MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Ráno 24. dubna se velmi otevřelo sedmé traťové a polní sportovní setkání Zunyi a 5. fitness sportovní setkání.Tato relace trvá tři dny.
V devět hodin začalo sportovní setkání.Na místo konání vstoupilo na místo konání 15 -lichovací pobočky čínské pobočky guvernérské komunistické strany, generální pobočka politické strany, náměstí rozhodčích a moderní formace zemědělské formace.Na místě akce byly jejich slogany hlasité a tempo, každá s novými nápady a výstavy.
Slavnostní stránka zahajování
Národní vlajka a školní znak jsou slavnostní a slavnostní, což vede oddělení a oddělení na pódium.Následně se rozběhla literární představení.
Po přijetí, Ge Ningyi, člen strany výboru a zástupce děkana vysoké školy, předsedal slavnostnímu zahájení her.Gao Xiang, zástupce tajemníka strany College College, ve svém projevu poukázal na to, že sport je důležitým prostředkem kultivace vůle lidí, kvality a fyzické zdatnosti a důležitou součástí školního vzdělávání.Sportovní setkání je velká scéna, která dává každému učiteli a studentovi šanci ukázat svůj talent a schopnosti zde nejen revizi sportovní práce na vysoké škole, učitelé a duchovní styl studentů, ale také fyzickou kondici, úroveň konkurence , Jednota a spolupráce učitelů a studentů, test komplexní kvality, jako je psychologická tolerance.
Gao Xiang, zástupce tajemníka strany College, přednesl projev
Gao Xiang řekl, že krása cvičení může být zažila pouze účast a vytrvalost. Upstream;
Yan Yongqiang, sekretář Výboru pro vysokoškolské strany a Dean, oznámil otevření her
Na slavnostním zahájení přísahali zástupci sportovce a zástupci rozhodčích na místě činu.Na soutěžní scéně se sportovci bojovali, zaměřili se na konec a vykazovali rychlost rychlosti mezi sekundy.Fakulta se také účastnila konkurence, potil se na hřišti a ukazuje jiný styl.
Soutěž
Před slavnostním zahájením uspořádala Zunyi Vocational College také třetí událost Campus Healthy Running s tématem „Return to The Long March a Endem The New Era“.Učitelé a studenti postupují podél plánované trasy, znovu prožívají ducha dlouhého pochodu a cítí revoluční pocity předků, kteří se postupují kupředu, nebojí se obtíží, jednoty a spolupráce.
Guizhou Daily Tinyan novinář Pan Xiaofei Pan Xiaofei
Upravit on Dengcheng
Wang yu druhého soudu
Tři zkoušky Yue Zhen 
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey