MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Reportér plakátu Lin Yuhua An Chen Rizhao Zpráva
Všechno je plné vitality a je plné jara.V této jarní sezóně Rizhao brzy uvedou na vysoce nestandardní sportovní akci -slavnostní otevření konference China Sports Leisure Conference 2014 a sportovní turistické sezóny.Od prvního úspěšného hostingu Rizhao v loňském roce byla tato komplexní sportovní akce se sportovním a volným a sportovním cestovním ruchem po roce opět strávena?
Jako moderní přímořské turistické město jsou hory Rizhao a moře propojeny s krásnou scenérií.Rizhao je díky své jedinečné poloze a výhodách ekologických zdrojů již dlouho ideálním místem pro sporty ve volném čase.Od úspěšného držení čínské (Rizhao) národních vodních her v roce 2018 až po znovuobjevení velkých událostí, jako je čínská sport a volnočasová konference projít den a atraktivní.
Přes hory, sportovní slunce.Od 8. do 10. května představí tato velká událost s tématem „Nová sportovní cestování a nová spotřeba“ „pohlcující“ turistická turistická hostina pro většinu sportovních nadšenců.V té době se účastníci z celé země shromáždí na slunci a v barevných národních soutěžích, jako je mořský rybolov, horolezectví, cyklistika, tai chi atd., Budou plně cítit jedinečný styl „konkurence“, „Setkání“, „show“, „plavání“.
Proč tedy tato národní komplexní sportovní a volnočasová událost znovu upřednostňuje Rizhao?Jaký dopad na toto město bude mít dopad daleko?
Ve skutečnosti je držení každé velké sportovní události komplexní zkouškou pro komplexní sílu města Rizhao.Konference čínské sporty a volných časů se rozhodla hluboce kultivovat v Rizhao, což je v průběhu let neoddělitelné od nepřetržité výstavby městských sportů a volnočasových charakteristik. Dobře -známá národní značka venkovní sportovní akce.Rizhao má bohaté sporty a volný čas a sportovní zdroje cestovního ruchu.
Na slavnostním zahájení konference v Číně a leisure v loňském roce bylo vyhlášení městského indexu města Rizhao v loňském roce 91,612 bodů za tímto vysokým skóre. styl a styl města.Výhody a silné stránky města Rizhao ve venkovním sportovním průmyslu jsou po dlouhou dobu zřejmé. , Služby s vysokou kvalitou a zárukou událostí atd. Je to důležitý faktor v případě, že si tuto akci může znovu najmout.
V posledních letech město Rizhao City spojilo velký význam pro rozvoj sportovního cestovního ruchu, aktivně implementovalo „rozvojový plán pro venkovní sportovní průmysl (2022-2025)“ a používá „fyzickou integraci a propagaci fyzické propagace“ jako důležitý jako důležitý “ Pro podporu zeleného nízkohlíkového vysoce kvalitního rozvoje se věnují vytváření slavného město moderních přímořských sportů a moderních mezinárodních mořských turistických svátečních měst.Toto strategické plánování, které se dívá na dopředu, poskytuje nejen silnou podporu pro rozvoj venkovního sportovního průmyslu v Rizhao City, ale také stanoví solidní základ pro znovu implementaci čínské konference pro sportovní a volný čas.
Data ukazují, že v roce 2023 uspořádalo Rizhao City více než 90 hlavních akcí na nebo nad provinční úroveň a více než 3 600 národních fitness akcí.Nově postavené, zrekonstruované míče a 466 výměny fitness vybavení a dokončily inspekci a údržbu více než 3 300 fitness vybavení.Až dosud město vybudovalo na všech úrovních více než 9 700 fitness zařízení, s stadionem na hlavu 4,89 metrů čtverečních, jako první v provincii a v popředí národních prefekturních měst.
Prostřednictvím této hlavní sportovní události a aktivit a aktivit v této oblasti není obtížné zjistit, že popularita a pověst města Rizhao se nadále zvyšuje, což také přitahovalo velké množství turistů, aby se zaměřili na prohlídku a cestovní ruch.„Jedno denní soutěž, pobyt po mnoho dní; účast jedné -Osobně, cestování s více lidmi; soutěž pro jednoho hráče, spotřeba více osob“, nový model sportovního cestovního ruchu se postupně vytvořil na slunci a také vstříkl novou vitalitu do ekonomický rozvoj města.
V roce 2024 plánuje Rizhao City pořádat 62 národních sportovních akcí a 46 provinčních sportovních akcí a také zahájila řadu účinných opatření.Například významné události upgradují na upgrade, zrychlení výstavby nového vzoru „Silných koulí, venkovních a rozmanitých“ soutěží a propagace úplného vydání výhod události; Zrekonstruované místa roku, nahraďte venkovní fitness, nahraďte venkovní fitness 300 vybavení, drží více než 3 800 národních fitness akcí na všech úrovních, aby podpořila mše masy, aby byla pohodlnější a populárnější; a efektivita, která je v důsledku toho, aby byla proveditelná reforma fúze tělesné výchovy a koordinovala přípravu na 26. provinční hry Rychlost a rozšíření sportovního průmyslu, prohloubení integrace sportovního cestování, urychlení výstavby sportovního řetězce a snažte se vytvořit dynamické město národní sportovní spotřebitele …
Celý plán je přesný.Konference China Sports and Leisure Conference si dnes znovu vybrala Rizhao jako místo hostingu, což je nejen vysoce uznána rozvojovou silou Rizhao ve venkovním sportovním průmyslu, ale také neomezená očekávání pro budoucí rozvoj sportovního cestovního ruchu Rizhao v Rizhao v Rizhao v Rizhao .
Stojíme v novém výchozím bodě, pokud máme odvahu reformovat a inovovat a rozvíjet úrodnou půdu, musíme ohlašovat jasnější jaro tváří v tvář vysoké kvalitě rozvoje sportovního cestovního ruchu.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey