MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
116618_AA775CF-1B7D-47A3-8348-AF8CF6F483ECOPY.JPG
Nachází se na basketbalovém hřišti poblíž Dongfeng Road a Xiangyang Avenue, několik studentů základních škol „ukazuje“ míčové dovednosti.Li Yan Photo
Ve skutečnosti diagram projektu West Lake Sports Plaza v Baodingu kulturním a sportovním novém městě.

Nové město Lviying je plné jara.V dubnu se začal Baoma začít a město se snažilo vyzkoušet a popularita národní kondice nadále rostla.

V posledních letech, prostřednictvím vědeckého plánování a rozvržení, naše město neustále zvyšuje výstavbu a využití různých sportovních míst (míst), poskytuje diverzifikovaná sportovní místa pro občanskou kondici, účinně stimuluje nadšení pro kondici celého lidu a v pořádku a v pořádku a v pořádku Zrychlit injekční zdroje výstavby silného sportovního města.

Marathon Track, běžící volně; jsou na mnoha pozicích a jsou na mnoha pozicích.

55 -roční Meng Hongjia žil v Jindi Garden. ovládáno v normálním rozsahu.Řekla, že založení maratonské dráhy není jen jasnou barvou v městské konstrukci, ale také hlavní výhodou našich běžců.“

Milovníci badmintonu Hou Xiaoran trvali na hraní šest nebo sedm let: „Většina z nich sleduji badmintonovou skupinu, abych hrála ranní tréninková pole, jděte na stadion v 6 hodin ráno, cvičení po dobu jedné nebo dvou hodin, pocházejí z potu , vykoupejte se a mají ducha celý den. “Rozumí se, že v našem městě je mnoho badmintonových skupin, s největším počtem lidí s největším počtem lidí. Jsou aktivní mezi různými badmintonovými místy a Jsou nerušeni.

Sportovní park se nachází v zóně s vysokou technikou nejen tradiční sportovní místa, jako je badminton, basketbal, fotbal, ale také módní sportovní místa, jako jsou mladí lidé, jako jsou parkour a horolezectví.Líbí se mi třetí třída základní školy kvůli náhodnému zážitku a mám rád horolezeckou kampaň.Dnes studovala horolezectví dva roky a během tohoto období se mnohokrát účastnila provinčních soutěží.“Prostřednictvím lezeckého tréninku to nejen posílilo fyzickou zdatnost dítěte, ale také si uskutečnilo její vůli.“

Podle statistik dosáhl podíl počtu lidí, kteří se často účastní sportu v našem městě, 46,7%.Zároveň naše město aktivně propaguje potopení veřejných služeb National Fitness, otevírá „nervové zakončení“ systému Národní fitness veřejné služby a provádí vědecké pokyny pro venkovské komunity, instituce, školy, podniky a internet a internet aktivity.

Palebná síla pouličního fotbalu se otevřela, roh pruhu prudce bojoval … Sportovní místo vidělo šití jehly „zabudované“ občanské životní kruh.

„Průběh, krásné, 3 body!““Staro věku, nemůžete běžet a skočit na namáhavou aktivitu jako mladí lidé. Obvykle přepravuje koule, střílí a jednoduše pohybuje paže a nohy.“ Nyní mnoho křižovatek, nejen pro občany, aby pracovali poblíž a uspokojili cvičební potřeby různých lidí.

Asijský muž, který žije v petrochemické komunitě, vzal dítě do sportovní haly, aby hrál basketbal. Venkov na hraní míče po psaní domácích úkolů a cvičení je více času a je méně času na hraní elektronických produktů. Propagace a popularita sportu mohou zlepšit celkovou fyzickou zdatnost celého lidí a propagovat město města rozvoj sportu.

V posledních letech město neustále posilovalo kvalitu a kapacitu stadionových zařízení a „poloměr štěstí“ národní kondice se nadále rozšiřoval.V roce 2023 bylo ve městě 1 337 fitness zařízení, 26 nově postavených (rekonstruovaných) sportovních zábavních parků a 152 kusů míče a 29 fitness stezek.V současné době se oblast stadionu na stadionu na hlavu zvýšila na 2,90 metrů čtverečních, což výrazně zlepšilo národní kondici a pohodlí.

Letos se naše město zaměří na budování vysoce kvalitních sportovních prostorů, že „každý může fitness“, plánování výstavby sportu a prospěch lidí lidí nebo zlepšení standardizovaného sportovního parku a malých zábavních parků, budování aktualizační administrativní vesnice (komunita) Místo konání 82 Kancelář a výstavba městských čtvrtí (ulic) zařízení jsou doplněna 50 nedostatky.V současné době je v hlavní městské oblasti 15 basketbalových kurtů nebo fotbalových hřišť a stoly GO (šachy) v parku (komunita) se chystají zahájit výstavbu.Kromě toho je ve výstavbě výstavba projektu West Lake Sports Plaza, největší sportovní park v Baodingu, který je ve výstavbě. fitness zařízení kolem mas.

Efektivně využívejte různé aktivity událostí k organizaci různých akcí k řízení aktivnějších hromadných sportovních aktivit, podporovat vývoj národní kondice do hloubky

Naše město, které se spoléhají na různé stadiony (místní), jsou aktivní účast národních akcí.

V roce 2023 město dodržovalo vládní pokyny, tržní provoz a sociální účast, aktivně představilo nejvyšší mezinárodní akce, pořádalo národní značky, jako je čínská volejbalová super liga, a vytvořilo novoroční dlouhý průběh, první „Krásná“ Země „Basketbalová liga, první paddle deska, Kožená schéma, Nezávislé události značky, jako je konkurence zážitku z lodí „národního sportovního a fitness město“ národního sportovního a fitness města je stále lesklejší.„Vytvořením„ Městských národních herních her jako vůdce, značky založené na městě, jedna kraj a jedna charakteristická událost, komunitní sportovní setkání “, neustále zlepšuje účast celých lidí, mši hromadných sportů A kvalita sportu mas, kvalita hmoty a kvalita sportu, který bude pocit silnější a silnější.

Related Post

MLS Football Jersey