MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

 Southern Daily News (reportér/Zhong Xiaoyu) Flow lidí byl svědkem popularity a Guangdong Fashion Week opět předal překvapivou odpověď.

 22. dubna 2024 Guangdong Fashion Week – jaro (33.) v Panyu Wanbo Fashion Plaza úspěšně uzavřeno.Během sedmidenního plánu byla událost neustále odhalena prostřednictvím 62 oficiálních tematických aktivit, včetně nových vydání produktu, objednávání značky, výstav módy, ekonomických a obchodních burz, konferenčních fór a výstav a prodejů, stejně jako propojení Higin, Temu, Temu, Temu , a, Aliexpress, Tik Tok a další platformy křížových poboček, které pomáhají jít na moře.

 Podle neúplných statistik to přiláká více než 300 společností, tisíce módních značek, více než 500 designérů a 20 průmyslových shluků z celé země, aby se zúčastnili společné účasti. Přesahující 31 000 lidí přesahujících 31 000 lidí profesionálních diváků přišlo na hlavní místo, aby pozorovaly a dosáhly obousměrné módní hostiny.

 Jako záležitostSe stejnou frekvenční rezonancí a úzce propojenými módními událostmi prošel Guangdong Fashion Week 33. nádhernou cestou.Během tohoto období se Guangdong Fashion Week nashromáždil bohaté zkušenosti a stal se důležitou součástí městské kultury.

 Vrcholem té noci byl slavnostní předávání cen Fashion Awards z roku 2024.

 Liu Yueping, prezident Asociace kostýmů a oděvů v Guangdongu, uvedl, že v budoucnu bude týden módy Guangdong stále dodržovat umístění „založeného na rodáku a pohledu na svět“, integrovat módní zdroje do různých oborů, jako je kultura,, jako je kultura,, jako je kultura, design, výroba a spotřeba.Horizontální rozšíření a vertikální rozšíření módního průmyslu.

 Fashion Week poprvé spojuje 100 miliard úrovní clusteru rychlého módního průmyslu v Panyu a má jinou jiskru s Panyu.

 Od loňského roku Panyu plánuje 13 moderních průmyslových řetězců v klíčových oblastech, které propagovaly,, Inspekce a testování a další klíčový řetězec prodlužovacího řetězce průmyslového řetězce.

 Mezi nimi je oděvní průmysl v okrese Panyu tradičním průmyslovým řetězcem.

 Podle statistik se v okrese Panyu shromažďuje více než 34 000 oděvních společností, z nichž 7 281 jsou výrobními podniky oděvy, zejména město Nancon shromáždilo tisíce oděvních továren do 3 kilometrů v Tongbu Dongcun.

 Nejen to, Panyu je také globálním místem shromažďování a je slavný po celém světě s úplným průmyslovým řetězcem a vynikajícím vykládaným procesem.“Světové šperky, Panyu Inteligentní výroba“, 30%globálních šperků vyráběných v Panyu, 70%Hongkongu a makao šperků vyrobených v Panyu.

Related Post

MLS Football Jersey