MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Kromě olympijských her v Paříži,„Olympijské hry kolem Ala“Čtyři -roční občanské sportovní setkání se také vrátí.25. dubna, Xu Bin, ředitel Šanghajské sportovní úřad, uvedl v hostu „rozhovor v Šanghai Minsheng 2024“.Čtvrté občanské hrySlavnostní zahájení se bude konat na stadionu v Šanghaji ve sportovním parku Xujiahui 12. května a společně se koná ve spojení s „čínskými souřadnicemi 2024 · Šanghajská městská orientace“. Zaregistrujte se na web.

Podle zpráv, na základě prvních tří zasedání, občanské hry dále pokrývají celé lidi v Šanghaji. Fitness a občané Šanghaje, kteří se účastní sportu.

Nejprve je nastavení projektu bohatší.Existují dvě hlavní sekce: Konkurence a událost.Sekce soutěže zahrnuje 65 soutěží, jako jsou fotbalové řádky, 15 výstavních projektů, jako jsou Health Qigong, Tai Chi, jakož i národní standardy fyzického cvičení a Plavání v oblasti sportovních společností Renren.Pokrývá projekty masových sportu, které všichni občané rádi vidí.

Druhým je, že konkurenční systém je úplnější.Je nastaven tříúrovňový konkurenční systém.První úroveň je finále.Druhou úrovní je soud, který je vybírán v různých okresech, městských agenturách, podnikových skupinách, univerzitách atd.Třetí úroveň je událost na místní úrovni.Usilujte o účast všech a národní kondice.

Třetí je otevřít dveře, aby se konkurenci řídili.Všechny události veřejně nabízejí společnost a povzbuzovaly podniky a sociální organizace, aby se aktivně prováděly.V současné době skončilo nabídku občanského turnaje a městské značky. .

Začtvrté, záruky služeb jsou komplexnější.Organizační výbor sestavil pracovní pokyny občanských her, mezi něž patří: soutěžní činnosti, bezpečnost a lékařská zabezpečení, pojištění sponzorství, hodnocení událostí, publicita a informatizace atd. Účelem je vést standardy konkurenčních jednotek v pořádku. Standardy zlepšení a posilujte školení.Většina občanů může také získat služby, jako jsou informace o událostech, registrace a dotaz na výkon prostřednictvím informačních platforem, jako je oficiální webová stránka občanských her.

Related Post

MLS Football Jersey