MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Obrázky v tomto článku jsou všechny organizátory organizátora
Existuje 123 položek různých kulturních turistických aktivit a více než 200 preferenčních opatření ve prospěch lidí … letošní čínský den cestovního ruchu Chongqing je tak „hra“!19. května bylo oficiálně spuštěno hlavní místo „Čínského turistického dne“ Chongqingové hlavní místo v malebné oblasti Western Music Valley v zóně WAN Sheng Economic Development.
„Letošní den China Tourism Den cestovního ruchu jsme široce spojeni s městem a okresy města prostřednictvím hlavního místa konání a poboček 1+N“ a společně se vyvinuli online a offline a vytvořili sérii „tematického dne+motiva měsíce „Série vrcholů.“ Na scéně běžel Huazhang, tajemník strany strany a ředitel Komise pro kulturní a cestovní ruch Chongqing, uvedl, že věřím Věnujte pozornost cestovnímu ruchu a účastnit se cestovního ruchu.
Pozornost přitahovala dva hlavní ocenění „Shangxin“
Letošní událost „China Tourism Day“ je založena na tématu „Cestování v Číně · Šťastný život“.Hlavní činnost Chongqingu odstartovala v „Golden Bridge Happy Song“ v kulturní cestovní ruch Wan Sheng.
V této „Čínské turistické den“ Chongqing Hlavní událost je třeba pozor na dva hlavní ocenění „Shangxin“.
Prvním je, že Yuan Guangcan, sekretář pracovního výboru strany Wan Sheng Economic Development Zone, udělil licenční jednotku za „360 misek -Wan Sheng Eight Bowl“.„Wan Sheng Eight Bowl“ je vybrána ve výběrové aktivitě „Yuwei 360 Bowl“, ryby a ovčí čerstvé, kyselé maso, guanba rýžové nudle, voňavé ryby ibišku, miao pečené hovězí maso zhou babao Kuře a další jídla.
Následně Ran Huazhang také udělil licenci pro národní turistickou malebnou oblast 4A -Wan Sheng Western Military Valley Scenic Area.Scénická oblast Western Valley Wan Sheng se nachází v Green Water Village, Jungle Town, Jungoli Economic Development Zone.Scénická oblast zahrnuje hlavně čtyři hlavní sekce včetně mobilizace hub, Chongqing Hualu Biological, Green Water Village Love Hall a Jungle Academy.
Sichuan a Chongqing spojují ruce s novou řádek 4 odkazů
Sichuan a Chongfeng byli vždy jádrem a klíčem k výstavbě kulturního koridoru Bashu.Zóna WAN Sheng Economic Development zóny aktivně podepsala dohodu o spolupráci s Chengdu Dujiangyan City, aby společně vytvořila produkty pro dva místo.Na místě akce byly naplánovány také čtyři butikové turistické trasy Dujiangyan a Wan Sheng.
Dvě trasy představené Wan Sheng jsou butikové malebné místa: Black Valley -opaoji -watsummer -Wan Sheng Shilin a další 2 -denní itinerář;Kromě toho existuje více než 20 malebných míst, dvoudenní turné a tři -denní turné produkty s více než 20 malebnými místy na více než 20 malebných místech, včetně Wan Sheng Old Street, Banliao Lake Golden Beach, Qingshan Lake National National Mokřadní park.
Mezi dvěma liniemi, které byly zavedeny hlavně Dujiangyan, je první cestou světového dědictví: Dujiangyanská malebná oblast -guanxiánské starobylé město -Valley -údolí Panda nebo čínské Panda Garden -Qingcheng Mountain Scenic Area a Qingcheng Houshan Scenic Area.Druhým je cesta hraní s vodou: Hongkou Drifting -rose Valley -Wlitt Panda Forest Park -Chengdu Sunac Park -Chengdu Hot Snow Miracle -chengdu Sunac Water World a další 3 dny cesty.
Mnoho preferenčních výhod bude pokračovat až do příštího měsíce
Stojí za zmínku, že v sérii „Čína z 19. května“ se letos spustila v Chongqingu, s výjimkou spuštění malebných míst, jako je Jinfoshan, Shenlongxia, Shanwangping Park a Jindao Gorge 18. května. Výhody vstupenek, stále existují slevy, včetně mnoha malebných míst ve Wan Sheng, a bude trvat až do června.
Například od 20. května do 17. června byly čtyři malebné místa, jako je HEI Valley, Wan Sheng Stone Forest, Mushroom Story a Banliao Jin Beach, implementovány 50 % slevou.
Současně, na hlavním místě, zástupce ministra pracovního výboru strany a ředitel řídícího výboru zóny WAN Sheng Economic Development také vydal „výhody“ pro pokročilé zástupce, jako jsou pracovníci národních modelů a dobří lidé V Chongqingu a poskytl jim 2024 2024 od 1. června do 31. prosince, bez preferenčních politik, jako je Black Valley, vstupenky do Black Valley, scénická oblast Wan Sheng a dlouhodobé potěšení z preferenčních cen domů v Wan Sheng Star Hotel.
Kromě toho na konferenci o propagaci investic pořádanou cestovním projektem Wan Shengwen, který se konal současně, Cheng Hongyu, zástupce ředitele řídícího výboru zóny Wan Sheng Economic Development, také s technologickou technologií Wan Sheng Aviation Complex a Okota (Banliao Lake (Banliao Lake (Banliao Lake (Banliao Lake (Banliao Lake ).
Upstream novinář Qiu Jinyi Intern Zhang Sha Pořadatel, organizátor, přiznal obrázek
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey