MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Objektiv se plave mezi časem a prostorem a čas a prostor jsou pokryty nejednoznačným závojem na rozmazané časové ose, realita a koexistence v minulosti.Francouzský filmový režisér Alain Resnais v „V loňském roce v L’nnée Dernière à Marienbad, Marien Bad“, nechte vyprávění rozšířit se v čase a transformaci a propojení prostoru, každá možnost druhu přináší lidem nekonečné uznání.

Móda zůstává ve filmu, jako by snění a paměť byly ve skutečnosti a chtějí vyjít.

Bosh Deng se objevil na mezinárodním filmovém festivalu v Pekingu „Film and Fashion Unit“

18. dubna, pozvání 14. pekingského mezinárodního filmového festivalu v Bosidinu, se první světová opalovací přehlídka konala na pobřeží Yanqi Lake na úpatí Yanshanu.

Na scéně velké show, počínaje městem dynastie Han, podél draka vzoru vítejte avenue, při změně světla a stínu a času a prostoru se módní scéna pomalu rozšířila -hlavní místo jezera Yanqi Mezinárodní konferenční centrum 100 metrů „Han Tang Feiyang“, Majestic a slavnostní, jsou okapy nádherné.V rámci odrazu Eaves and Bucket Arch se skupina střešních knedlíků navržených Pietro Ferragina, kreativní ředitelka značky Bosideng, a italská návrhářka Pietro Ferragina. Zde jsou propojeny oči ve změnách světla a stínu.

V konceptu této velké show Pietero řekl: „Inspirace pořadu je odvozena z filmu„ Minulý rok v Marine Bad “. Na uvítací silnici se světlo a stín ve filmu změnila a vytvořila zasněnou show.

Mezinárodní filmový festival v Pekingu poprvé zřídil akci „filmová a módní jednotka“ a pozvala hosty ze všech chodu, módních pánů, mezinárodních přátel, diplomatů a dalších hostů doma i v zahraničí, aby zmocnila integraci a vývoj, aby zmocnila integraci a vývoj. módy a filmů.Akce „Film and Fashion Unit“ se nachází speciálně u draka po Binbonu v mezinárodním konferenčním centru v Pekingu Yanqi Lake a pozvává čínské přední módní značky Bosideng, aby zde zprostředkovaly „módu“ s „světlem a stínem“.

Organizační výbor pro mezinárodní filmový festival a módní jednotka v Pekingu uvedl, že současný filmový festival zřídil filmové a módní jednotky, jehož cílem je „přilákat šíření čínské módy do šíření čínské módy a značka vůdce pomáhá Vývoj filmů. “Tentokrát velká show pomohla značce Bosidenga vytvořit slavnou show společně a propagovat vývoj čínského filmu s národní módou, podporovat národní módní značky s vynikajícími domácími filmy a spolupracovat se sílou stát se modelem „přenosového stylu se světlem a stín“.

Mezinárodní konferenční centrum v Pekingu Yanqi Lake je modelem kultury Han a Tang v moderních zahradních budovách, což odráží chytrou fúzi vesmírných sekvencí a přirozené textury.Toto je místo konání důležitých mezinárodních konferencí, jako je Asie -Pacific Economic Cooperation Leadership Meeting, Summit 2016 G20, Summit 2016 G20 a fórum „Belt and Road“ v roce 2017. byly použity při módních aktivitách.

Boshiba otevřel opalovací krém 2.0 ERA

V posledních letech je důležitost opalovacího krému stále více uznána veřejností a stala se přísnou potřebou života.Celková kvalita produktů pro opalování na trhu je však nerovnoměrná, funkce jednotlivých funkcí a nedostatek módního designu, zdaleka očekávání lidí.

Od roku 2020 se Bosideng nepřetržitě vyvíjí a je více v souladu s profesionálním opalovacím krémem čínských lidí.V roce 2022 společnost Bosideng a Guangja skupina vypracovala standardy vysoce kvalitních opalovacích krémů a spustila řadu profesionálnějších a módních oděvů pro opalování.V roce 2023 vedl Poserův nepřetržitý výzkum a vývoj inovace a vývoje vědy a technologie a vstoupil do nové fáze technologie opalovacího krému s konceptem udržitelného rozvoje „nebojí se praní vody a přetrvávající opalovací krém“.

