MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024  Zvláštní síly během dne, dererenční nožní terapie v noci

  Nový způsob odemknutí městské turistiky v tomto roce

  Text/Yangcheng Evening News Reporter Shen Zhao

  Příležitostné kempování, mini KTV, dům panenky a další objednávky se zvýšily o více než 300%rok -na ročníci Denní „dovolená, různé volné místo a zábava je plná.Za horkými a horkými údaji odráží nový trend a nový vrchol spotřeby hraní během prázdnin – „Urban Micro Vacation“ se tiše objevila a zážitek z jednoho – zastavení volného času se zahřívá.

  „May Day“, nepochopil jsem vstupenky na jiné místo a mikro přátele “u jejich prahu.“ Z Xi’an Zhao Ningningu změnil Shanghanfu zažívat místní krásu a jídlo a obchod s léčbou nohou se stal novou volbou pro její dekompresi po 30 000 krocích denně.

  Se stále více obohacením městského volného času a formátů volného času a zážitek z upgradu podporoval novou možnost městských prázdnin -v koupacím centru „Jíst, pití a hraní“, jít na plnou masáž Shop Party K a Sledování výkonu hvězdy … Nyní, čím více, tím více mladých lidí je ochotno zaplatit za jeden -stop náklady -efektivní zážitek.

  Z lázeňského domu v Shenyangu, čajovna v Čchengdu po nohy na mytí město v Changsha, integrace a rozvoj městského volného času a zábavného zážitku, spolu s jídlem a krásou města, představují důležitou součást spotřeby volného času veřejnosti.Podle údajů Meituan se během dovolené „May Day“ zvýšil objem masáže o úpravě nohou o 50%rok -ročně a objem objednávky v Bath Center se zvýšil o 45%rok -o rok , Shenyang, Peking, Changchun, Tianjin a Harbin pět měst byla nejvyšší popularitou.

  „Obvykle je pracovní tlak příliš velký. Chci si během prázdnin odpočinout. Různé potřeby naší rodiny. “V Pekingu přilákalo koupací centrum s vlastním kempingovým zařízením.V Shenyangu se koupací centrum s vnitřními driftovými službami stalo novou památkou pro spotřebitele na různých místech.

  V „Hlavním kapitálu“, v obchodě s terapií nohou v ulicích a uličkách, je konkurence srovnatelná s restaurací Hot Hunan v Chongqingu; Hodiny.Osoba odpovědná za masážní obchod v Luoyangu představila, že v poslední den dovolené se obchod nepromluvil bez prázdné pozice.

Related Post

MLS Football Jersey