MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Čína zpravodajská služba Anhui News 19. dubna (korespondent Jiang Wei Xu Ya) s cílem široce popularizovat lékařské znalosti a dále zlepšit úroveň zdraví obyvatel a mas v této oblasti, 17. dubna, stanice sociálních pracovníků ve městě Tunguang, Tunxi, Tunxi Okres, Huangshan City Union The Hospitals, Tunguang Town Health Office a další relevantní oddělení společně prováděly dobrovolnické služby „Love Free Clinic vstupující do zdravotnických služeb Tunguang“, aby umožnila většině obyvatel „nulová vzdálenost“, aby si užívala vysoko -Quality Medical Services.
Rozumí se, že tato bezplatná diagnóza zahrnuje více oddělení, jako je gynekologie, gynekologie, chirurgie, respirační a ortopedické oddělení.Na místě akce měřili zdravotnický personál krevní tlak a monitoroval hladinu cukru v krvi pro minulé obyvatele a provedl diagnostiku a léčbu v cíle.Zároveň popularizace zdravého rozumu ve zdravotnictví vede všechny, aby uspořádali rozvrh a každodenní stravu a věnovali pozornost regulaci emocí.
„Můžete si užít bezplatnou diagnózu a zdravotní vedení zdravotnického personálu u dveří domu. Je opravdu dobré v nemocnici!“
Rozvoj akce je usnadnit obyvatelům, aby navštívili lékaře u jejich prahu, dále zlepšili povědomí o prevenci zdraví a nouzové záchrany obyvatel, obhajují obyvatele, aby vytvořili zdravotní koncept a rozvíjeli zdravé chování a skutečně otevřeli „poslední Mile „Sloužit masám.(přes)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey