MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Ráno 11. dubna 2024 se v Dalianu úspěšně konala „Konference pro propagaci inteligentního vzdělávání inteligentního vzdělávání a druhá dávka slavnostního dárcovství inteligentního výuky“.Setkání bylo koorganizováno společností Peking pro zahraniční výzkum online Digital Technology Co., Ltd. (dále jen „zahraniční výzkum online“) s Dalian Education Bureau, Dalian Education College, Zhongshan Education Bureau a Zhongshan Okres Teachers ‚School. Jeho cílem je hluboce prozkoumat moudrost primárních a středních škol v zemi hlouběji, praktická základna je lepší přistát v Dalian City a pokročit v cestě postupu, včas shrnout stavební zážitek, pomoci základně vytvořit demonstrační efekt, pomůže demonstrační efekt. a stanovit měřítko pro digitální transformaci vzdělávání v okrese Zhongshan.

17. října 2023 byla jako první šarže na základní škola školství v oblasti vzdělávání Zhongshan, Zhongshan Education a Oficiální zahájení stavebního projektu, úřad pro vzdělávání v Dalianu, Dalian Education Institute, Zhongshan. cizího jazyka a inteligentního vzdělávání praktikuje základnu Dalian Elementary School.Od zahájení základny je zahraniční výzkum online založen na matici produktu pro zahraniční výzkum, který pomůže na základě dokončení inteligentní transformace více než 40 běžných učeben, vytvořte digitální výukový systém pokrývající proces plné třídy Pre -třída třídy a realizujte inteligentní propojení vzdělávání a technologie

Slavnostní ceremoniál byl povýšen na základě první dávky pilotních prací.

共 XA0;

Na začátku schůzky přednesl Wang Dongling, děkan Dalian Education Institute, projev.Zdůraznila, že inteligentní vzdělání má velký význam pro vedení vysoce kvalitního rozvoje vzdělávání.

中 XA0; Han Shuangtai Dalian Education Bureau, městský vzdělávací institut, výuka cizích jazyků a tisk Han Shuangxiang Education Bureau, Městská vzdělávací institut, výuka cizích jazyků, tajemník okresního výboru okresní vlády Zhongshan.Zdůraznila, že okresní vláda doprovází vysoce kvalitní rozvoj inteligentního vzdělávání v okrese Zhongshan s pevnou mocí a praktickými opatřeními a položí solidní základ pro pěstování inovativních talentů v nové éře.

共 XA0;

大 XA0;

外 XA0;

东 XA0;

Setkání uspořádalo druhou dávku obřadu dárcovství inteligentního výuky.Zahraniční výzkum online bude i nadále pomoci rozvoji základních jazyků a inteligentních vzdělávacích praktických projektů a vytvořit lepší výukové prostředí a zkušenosti s učením pro učitele a studenty.

共 xa0;

外 XA0; Projekt praktických základů a propagace inovací a rozvoje škol v oblasti vzdělávání.

中 XA0; Vzdělávací platformy pro neustálé prohloubení integrace a inovací nové generace informačních technologií a výuky angličtiny.

大 XA0; Lu Hongjian, ředitel oddělení Yijiao v Dalianově vzdělávacím úřadu, vyjádřil podporu a potvrzení práce s digitálním vzděláváním městského vzdělávacího institutu, okresní vlády a okresního vzdělávacího úřadu. Okres Zhongshan.

大 XA0;

共 XA0;

Na propagační schůzce uspořádala skupina Donggang Elementary School Education Group jedinečné pozorování a diskuse a výměnné aktivity.

观 XA0; Pozorovací odkaz, vůdci setkání a učitel vešli do inteligentní třídy, aby pocítili praktické použití inteligentního vybavení ve výuce.Inovativní výukové modely, jako je dialog pro lidské -machine, rozmanitá interakce a mluvení, atd. Umožňují návštěvníkům hluboce zažít nové paradigma inteligentního vzdělávání pod umělou inteligencí.

研 XA0; Seminář a výměnné zasedání předsedal Chen Paiqiang, ředitel marketingového oddělení zahraničního výzkumu online divize základního vzdělávání.Všichni učitelé angličtiny provedli vřelou diskusi o plánování propagačních prací základního projektu a společně plánovali nový úřad a novou kapitolu pro budoucí rozvoj inteligentního vzdělávání.

Related Post

MLS Football Jersey