MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Návrat Kings: Harrison Barnes nastřílel 39 bodů a v posledních minutách měl klíčový blok, aby pomohl Sacramentu Kings porazit Golden State Warriors 134:133. Týmy mají nyní v sérii bilanci 2-2, přičemž každý z posledních tří zápasů rozhodl jeden bod.

NBA: Kings porazili Warriors, Celtics porazili Heat, Knicks se přiblížili Nuggets

Celtics v odvetě porazili Heat: Jayson Tatum zaznamenal 26 bodů a osm doskoků a Boston Celtics v odvetě porazili Miami Heat 143:110. Efektivní útok Boston Celtics, který zahrnoval 22 tříbodových pokusů a 63,7% úspěšnost, byl pro Heat příliš velkým soustem.

Knicks prodloužili vítěznou sérii, Nuggets udrželi na uzdě: New York Knicks prodloužili svou vítěznou sérii na pět zápasů díky výhře 122:84 nad Denverem Nuggets. Těsná obrana Knicks omezila obhájce titulu na nejnižší počet bodů v sezoně.

Timberwolves se oklepali z krize Karl-Anthony Towns nastřílel 27 bodů a smeč Rudyho Goberta 58,1 sekundy před koncem pomohla Minnesotě Timberwolves oklepat se z krize ve čtvrté čtvrtině a porazit Brooklyn Nets 96:94.

Další pozoruhodné výsledky

Indiana Pacers porazili Philadelphii 76ers 134:122 díky triple double Pascala Siakama (26 bodů, 13 doskoků a 10 asistencí).
Utah Jazz ukončili sérii tří porážek výhrou 123-108 nad Washingtonem Wizards díky 29 bodům Lauriho Markkanena a 22 bodům a 16 doskokům Johna Collinse.
D’Angelo Russell nastřílel 29 bodů a trefil osm tříbodových košů, Los Angeles Lakers porazili Chicago Bulls 141:132.
Tento večer NBA byl plný vzrušujících koncovek, dominantních výkonů a napínavých zápasů. V průběhu sezóny očekáváme další napínavé zápasy a zajímavé zápletky na palubovce.