MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Zdroj: Tencent self -selection komplexní

V 10:22 6. května 2024 kolísaly akcie společnosti Baolong Commercial (09909.HK) a cena akcií se rychle ponořila o 5,26%.V době tisku je zpráva o akciích 2,881 USD/podíl s objem transakce 198 000 akcií.Míra změny0,03%, amplituda 5,92%.

Pokud jde o finanční prostředky, fondy přílivu akcií ve výši 135,11 milionu HK a odtoku 378 800 hongkongských dolarů.

Nedávné údaje o finanční zprávě ukazují, že akcie jsou realizoványProvozní zisk2,909 miliard hongkongských dolarů,Čistý zisk50 miliard Hongkongských dolarů,Zisk z akcie0,79 Hongkongských dolarů,Hrubý zisk979 milionů hongkongských dolarů, poměr cen -arnings je 3,70krát.

Pokud jde o institucionální rating, 100%ze 4 zúčastněných institucí se zúčastnilo ratingu a 100%firem s cennými papíry poskytlo návrhy a žádné firmy s cennými papíry neposkytly návrhy na nákup a prodej.

V odvětví majetkových služeb a správy, kde se nacházejí komerční akcie v Baolongu, je celkový pokles 0,16%.Mezi jejich související akcie, komerční management zhongjunu a služby Zhongjun, se výrazně zvýšily s velkými amplitudami a amplitudou 22,77%a 9,62%. .

Krátké představení komerční společnosti Baolong: Baolong Business Management Holding Co., Ltd. je čínská společnost, která se zabývá hlavně obchodem s provozním provozem.Společnost působí prostřednictvím dvou obchodních oddělení: pobočka obchodní operací a pobočka pro správu nemovitostí.Obchod s komerčními provozními službami zahrnuje poskytování průzkumu trhu a umístění developerům nebo majitelům nemovitostí, nabízení a přípravu na nájemníky a poskytování obchodních operací a správců majitelům nebo nájemcům a poskytování služeb pronájmu nemovitostí jednotek v nákupních ulicích a nákupních centrech.Podnikání služeb v oblasti správy nemovitostí v oblasti obytných nemovitostí zahrnuje poskytování předběžných aktivit pro čištění, zabezpečení a údržbu pro vývojáře nemovitostí, poskytování vlastníků správy nemovitostí, jako je zabezpečení, čištění, zahradnictví, údržba a údržba a další služby pro majitele, pro majitele. nájemci nebo obyvatelé.

Related Post

MLS Football Jersey