V roce 2024, Bosideng otevřel 2,0 ERA opalovacího oblečení, spustil módněji profesionální opalovací krémy, zlomil podobu tradičního oděvu na opalování a věnoval více pozornosti výzkumu a vývoji funkce profesionálního krému na opalovací krém.Bosideng a mezinárodní luxusní designéři Co -anding, mnoho celebrit a hvězd je také doporučilo.

Pietero miluje čínskou kulturu a je přitahován klasickými tajemnými orientálními barvami.V designovém jazyce se chytře integruje do orientálních barev, kombinovaný s módními geny Western Tailored a používá umělecký styl integrace, aby pomohl Bosidengu dále rozvíjet koncept značky a implementovat jej do panoramatu značky.

Celá show je rozdělena do „chamtivá série“, „série s vysokým luxusem“, „show“, „show+městské světlo“, „Church Girls/Boys Church Club+Lighty Feather Series“ a další témata. , například: městský sportovní styl, denní dojíždění, módní funkční styl atd.DAXIU zdůrazňuje zejména opalovací bundy s inovativním designem a jedinečnými materiály.

V tématu „Pride Series“, třetí -Generation All -Around Sunscreen bunda „Sun 3.0“, která prodala více než milion kusů ročně.Konstrukce tohoto tématu zachycuje přírodní krásu jarní a letní sezóny, jako je třešňový prášek, tráva a zelená atd., Přinášejí barevné a světlé ochrany nošení na venkovním slunci.Pomocí původního opalovacího krému gázy, koeficient ochrany ultrafialu dosáhne UPF100+, je pocit chlazení vyšší než u 66%, prodyšná a relaxace se prodyšná míra zvyšuje o 35%, světlo a pokožku je produkt 10%.

„Vysoká luxusní série“ je společná série+skutečná hedvábná série, která zdůrazňuje kulturní integraci kulturní integrace, kombinující tradiční čínské kulturní prvky založené na kulturním dědictví dynastií Han a Tang a používání tradičních prvků, jako je hedvábí a kravata – barvení pro dokonalé integrace orientální estetiky s moderní módou.

„Show+Urban Light Outdoor“ se zaměřuje na koncept „opalovací bundy a funkční bundy“.Dámské modely používají pasu a tenkou tkaninu bomby.Pánské modely používají ultralehké 20D tkaniny, fyzické prodyšné technologie+technologické tkaniny, s opalovacím krémem a duálním ventilačním pohodlí.

Z hlediska příslušenství je Bosideng inspirován prvky, jako jsou baletní boty a perly odpovídajícím příslušenstvím, jako jsou klobouky, kabelky, boty atd., Aby se posílila pocit módy a umění.

Značka Bosideng byla založena v roce 1976. Zaměřuje se na vývoj, design a produkci bundy Down.V posledních 47 letech Bosideng trval na vývoji poháněných inovacími a nadále inovoval z hlediska peří, tkanin, řemeslného zpracování a verzí.Kvalita a teplo dolů bundy byly dobře přijaty doma i v zahraničí a získaly laskavost stále více a více mainstreamových a mladých lidí.

Díky profesionální akumulaci 48 let vedl Bosideng rozvoj globálního průmyslu bundy v měřítku, produkty, kanály a operace a dosáhl globálního vedení čínských bund.Dnes se bundy Bosho Down prodávají v 72 zemích včetně Spojených států, Francie, Itálie a po celém světě je více než 200 milionů spotřebitelů.Od roku 2023 dosáhl Bosideng na čínský trh po dobu 28 let s hodnotou značky 88,5 miliardy juanů.

Na scéně Bosideng Show, Shang Wenjie, Guo Xiaodong, Sun Qian, Lou Yixiao, Adui, Wang Danni, Zheng Hao, Xu Yizhen, Lan Tianqi, Zhang Xu, Hu Zhen, Jia Qing, Xu Haiqiao, Ren Dianye, Wu. , Sun Yue, Lin Linqi, Lin Linqi Čeká na mnoho hvězd, s napětím čínského režiséra, vítězem Oscara, australský zvukový designér David White, slavný rakouský filmový režisér Jessica Hamana, ředitelka módních médií, ředitelka School of Fashion Media, Akce se zúčastnili centrální Santa Martin Art and Design, Londýn, Anglie Tord a další domácí a zahraniční filmy, hudba a módní lidé jako hosté.

Related Post

MLS Football Jersey