MLS Football Jersey
Po. Kvě 20th, 2024
Aby se dále šířilo znalosti vědy vědy a kontroly prevence nádoru a zvýšilo povědomí o protikastorce veřejnosti, mnoho odborníků v oboru navrhovalo o „vědecké akci prevence rakoviny 2024 lidí“ Hlavní postavení a hlavní síly, zdravotnické instituce a zdravotnický personál pro zdravotní znalosti, zdravotnické instituce a zdravotnický personál bychom měli aktivně provádět zdraví vědy pro celou společnost prostřednictvím multi -formy a kanálů. Prevence a kontrola je široce popularizovaná, bude podporována incidence a úmrtnost nádoru a pomohla se národní linie zdravotní obrany.
Injekci humanistické něhy „půjčování síly“ k rozšíření objemu zdraví
„Prevence a kontrola nádoru je socializované systémové inženýrství, které úzce souvisí se zdravotním stylem a výstavbou kultury zdraví a zdraví v nové éře. Vyžaduje to úsilí vlády a zdravotnických institucí a je neoddělitelné od aktivní účasti Ze všech oblastí života a široké veřejnosti. , posilujte odpovědnost za zdraví osobních rakovin, zlepšují povědomí o zdraví a chování mas a přispívají ke zdravé síle příspěvků Číny.
„Kromě popularizace lékařských znalostí pro pacienty musíme také věnovat pozornost roli rodiny pacienta, přátelství atd., A učinit každého propagandistou prevence a léčby nádoru.“ Nemocnice pro rakovinu v provincii Liaoning uvedla, že lékaři jsou hlavní silou. Zmatené emoce pacientů také přispívají k pacientovi „nekonečné“ a aktivně dostávají léčbu z duševního stavu.„Kromě toho je každý člověk, který se může zotavit aktivně spolupracujícím s léčbou, vlivným„ mluvčím “pro prevenci a kontrolu nádorů. Musí také vykopávat a využít sílu takových skupin k vybudování vědecké a vědecké městské zdi prevence nádoru.“ Řekl Zhang Jingdong.
Gu Jin, děkan nemocnice Shougang na Pekingské univerzitě, považuje vědeckou popularizaci za součást „léčby nemocí a záchranou lidí“. čímž se sníží výskyt nemocí. “Z pohledu správy nemocnice doufá, že se každý lékařský pracovník může stát „populárním velvyslancem propagandy vědy“, který kombinuje charakteristiky a potřeby různých publika, inovuje různé modely a prostředky, aby lékařské znalosti pronikli do každé rodiny.
V očích Chen Xiaobingu, zástupce ředitele ministerstva vnitřního lékařství nemocnice pro rakovinu Henan a ředitelkou druhého okresu Pestinus v gastrointestinální medicíně, není lékařská věda nejen prací lékaře, ale také schopnost integrovat se do každodenního života Ve scénáři léčby musíme také udržovat pocit popularizace.Věří, že vědecká popularizace by neměla být studená věda, ale šířit se humanistickou metodou s teplotou. skutečné zdravotní potřeby pacientů. “
Prohloubit význam vědy a podporovat klinickou diagnostiku a léčbu
Posílení populární propagace vědeckých znalostí je klíčovým opatřením ke zlepšení gramotnosti v oblasti veřejného zdraví a je také důležitou součástí nemocnic k provádění lékařské práce.Stejně důležité je, aby lékařští pracovníci popularizovali zdravotní znalosti a provedli klinické léčby.
„Chirurgický zákrok prospívá pouze pacientovi a proveďte popularizaci vědy, může prospět více lidem.“ Mnoho skrytých nebezpečí nemocí by však měla být věnována pozornost před nástupem nástupu.„Nádor a další chronická onemocnění je třeba posunout vpřed. Protože pacienti a rodinní příslušníci postrádají povědomí o nádoru, často jim chybí„ stopy a stopy “, které nemoc ukazuje brzy, což vede k nejlepší době léčby pro zpoždění. To se odráží. To se odráží. Posílení popularity prevence nádoru. pacienti a podporují harmonii lékařů a pacientů.
„Nechte populární vědu proniknout do každodenní práce v klinické praxi, aktivně sdělujte včasné screening a vědomí včasné diagnostiky a vědecky zabránit rakovině a vědecky léčit rakovinu prostřednictvím lékařů a pacientů. Nemocnice Zhejiang University Medical College uvedla, že promítá, že je to účinný způsob, jak objevit a včas včas zabránit rozvoji stavu.Jako příklad vezme na pole nádoru zažívacího traktu, uvedla, že v posledních letech byly veřejností postupně oceněny metody, jako je gastrointestinální body. Snižte pacienta pacienta.„Pacienti v této fázi mají také silné uznání klinického výzkumu. Jsou ochotni se podílet na klinické studii nových léčiv a nových metod léčby. Jedná se také o projev pokroku popularizace vědy ve vědě.“
Vědecká popularizace a správná gynekologická prevence a léčba je důležitým způsobem, jak zajistit zdraví žen, ředitelka porodnictví a gynekologie nemocnice Qilu na univerzitě Shandong, vyzvala lékaře, aby provedli dobrou práci včasné diagnostiky a přesné léčby. nádorů, připojte význam propagandy vědeckých populárních gynekologických nádorových znalostí. „
Veřejnost, která čelí lékařským znalostem smíšených ryb a draků na internetu, je často zmatena obtížností autentičnosti.V tomto ohledu Li Leping, člen strany strany a viceprezident provinční nemocnice první lékařské univerzity v Shandongu, připomněl veřejnosti, že veřejnost nevěří, že neexistují žádné lékařské informace, které nekonečné osoby bez profesionálních osob bez Lékařské zázemí, „zejména pro prevenci a léčbu nádoru, profesionalita je velmi silná. Populární věda by měla dodržovat návrh prevence a kontroly lékařů v příslušných odděleních, což také nepřímo připomíná, že lékařští pracovníci by měli používat jazyk, kterému masy dokážou porozumět provést misi. “Věří, že změny v životních návycích a životním stylu budou mít významný výskyt a klinické účinky nemoci.
Použijte různé formy
Nemocnice by měla posílit použití multichannelu a multi -formy k předávání vědeckých a praktických znalostí o prevenci a kontrole nádoru veřejnosti.MA FEI, ředitel oddělení interního lékařství Interního lékařství Akademie lékařských věd, se domnívá, že zatímco lékaři vykonávají dobrou práci při klinické diagnostice a léčbě, měli by také věnovat pozornost vědecké popularizaci.Pokud jde o to, jak vyrovnat profesionalitu a popularitu popularizace vědy, předložil čtyři návrhy pro zdravotnický personál: „Nejprve různé skupiny, jako je veřejnost, skupina nemocí a rodinní příslušníci pacienta, musí přijmout komunikační strategii podle místních podmínek Druhé, porozumět různým znalostem, které jsou přijímání příslušných zájmů skupiny; videa atd. „Více prvků“.
Liu Hong, ředitel druhého ministerstva administrativního oddělení druhého ministerstva nádorové nemocnice na Tianjin Medical University, uvedl, že pro ženy je pro ženy pro ženy „tři ranní“ zážitek z nádoruTo vyžaduje, aby zdravotnický personál popularizoval prevenci znalostí pacientům vědeckým způsobem, aby porozuměl a interpretoval léčebné metody, aby byli pacienti soustředěni a věda nádoru jako Fulcrum, a zdraví lidí je chráněno účinnou léčbou a dostatečným Populární věda.„V této fázi se populární vědecká divadelní a vědecké projevy v hlavní roli lékaři staly obsahem lékařské vědy mají tendenci k informatizaci a zajímavé a podoba populární vědy je diverzifikovanější.“
„V době vývoje rychlého vývoje informací musí být ve stratifikaci prováděna věda o prevenci a kontrole nádoru.“ věří, že to dokáže prostřednictvím internetového a vysoce -tok platformy. Životní styl; pro pacienty musíme použít moderní umělou inteligenci k provedení cílové populární vědy.„Když se spoléháte na čistou pracovní sílu pro populární vědu, nebylo možné se starat o stav a emoce každého pacienta. V éře AI budou informativní nástroje spuštěny cílený obsah na základě různých nemocí a příznaků pacientů, aby pomohli pomoci Uvolňuje příznaky nemoci a uvolňuje obavy a strach z nemoci, takže populární věda může uplatňovat optimální účinnost a prospěch pacientům. “
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey