MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Podle tiskové agentury Xinhua, Peking, 3. května, „Čína -Europe Environment and Climate Cooperation: Pokrok a vyhlídky“ Think Tank byly zveřejněny globálně na 3. místě.
Zpráva byla společně vydána společností Nejvyšší vedení Ekologické civilizace Ideologické výzkumné středisko, Národní středisko pro ochranu energie, Xinhua News Agency Research Institute a Čínská akademie věd Science and Technology Strategic Consultation Research Institute.Zpráva je rozdělena do předmluvy, Čína -Europe společně buduje společenství života na Zemi, neustálé prohlubování spolupráce o změně klimatu mezi Čínou a Evropskou Evropou, solidní podpora spolupráce s čínsko -evropské ekologické prostředí a propagaci společnosti Prostředí Číny -Europe a spolupráce v oblasti klimatu jsou stabilní a daleko.
Zpráva navrhuje, aby se vzhledem k ekologickému prostředí jako největší rozvojové zemi a největší rozvinuté zemi musí střední Evropa převzít odpovědnost, vykonávat environmentální a klimatickou spolupráci a spolupracovat na udržení udržitelného rozvoje domova Země.Na základě komplexního třídění procesu spolupráce mezi čínským europovým prostředím a klimatickou spoluprací, zpráva shrnula výsledky prostředí Číny -europe a spolupráci v oblasti klimatu a výsledky prostředí Číny -Europe a spolupráci v oblasti klimatu.
Zpráva se domnívá, že prostředí a spolupráce v oblasti klimatu Čína se staly komplexním strategickému partnerství mezi Čínou a Evropou a novými jasnými místy, novými pilíři a nové motory spolupráce Číny -Europe.Čína -Europe má široký koncept pro podporu vývoje zeleného a nízkého karbonového vývoje, má široký konsenzus, má pevný základ pro spolupráci a má silnou doplňkovou komplementaritu v prostředí a klimatických oblastech.Prostředí Číny -europe a spolupráce v oblasti klimatu se nejenže splňuje zájmy obou stran, ale také zdůrazňuje jeho strategii v kontextu globálního klimatického krize a globálního ekonomického poklesu má globální význam.
Zpráva se domnívá, že Green je nejživějším pozadím spolupráce Číny -Europe.Čína -europe prostředí a klimatická spolupráce je v mateřské a pragmatické a efektivní. Investice Číny a Evropy a Evropy.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey