných sítí, druhým je pochopit Vzdělávání a výzkum založené na škole je třetím pochopením výstavby výukových a výzkumných týmů a čtvrtým je uchopit metody výuky a výzkumu. Vývoj koordinace výuky a výzkumu; „Čtyři úrovně“ ve vědeckém výzkumu musí být přísně kontrolovány vchodem, druhým je přísně kontrolovat proces, třetí je přísně ovládat export, čtvrtý je přísně doporučen.
Na schůzce byli na schůzce na schůzce na schůzce a seznam členů výukového a výzkumného týmu ústředního výukového a výzkumného týmu okresu Hechuan, na schůzce.Pokročilí osobní zástupci výuky a vědeckého výzkumu, pokročilí kolektivní zástupci výuky a vědeckého výzkumu, zástupci specializovaných projektů výuky a výzkumu, zástupci pokročilých skupin pro výuku a výzkum a zástupci pracovní skupiny školních obvodů provedli pokročilé výměny zkušeností.(přes)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey