MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Na výstavě China International Education Tour se objevilo více než 180 mezinárodních institucí a institucí-
Nenechte si ujít tyto nové dynamiky v zahraničí
Před několika dny se v Pekingu konala výstava China International Education Tour 2024 China International Education Tour pořádaná Studie v zahraničí ministerstva školství.Na výstavě se objevilo více než 180 univerzit a vzdělávacích institucí z 26 zemí a regionů po celém světě, což ukázalo rodičům a studentům rodičům a studentům, aby ukázali rodičům a studentům nejnovější studii v zahraničí.
Zaměřte se na vyhlídky na zaměstnání
Pan Chen slyšel, že letošní výstava spojila mnoho mezinárodně renomovaných vysokých škol a vzal svou dceru, aby se dozvěděl o vhodném projektu toho dne.Pan Chen řekl: „Na této výstavě vzdělávání je mnoho škol než v loňském roce. Moje dcera má v plánu jít do zahraničí pro postgraduální studenty. dozvědět se o detailech školy. “
Rozumí se, že rozsah této výstavy vzdělávání je bezprecedentní a počet a kvalita zúčastněných institucí dosáhla vrcholu téměř pět let.V zúčastněných institucích je také mnoho světových univerzit, včetně Singapurské národní univerzity, Moskevské národní univerzity, Jižní Korejské univerzity Chengjun University a McCarui University v Austrálii.
„Rodiče se obávají zvláště vyhlídky na zaměstnání na vysokoškolských projektech.“ „
Před Singapurskou univerzitou vědy a technologie se mnoho rodičů zajímalo o odborné informace o vědě a inženýrství.Relevantní osoba odpovědná za singapurskou univerzitu technologie představila: „Disciplína technologického institutu v Singapuru je velmi výrazná a má dobrou vyhlídku na zaměstnání. Kromě učení ve třídě musí studenti dokončit plán stáže. To se může kombinovat. teorie a praxe pro kultivaci hlubšího školení profesionálních dovedností. “
Shromáždily se studium v ​​Austrálii, University of Dicken, Queensland University of Science and Technology, James Cook University a Macquarie University.Mezi nimi přitahovala pozornost mnoha studentů a rodičů Queensland University of Science and Technology.„Chci svým dětem pomoci pochopit, jak se ucházet o obchodní školu v Queensland University of Science and Technology.“ Diskuse o skutečném plánu odvětví, když chodí do školy.
Krátkodobé projekty jsou upřednostňovány
Na výstavě vzdělávání se reportér dozvěděl, že mnoho škol aktivně hledalo příležitosti pro spolupráci s jinými vysokými školami a bylo odhodláno posílit výstavbu výuky a společně rozvíjející se kurzy.Mezi nimi krátkodobé studie v zahraničí poskytují studentům bohaté a vysoce kvalitní vzdělávací příležitosti a jsou upřednostňovány stále více a více studentů a rodičů.
„Dnes se nás mnoho studentů zeptalo na situaci letního tábora a workshopy krátkodobých kurikula.“ Krátká doba, ale také snižuje ekonomiku dlouhodobé studie v zahraničí. usnadnit studenty učit se. “
Guo Ziruo, který chodil do školy v Tianjinu, aby se zúčastnil výstavy vzdělávání, se zajímal o Milánskou novou uměleckou akademii v Itálii.Guo Ziruo řekl: „Chci požádat o umění ke studiu v umění. Institut New Fine Arts Institute v Miláně v oblasti umění a designu dosáhl velkých úspěchů. University of Gothenburg, Švédsko.
V britské výstavní oblasti jsou rodiče a zástupci studentů nekonečný.Příslušná osoba odpovědná za Britskou kulturní a vzdělávací asociaci uvedla, že stále více slavných britských univerzit je v silném spojení se slavnými čínskými institucemi v Číně, aby plné hry věnovalo výhodám obou stran a rozšířilo se vzdělávací zdroje pro čínské studenty.Například aliance pro vysokoškolské školství na vysokoškolském vzdělávání, která byla zahájena Tsinghua University, a hlavní univerzity Číny a Británie 12 hlavních univerzit, provedly globální dialog, diskutovaly a spolupráce v oblasti humanitních, akademických látek a vzdělávání.Podle údajů z British Higher Education Bureau se Británie v letech 2022-2023 stala jednou z nejpopulárnějších zemí pro čínské studenty, až 42%záměrných zahraničních studentů, aby zvážili žádost o britské vysoké školy.
Podle osoby, která má na starosti College of University of Kaowen, se mnoho studentů zajímá o krátkodobé zkušenosti s učením školy.Kromě toho zařízení první třídy, jako je design, inženýrská laboratoř a divadelní umělecké studio vybavené Kaowenchong University
Podle příslušné osoby, která má na starosti Singapurskou univerzitu, kromě poskytování studia školy také škola spolupracuje se známými univerzitami ve Spojených státech, Evropě a Austrálii. , chemické inženýrství atd. Společně trénovat talenty s globálními perspektivami a mezinárodní konkurenceschopností.
Upgradování studijních služeb v zahraničí
Na scéně se reportér dozvěděl, že studium v ​​zahraničí vstupuje do nové fáze a hlavní vysoké školy a univerzity poskytují veškerou podporu studentům.Kromě zpracování víz, ubytování ubytování a vyzvednutí, stále více a více vysokých škol a univerzit také poskytují bohaté a barevné služby, jako jsou pokyny pro zaměstnání, psychologické poradenství a komunitní aktivity.
Osoba odpovědná za univerzity University of Monte v Austrálii představila: „Škola má středisko pro odborné pokyny, které studentům poskytuje komplexní odborné pokyny a zdroje z odborného plánování, pokračování v psaní na přípravu přípravy na pohovor. Otevřené kurzy dovedností v zaměstnanosti. , poskytněte jednu poradenskou službu a mnoho studentů najde ideální práci v centru. “
Kromě toho je University of Montanos velmi znepokojena zdravím a bezpečností studentů.„Škola poskytuje očkovací služby pro mezinárodní studenty a také založila zvláštní oddělení, která poskytuje sociální péči studentům do 18 let.“ -Hodinové bezpečnostní hlídky, bezpečný doprovod a noční bezpečnostní služby, aby se zajistila osobní bezpečnost studentů.
Mnoho studentů a rodičů se velmi zajímají o mimoškolní aktivity pro studium v ​​zahraničí.Řekli, že účast na různých typech kulturních výměnných aktivit, komunitních organizací atd. Může získat bohaté zkušenosti a získat růst.
University of Bassta, Velká Británie, je veřejnou uměleckou univerzitou a škola provedla pro studenty mnoho mimoškolních aktivit.Podle osoby odpovědné za školu, poté, co se stali členem studentské unie University of Basstar, se mohou studenti účastnit různých stranických stranických aktivit, řady dobrovolnických služeb a charitativní činnosti.Škola také organizuje evropské cestování, aby rozšířila vizi studentů a pomohla všem získat studium v ​​zahraničí.
University of St. Louis ve Spojených státech také tvrdě pracovala na komunitních aktivitách.V současné době je ve škole více než 200 škol, ze kterých si studenti na výběr, včetně „malé univerzitní kuchyně“, „mezinárodní studentské federace“ a „řeckého života“.“Účastí na různých mimoškolních aktivitách mohou studenti zažít multikulturalismus a zlepšit jejich pocit štěstí během studia v zahraničí.“(People’s Daily Overseas Edition Zhen Wen Zhou Yanyun)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey