MLS Football Jersey
Po. Kvě 20th, 2024

 Svátek jarního festivalu skončil

 Jste připraveni vrátit se do svého každodenního života

 Je to v práci a studiu?

 Vhodný cvičení je dobrý recept na zotavení

 Plán one -let leží na jaře

 Cvičit a dát dobré tělo po celý rok

 Pět kroků provádí cvičení fyzických návyků

 Obrátit se na nulu

 I bez celé doby cvičení může sporadické sporadické cvičení přínosem pro tělo.Například místo řízení, chůze po jídle atd.

 Získejte čas

 Lidé, kteří sedí dlouho, se doporučuje vstávat každých 30 minut.Můžete nastavit budík, abyste si připomněli.

 Zvolil zájem

 Nemusíte se zapleteni, který pohyb je nejúčinnější a nejoblíbenější, pokud se vám to líbí, můžete to vyzkoušet, cvičit a vytvářet návyky pomalu.

 Doprovodná aktivita

 S pomocí „Circle of Friends“ se pohybovat, doprovázet přátele, aby zvýšili zájem.

 Malý cíl

 Nesnažte se okamžité účinky.

 Čtyři typy sportu vhodné pro jaro

 Procházka

 Chůze je nejbezpečnější, nejjednodušší a nejúspornější aerobní metabolický pohyb.Střední a starší lidé a mladí lidé s dobrými konstitucemi jsou vhodné pro rychlost 5-6 kilometrů za hodinu. Snižte míru tělesného tuku, snižte kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění.

 Slabí starší lidé by se měli rozhodnout procházku pomalu, asi 80 kroků za minutu a 2 až 3 kilometry za hodinu, což může pomoci stabilizovat emoce, eliminovat únavu a také mít za následek posílení žaludku a trávení.

 Jezdit

 Jízda na kole je typické aerobní cvičení, které může zlepšit kardiopulmonální funkci a vyrovnat tělo rovnoměrně.Má významný vliv na prevenci chronických onemocnění, jako jsou srdeční choroby, hypertenze a diabetes.

 Doba cvičení může být ovládána asi 20-40 minut.

 protáhnout se

 Zdá se, že v celé chladné zimě je lidské tělo stočené.Mladí lidé jsou nejlepší dělat jógu a starší lidé mohou praktikovat Qigong.

 Doporučte protahovací akci „Climbang na zeď“.Tváří v tvář stání zdi se pomalu plazí oběma rukama nebo jednou rukou podél zdi, zkuste natáhnout celé tělo a poté pomalu ustoupit, vrátit se k originálu a opakovaně.

 jogging

 Fitness efekt joggingu je lepší než jakékoli cvičení s vysokou intenzitou.Jogging může také zvýšit příjem kyslíku, snížit hypertenzi, zbavit se tělesného tuku a zlepšit srdeční funkci.

 Přenos: kontrola nemoci v Guangdongu

Related Post

MLS Football Jersey