MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
18. dubna se v Longgang v Shenzhenu konalo 7. mezinárodní finále Shenzhen Innovation and Entrepreneurship Contest v Číně.Projekt „Phantom Field Technology“ pořádaný okresem Longgang v okrese Longgang podstoupil po devíti měsících tvrdou soutěž. , a nakonec vyhrál finále finále.
Po dni prudké soutěže „R&D a industrializace technologie a vybavení s nízkým obsahem regenerace s nízkým obsahem -karbonů pro materiály lithiových baterií„ vyhrál mistrovství “,„ Biolnnovace Voxcell “,„ Komerční nástroje EDA s digitálním obvodem “,„ R&D a D a D a D a D a D Produkce pokročilých polovodičových balicích materiálů „Tři projekty získaly druhou cenu;„ Phantom Technology “,„ Biomedical Vision “,„ Sound Single Cell Acupen “,„ Marine Engineering Digital Software Platform 0Ceandigit Industrialization Devestment “„ Alteron Therapeutics “,„ Mycobotic Digital Digital Oslepující platforma „a produktové potrubí získaly třetí cenu.
Vidí se navzájem, 21 projektů soutěží ve stejné fázi
V tomto finále se jako soudci vyskytují podobu „Road Show a odpovědi“, celkové skóre, je to celkové skóre. a proces konkurence je plně spravedlivý, spravedlivý a otevřený.
„Celková kvalita 21 projektů, které se tentokrát účastní, je velmi vysoká. Všichni mají jedinečné výhody, vysokou technickou úroveň a mají širokou škálu obchodních vyhlídek a velký rozvojový potenciál.) Wu Jianping, akademik, profesor Tsinghua University, Tsinghua University-Cambridge University-MIT Future Traffic Research Center.
„Phantom Technology“ z nového materiálového průmyslu získala třetí cenu (páté místo) této soutěže.Jeho technický tým otevřel novou technickou platformu pro polovodič Čas, může být eliminován během procesu růstu.V roce 2022 tým vytvořil druhý -generační 6 -palcový systém, který v roce 2023 iteroval třetí generaci. Její produkt je v současné době jediným dvourozměrným materiálem nízkým růstem -na trhu.
Najmout talenty k přilákání moudrosti, vytvořte platformu talentů první třídy
V den soutěže se také uskutečnilo obřad odhalení mezinárodního talentového parku Longgang.
Uvádí se, že podnikatelský park může poskytnout projektu nejdelší 3 -letý volný prostor a nejdelší 6 -měsíční ubytování, vytvořit exkluzivní přistávací prostor v mezinárodní soutěži a poskytnout platformu pro první třídu pro přistávací projekty.Od nynějška se 23 projektových týmů v této soutěži usadilo v záměru rozvoje Longgangu a počet dosáhl rekordního maxima.
Huang Yun, zástupce vedoucího okresu Longgang, uvedl, že talenty jsou hlavní hnací silou inovací a podnikání. ukazuje nekonečné kouzlo a obrovský potenciál.
Kromě toho také uvedl, že okres Longgang a Shenzhen Chuangsai mají hluboké kořeny a úzce spolupráce. podporovat inovace a podnikání.V posledních letech dosáhl okres Longgang pozoruhodné výsledky ve vědeckých a technologických inovacích, průmyslovém modernizaci a zavedení talentů a stává se vysokoškolskou vysočinou v Shenzhenu a dokonce i v zemi.
Uvádí se, že k 31. prosinci 2023 měl okres Longgang 4,6875 milionu.Okres Longgang je průmyslová a průmyslová čtvrť Shenzhen City. 14,6%HDP a 6042 mezinárodních patentových přihlášek pro PCT, první v Shenzhenu.
(Obrázek je poskytován organizátorem události)
Editor Feng Siying Reading Zhang Xuesong’s Druhá zkušební párty Yiyi Hao Třetí pokus Zhou Guohe
(Autor: reportér Shenzhen Sar Cheng Zan korespondent Wei Xiaoco MA Jianchao)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey